Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

simpatica
2. apr 2010

drzim palce nech to vyjde

denda1301
2. apr 2010

no vždy to nie je len zlymi spermiami ☹ ja som normálne otehotnela 2x bohužial to bol potrat a 1x mimomaternicové a od vtedy sa to serie nakolko mám zrasty po operácií a bohužial mi vajícko nepreide tými všetkými cestami necestami čo mi tam dorobili 😖 😖 😖 Nakolko mám v rodine doktorov tak viem ako to chodí 🤐 nie vždy si svoju robotu odvedú ako majú a hlavne chirurgovia ☹

simpatica
2. apr 2010

ja sa lucim
majte , prajem pekny den

sonulienkas
2. apr 2010

čau simpatika aj tebe nech to vyjde 🙂 😉 🙂 😉 🙂

sonulienkas
2. apr 2010

denda,no máš pravdu, bohužiaľ je to tak. ☹

maryah
2. apr 2010

ahojte baby 😵 😵 😵
sonu, zlatko... 9. deň po ET je skoro na testovanie, tak hlavu hore... čiarka bude silnieť, neboj... hlavne sa nestrachuj... ja po KET asi testovať nebudem a ak ma manžel bude prehovárať tak dostane 😀 😀 😀
vítam nové babenky, držte sa a odpočívajte 🙂

sonulienkas
2. apr 2010

čaaaaaaau maryah, veď ja viem , ale ked mne to nedalo....., čo porábaš-pečieš koláče?

simpatica
2. apr 2010

baby a ako ste na to psychicky?
no, nedalo mi, zase som tu

sonulienkas
2. apr 2010

ja to beriem dosť pesimisticky ,ale čo už.

simpatica
2. apr 2010

zda sa mi, ze asi skor tymito otazkami znervoz¨nujem, takze odpoved ziadna
ja viem, ale ja som trocha na nervy, to preto, priznam sa

maryah
2. apr 2010

sonu, ja nepečiem, asi som zla gazdinka v tomto, proste ma to moc nebaví, ja si rada "napečiem" v nejakom supermarkete 😀 😀 😀 ...
akurát som sa vrátila od svokrovcov, svokra veľmi rada a dobre pečie, trošku som jej pomohla, ale nie veľmi lebo už finišovala no a teraz nerobím nič, sviatkujem a rozmýšlam nad tým akú maškrtu by som si dala 😀 😀 😀
simpatica, ktorý deň po ET si? pichni sa do tabuľky alebo napíš a ja ťa tam pichnem...
aaddeell 1 IVF, PK, ET 29.3.(2), calibrum baby plan, 3x 2 utros, krv 15.4.
z uuuzana7 1 IVF, PK, ET 27.3. (1), femibion 800, krv 6.4.
maryah 1 KET, PK, KET 7.4. (1), ethinylestradiol, utrogestan 2x2, calibrum babyplan, krv asi 19.4.
sonulienkas 2 IVF, ET 24. 3 (1) , estrimax 3x1 , duphaston 2x2,utrogestan 1x2 , kys. listová 800 ,občas vit. C ,krv 7. 4.
aleluli 1 IVF, PK, ET 27.3 (2),krev 9.4.
herriett 1IVF, PK, ET 31.3. (2), krv 12.4.

maryah
2. apr 2010

sonu neboj, ešte nie sú dôvody na pesimizmus 😉
simpatica, nie si otravná, máš len obavy ako každá iná... čo sa týkalo tej psychiky tak ja som bola celkom v pohode, myslela som na to stále, pozorovala som sa a pri nejakom výtoku (malé čiastky utrošu) som rýchlo letela na wc, že či to nie je krvácanie... no a teraz budem taká istá, ale asi to teraz beriem trošku viacej s rezervou... nedávam do toho toľkú nádej ako pri IVF... neviem či to je dobre alebo zle... 😅

sonulienkas
2. apr 2010

maryah praveže ja sa vôbec nesledujem , len ma už ani bruško nebolí ani prsia, aspoň trochu by ma niečo malo asi pobolievať, či nie?

maryah
2. apr 2010

ono ťa nemusí nič bolieť... je veľa žien, ktoré nemajú príznaky... neznamená to, že keď ti nič nie je, keď ťa nič nebolí, že už je všetko stratené... moja švagriná zistila, teda doktor jej to zistil, že je tehotná keď bola v 4. mesiaci... posledné 2 mesiace jej blbla ms a tak išla k doktorovi, že nech ju vyštrí... on sa jej spýtal, že či si z neho robí srandu, že je v 4. mesiaci 😀 😀 😀 , povedala mi, že skoro ju odviezli 😀 😀 😀 ... mala doma už pol ročnú dcérku...

sonulienkas
2. apr 2010

asi máš pravdu,bolo by super keby mne vyšiel ET, tebe KET a spolu by sme tehulkovali 😅 😀 😅 😵 🙂 😉

denda1301
2. apr 2010

ja som mala všetky príznaky tehulkovania a ništ figa borová.Ja moj organizmus nechápem prestalo mi uplne špinenie už nemám žiaden výtok a MS nikde ☹ tie hormony ma asi riadne rozhodili.Muž si už srandu robí,že som predsa len tehotná.

maryah
2. apr 2010

jaaaj, to by bolo super, navzájom by sme sa "sťažovali" na to ako sa guľatíme a aké sme veľké... pevne verím, že sa nám to konečne podarí 🙂
a čo ináč porábaš?

maryah
2. apr 2010

no ináč tie hormóny riadne rozhodia organizmus... denda, teraz popíjaj alchemilku, ona ti ten cyklus upravi... a povedal ti dr hodnotu HCG?

denda1301
2. apr 2010

vidím že v tabulke už nie som ☹ ☹ ☹
sonulienkas 😉 maryah treba tomu veriť veriť veriť 😉 😉 😉
no tuším hcg 2? ak som mu dobre rozumela bola som taka rozrušená 😖

maryah
2. apr 2010

jeej denda, ani som si to nevšimla... zkopírovala som to z predošlej stránky... prepáááč, hneď to napravím zlatko 🤐

aleluli
2. apr 2010

Ahojte devcata,
simpatica..nekde jsem cetla,ze pan doktor nekomu rikal.... (take jsem mela strach,jako plno z nas, ze mimiska ze mne vypadnou, kdyz nebudu lezet apo 🙂 )..........ze si mame delohu predstavit jako dva platky silne namazaneho chleba z obou stran a mezi nimi zrnko maku...........tak nemyslim, ze by tvuj pejsek mohl uskodit .Vzdyt nektere maminy, co nevi, ze cekaji mimi, se taky vubec nesetri.

Myslim, ze my moc ovlivnit nemuzeme,vyjde-li nam to ci ne. Ja myslim, ze je to ve vyssi moci, zda se embrijko uchyti,ci ne.(teda pokud tam neni jiny neurceny zdravotni problem) Beru to jako kdyz hrajes ruletu a vsadis na cervenou a ona padne. To vyhravas...No a ti co sazeli na cernoou, tak maji smulu...A jeste vetsi, pokud cervena padne trikrat po sobe a ty sazis porad na tu cernou......Ale jednou jim tem smolarum cerna take musi padnout !!!.... Takze holky,pokud to nevyjde poprve, tak nam to vyjde podruhe nebo po treti..... jednou stoprocentne, hold to chce tu trpelivost,(a taky plnou penezenku) .... ......😉

Jeste k tomu CARuv Brne,
kamaradka tam byla na IVF, poprve nevyslo, po druhe ano. Po prvnim IVF mela osm zmrazenych vajicek a po rozmrazeni neprezilo ani jedno.( celkem jich mela 20!! a zamrazene byly ty nej..) No a ja zase nekde cetla, od nejake slecny ci pani, ktera delala v CAru, tak ta rikala, ze hodne take zalezi, jak moc kvalitni maji v CARu pristroje na zamrazeni...No a podle toho to tak vypada, ze mrazit mimisky v Brne bych se asi bala......ale to je jen ma zkusenost..tedy ne ma, ale proste tak,no.

maryah
2. apr 2010

aaddeell 1 IVF, PK, ET 29.3.(2), calibrum baby plan, 3x 2 utros, krv 15.4.
denda1301 2IVF,PK,ET 23,3,(1),kyselina listová 1xdeň krv 1.4
z uuuzana7 1 IVF, PK, ET 27.3. (1), femibion 800, krv 6.4.
maryah 1 KET, PK, KET 7.4. (1), ethinylestradiol, utrogestan 2x2, calibrum babyplan, krv asi 19.4.
sonulienkas 2 IVF, ET 24. 3 (1) , estrimax 3x1 , duphaston 2x2,utrogestan 1x2 , kys. listová 800 ,občas vit. C ,krv 7. 4.
aleluli 1 IVF, PK, ET 27.3 (2),krev 9.4.
herriett 1IVF, PK, ET 31.3. (2), krv 12.4.

taaak a teraz je to kompletné 🙂
a čo ti povedal dr, ideš ešte na kontrolu?

denda1301
2. apr 2010

to nemusíš maryah ved o mna už neide 😒 vy sa hlavne držte nech si čítam iba dobré správy 🙂 🙂 🙂

denda1301
2. apr 2010

vraj mám ist do sanatoria normálne 6.4 na kontrolu ako som bola dohodnutá s doktorom tam 😕

sonulienkas
2. apr 2010

diky denda 🙂
ja som dnes upiekla koláčik-ježe-v kokose obaľlovaná upečená piškota.Ešte urobím srnčí chrbát a dosť zakuskov .Máme ešte fajnu zmrzku a šľahačku,aj kompotiky -takže sladkého bude dosť.Ja sa aj tak najviac teším na cviklu a šunku. 😀

denda1301
2. apr 2010

sonulienkas mńam 😀 hned by som si dala niečo z tých dobrot ja som teraz taká rozožratá čo som doma že tiež furt varím a pečiem.Dnes som piekla štrudlu jablkovú 🙂 🙂 🙂 a celú sme ju spapali s mužom 🤐

sonulienkas
2. apr 2010

ja veľmi ľúbim jablkovú štrúdľu - mamka vravela ,že ju upečie zajtra. 😝

denda1301
2. apr 2010

čo neviem je kysnuté cesto na to som debil 😖 moja segra sa mi stále smeje,ked jej poviem že som niečo piekla tak sa opýta či zase bábovku???lebo tá mi ide naj naj naj 😀 😀 😀 no ale ved nemozem vedieť všetko 😲

maryah
2. apr 2010

mňaaam, tak štrudlu by som si dala aj ja... teraz sa napchávam rybími prstami... a potom mám na pláne si dať zmrzku 🙂

maryah
2. apr 2010

denda, tak to nie si sama... ja som tiež debil na kysnuté cesto 😀 😀 😀 . najradšej mám také koláče čo sa týka roboty keď dáš všetko do misky, rozmiešaš a vyleješ na plech a prípadne tam dáš ovocie alebo niečo dáš navrch... to mi ide 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre