Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

larita112
24. okt 2008

jeeej ako nás je tu veľa čakateliek - tak nám všetkým budem držať palčeky a tfuj, tfuj, tfuj aby to vyšlo 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luly3
24. okt 2008

😀 😀 😀 😀 ja vám tiež držím palce 😀 😀 😀 😀

juliana12
25. okt 2008

kocky, dnes rano testik doma negativny, na krvicku idem v pondelok ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

silviaa
25. okt 2008

ahoj ixi, ako sa citis? pozorujes nejake zmeny? mna len zacali trosku boliet prsia, ale inak nic.. 😒 si doma alebo v praci?

juliana12, drzim palcem, nadej zomiera posledna, ved to este nemusi znamenat negativny vysledok....

silviaa
25. okt 2008

je tu niekto?

juliana12
25. okt 2008

ahoj silviaa to je uz moj treti pokus, neverim ze v pondelok mi daju iny vysledok

juliana12
25. okt 2008

rozmyslam o dalsom ivf s pk

silviaa
25. okt 2008

viem si predstavit co citis, my sa snazime uz sest rokov, je to ako vecnost...teraz sme boli piatykrat 😖 , ale raz to musi vist !... mas pocit akoby si bola pred MS?

juliana12
25. okt 2008

ani nie, momentalne z toho sklamania nemam ziadne pocity, myslim ze ms mi pride az ked vsetko vysadim ako aj minule 😢

silviaa
25. okt 2008

aha, no mne len raz neprila MS, tak som myslela ze na 100% som tehulka, ale vysledok bol negativny...vzdy mi mrcha prisla na druhy tyzden - toho sa obavam najviac, prvy tyzden po transfere som o.k. ale druhy sa fakt bojim. posledne som mala biochemicke tehotenstvo, zacala som spinit, zobrali mi krvicku, vysledok bol pozitivny, ale velmi slabu hodnotu som mala, a potom to rychlo kleslo...je to tazke na psychiku.. do ktoreho centra chodis?

silviaa
25. okt 2008

mas este mrazacikov?

juliana12
25. okt 2008

cakam kocky na vase pozitivne spravicky...

silviaa
25. okt 2008

..esteze sa mozme takto podporit..je to fakt super, najst ludi, ktori maju rovake problemy .. 😅

dicinka1
25. okt 2008

baby,nestracajte nadej... 😵

silviaa
25. okt 2008

dicinka1, ake si mala pociti pred otehotnenim? ako pri MS?

silviaa
25. okt 2008

dicinka1, prave som si pozrela tvoj album, mas to vsetko super pofotene 🙂 , ja som pila dva mesiace pred transferom alchemilku, potom som prestala, bojim sa ze by to mohlo ublizit, alebo mam dalej pit? co myslis? ty pijes nejaky cajik?

cikyta
25. okt 2008

Silvia,po transfere a následne v tehotenstve sa už nesmie alchemilkový čajík.Prekrvuje maternicu a mohla by si o bábo (ak by si otehotnela) prísť už v rannom štádiu.Ja som sa to dr.pýtala,lebo som neverila a ona mi to takto nejak vysvetlila. 😒

silviaa
25. okt 2008

cikyta, dakujem za odpoved 🙂 , tak som dobre urobila, ja som pila naposledy dva dni pred transferom, som mala nizku hodnotu sliznice, brala som aj injekcie na zvysenie...tak to dokopy pomohlo...teraz beriem estrofem 3x, utrogestan2x3 a kyselinu listovu1x a ty?

cikyta
25. okt 2008

No ja som brala kys.listovu (teraz už asi týžden nie,lebo dr.,mi má povedať,kolko jej mám brať teraz pri mojej tromboze) potom som brala centrum materna 3 mesiace (teraz už nie,lebo ju nemali a tek beriem miesto nej calibrum mamy pre 2 trimester),potom beriem magnezium B6 a vit.B (to béčko mi kázali,ked som skončila s velkými nevolnosťami v nemocke.Tak to mám málo vit.B ked mi je hrozne zle)Utrogestan som si vkladala 2 krát 2 po 12tt.Potom sa to postupne vysadzuje,lebo viac sa nesmie.

juliana12
25. okt 2008

sory kocky, musela som na chvilku prec...ja chodim do iscare, mrazacikov uz nemam, a vy kam chodite?

zuzana.dry
25. okt 2008

Ahojte, tak sa aj ja hlasim ako cakatelka po transfere...zatial len oddychujem...drzim vsetkym palceky... 🙂

kejla
25. okt 2008

Ahojte kocky, tak aj ja sa pridavam k cakatelkam po ET.Ten som mala vcera. Co robite a nerobite po ET? Lebo ja vobec neviem, ci mat kludovy rezim,alebo fungovat normalne.Vsetkym nam veeelmi drzim palce 😵

Cikyta a nevies nahodou, ci sa po ET mozu chilly papricky?

juliana12
25. okt 2008

silviaa aj ja som mala nizku sliznicu, ake ti dali injekcie naviac aby ti to pomohlo?

silviaa
25. okt 2008

cityta, ak bude testik pozitivny tak si dokupim este maternu. teraz sa sutredujem na jedenie zdravych vyrobkov, hlavne bio vyrobky, robila som polievku a pouzila som zeleninovy bio bujon bez glutamanu sodneho..tak nejako zadravo sa snazim jest, hlavne ovocie a zeleninku...achhh som nejaka nerovzna 😠 Po transefere si bola doma alebo si chodila do prace?

julianka12, my chodime do ferticenta, mali sme poslednych dvoch mrazacikov, len jeden sa prebral, tak dufam.. este mame v iscare troch zamrazenych v jedej skumavke..ale tam sa mi velmi nechce ani chodit, nemala som dobre skusenosti...pojdes zase do iscaru?

cikyta
25. okt 2008

Kejla,tie čilly papričky som papala tak zhruba 2 mes.pred ET.Je to na prekrvenie maternice aby sa lepšie embrijko uchytilo,ale po ET som to už nejedla vôbec,aby som náhodou bábu neuškodila.Vieš,ak sa po ET hned uchytí,už sú mu papričky neni treba a netreba ho už niečim dráždiť pre istotu!

juliana12
25. okt 2008

silviaa sme fakt v rovnakej situacii, aj ja som mala poslednych dvoch a iba jeden sa prebral, do iscare sa vratim, mam z neho dobry pocit

zuzana.dry
25. okt 2008

Kejla, po transfere odporucaju par dni oddych, ale potom normalne fungovanie ...samozrejme bez pretazovania... 😉

dicinka1
25. okt 2008

no baby..a tie tehu caje co su..ja akurat jeden pijem...a je bylinkovy...tak sa idem kuknut co obsahuje...

kejla
25. okt 2008

Dakujem cikitka 😉 Tak ich pre istotu nebudem jest 😉 A fungovala si po ET normalne, alebo si skor lezala?

dicinka1
25. okt 2008

zlozenie...ruza sipova-plod,ostruzina malinova-list,alchemilka zltozelena-vnat,rakytnik resetliakovy-plod,nechtik lekarsky plod...ak by sa nemohol,preco by ich predavali v lekarni...a preco by ich ako vobec predavali...je to od firmy apotheke

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre