Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

sonulienkas
26. mar 2010

myrayah , veeeľmi ti ďakujem 🙂

maryah
26. mar 2010

nemas za co moja, hlavne aby si sa citila dobre a tvoja bublinka tiez 😵 😵 😵

sonulienkas
26. mar 2010

🙂 😉 🙂

denda1301
26. mar 2010

Maryah už som tu vysvetlila si mi to super.Bud rada,že maš mrazáčikov ja nemám nič len jedneho bojovníčka v bruchu.A a k by to nevyšlo tak už končím.NEMAM NA TO NERVY ☹ ☹ ☹

sonulienkas
26. mar 2010

Denda ja som na tom dosť podobne.

sonulienkas
26. mar 2010

... a kedy skúsiš testovať?

denda1301
27. mar 2010

sonulienkas priznám sa že dnes som si kupila test,ale nemám odvahu si ho zajtra spraviť ☹ aké máš pocity???My sme doma s mužom na nervy chudák aj náš pes vie,že sa niečo s nami deje tak neotravuje výnimočne 😕 mne vobec nie je zle akurát mam zvacsene brucho trochu ma pobolieva a prsia mam naliate.Energie mám za troch ráno vstávam o 5/30 a najradsej by som isla dom vyupratovať 😀 nemala by som byt unavená???

sonulienkas
27. mar 2010

Ahoj denda no unavená byť ešte nemusíš, to príde neskôr.Mňa včera a aj dnes dosť bolelo bruško-raz pravá strana , raz ľavá , potom v strede, no a teraz už asi hodinu nič, žiadne pobolievanie- až mi je to divné, čo sa týka pŕs vôbec ich nemám naliate , ani ma nebolia-vôbec nič v nich necítim.

sonulienkas
27. mar 2010

Ak nedostanem menses na 8. deň po ET,skúsim asi testnúť.

denda1301
28. mar 2010

Dobre ránko 🙂 sonulienkas ja som si dnes spravila test a negatívny ☹ ☹ ☹ ale je to len na 6den po transfere,vela bab hovorí že sa testy maju robot az na 10den 😒 menzes mam dostat az okolo2.4 a to mi moj doktor kazal prist k nemeu na kontrolu.Tak uvidím, už si test nebudem robiť nehám to na vyšiu moc...... dufam že budeš mat lepšie spravy ty pre mna po teste 😵 😵 😵

sonulienkas
28. mar 2010

čau , no ja neviem ,kedy testnem ,ale 6. deň po ET je asi fakticky skoro, aj ked niektoré kočky už na 7. -8. deň mali maličký tienik na teste.Ja som veľa surfovala po nete a dočítala som sa ,že 6. až 10. deň od oplodnenia nastáva implementácia blastocysty -uhniezdenie oplodneného vajíčka. A až potom , po uhniezdení sa začina vytvárať tehotenský hormon Hcg- preto je to asi veľmi individualne.Je rozdiel, či sa ti uhniezdi na 6. -7. deň alebo až na 10.deň-preto aj tie testy niekomu vyjdu už na napr. 8. deň a niekomu až na napr. 12.deň.Hlavu hore ešte nič nie je stratené ,uvidíš. 🙂

denda1301
28. mar 2010

mne doktor povedal,že uhniezdenie trvá 2-4 dni 😕 ale jasné,že u každého je to ináč,aj na nete píšu ináč tiež mám preštudované toho veľa(asi pojdem po tomto študovať medicinu 😀 😀 😀 injekcie pichať tiež už viem....... ja uvidím hlavne čo mi moj doktor povie on je odborník na asistovanú a na 10 deň po transfere už by mal vidieť na sone či sme tehotní,alebo nie 😉 Kolko máš vložených embrií?a kedy ti vkladali?

zuuuzana7
28. mar 2010

ahojte baby, ja som druhy den po et s jednym orieskom 🙂

denda1301
28. mar 2010

ahoj Zuuuzana7 🙂 🙂 🙂 držím päste

zuuuzana7
28. mar 2010

denda dakujem aj ja tebe drzim palcuchy, kolko mas embryjok u seba? ste po pk?

maryah
28. mar 2010

zuzana ahoj, aj ja drzim palce 😵 😵 😵
denda ahoj, no, testla si prilis skoro... ja som mala slabu ciarku az 10. den po ET... podla mna je zbytocne testovat skor, mne dr povedal, ze oni neveria tym testom... netestuj uz a ak ano tak minimalne na ten 10 den. ja teraz testovat nebudem, nechcela som po ET testovat, ale manzel bol viac netrpezlivy ako som bola ja...

zuuuzana7
28. mar 2010

maryah ahoj aj ja ti na ketko drzim palce 🙂 🙂 🙂
kolko mate vlastne zmrazenych embrijok?
baby vy cely cas lezite? chodi tu niekto aj do prace?
ja som vlastne oddychovala len vcera dnes som uz aktivna, myslim, ze ked to ma vyjst tak to proste vyjde aj keby clovek spartakiadu robil nie?...

bakosko
28. mar 2010

maryah ake tabletky si papala pri kete 1 den

maryah
28. mar 2010

zuzana, mame zamrazen 3 embryjka, ale to jedno je slabsie... prvy den treba lezat, aj druhy by sa malo... do prace mozes chodit, mozes vlastne normalne fungovat len sa nesmies namahat, behat, sportovat... ale ked budes doma odpocivat tak to je tiez fajn... ja som este na PN a po KET budem 3 dni len lezat... bolo mi to odporucene a potom budem funovat normalne... vies, ja som cele IVF bola doma a odpocivala som a aj tak to nedopadlo dobre... takze je lepsie si mysel zamestnat iecim inym...

sonulienkas
28. mar 2010

čaute kočky , ja mám jedno embryjko bez PK a vkladali mi ho vstredu , ahoj Maryah.

zuuuzana7
28. mar 2010

maryah, ved to aspon clovek tu mysel zamestna niecim inym, a nesustredi sa tak na to ... aj ked teraz sme boli na kolac u sovokri, ale zeby by mysel povolila nemozem povedat 😅

sonulienkas, tak ty si dnes uz 5 - ty den ak teda pocitam den et, super drzim palceky 🙂

idem ja pred telku pa baby zatial 🙂

denda1301
28. mar 2010

ahojky Zuzana ja mám jedno embrio po ET som 6 deň a mrazáčikov nemám žiadnych 😖 som rada,že na druhý pokus sa nám podarilo mať aspoň jedneho bojovníčka 🙂 🙂 🙂

denda1301
28. mar 2010

ešte som zabudla dodať,že mi ho vkladali po PK a dostalo známku 1 😵 ozaj baby neviete či je pracda,že ked sa embrio kultivuje tých 5-6 dní že má väčšiu šancu???

denda1301
28. mar 2010

maryah ahoj mužovi som to povedala(že som testovala)až poobede ked sme sa prechádzali so psom 😉 aký bol nasratý 🙄 🙄 🙄 lebo vedel od rána že mi niečo je,Už si test neidem robiť mam ist k doktorovi vo štvrtok tak uvidíme čo mi povie.

sonulienkas
28. mar 2010

denda vraj to je oveľa lepšie, ak máš PK,dostaneš ho do bruška už ako peknú blastocystu,ktorá má minimalne50-60 buniek, už sa len zahniezdiť.Ja som mala vpond. OPU a v stredu ET-takže moja bublinka mala len niekoľko buniek. 😉 zuuuzana7 diky.

maryah
28. mar 2010

ahojte baby, ja som si teraz povedala, ze testovat nebudem ani keby sa co stalo 😀 . pockam si az na test z krvi, nebudem na to vobec mysliet a basta 😀
ja som mala tiez PK... dala som si vsetko co mi odporucili... len jedno embryjko, PK... teraz, ak sa preberu vsetky embryjka tak si chcem dat vlozit dve 😵
denda, minule si pisala, ze ak sa to nedajboze nepodari tak koncis... ja som a tom podobne, nemam uz na to nervy a psychicky to vycerpava tak si potrebujem precistit hlavu... a hlavne telo od tolkych hormonov... no, ale snad sa to podari 🙂

denda1301
28. mar 2010

Musíme vraj myslieť pozytívne 😀 😀 😀 kurnik keby to tak šlo po dvoch potratoch ajednom mimometernicovom 😢 😢 😢 ale cítim s teraz super,tak hádam to dopadne dobre.Nakolko som isla marodiť už v januári,moja riaditeľka mi povedala,že na buduce mi už dlhodobu PN neschváli,tak aj preto končím.....pokial som v praci mam toho tam vela a ten stres mi neprospel ani pri prvom IVF nemala som ani jedno vajíčko.Teraz pi PN mám jedneho bojovnicka v brušku....tak ho stále hladkám 🙂 🙂 🙂

denda1301
28. mar 2010

sonulienkas daj vedieť ako si dopadla ked ti vkladali na tretí den-ale držím všetkým moc a mopc paste

maryah
28. mar 2010

fuuuuuuuuuuuha denda, mas toho teda dost za sebou, klobuk dole...
ja tiez marodujem od februara a nerada by som orisla o pracu. asi ziaden zamestnavatel nerad akceptuje tolko PN a este k tomu take dlhe. su to stresy, ale vela krat stoja za to a preto to tentokrat vyde 😉

nivejka
29. mar 2010

ahojte babenky 🙂 🙂 zdravím aj všetky nové 🙂 a držím palce...
PK--je to určite lepšie,lebo už spermijka je napichnutá vo vajíčku a potom už len dúfať,aby sa daľej vyvíjalo.....
denda...nezúfaj,lebo si skoro testla......najlepšie je fakt až na ten 10.deň--síce ja som tiež nevydržala a na 7.deň som testla a čiaročka bola taká slabučká,že som ju ledva zbadala a to tiež nie hned......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre