Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

maryah
8. apr 2010

ozaj, chystáte sa niekam dovolenkovať?

sonulienkas
8. apr 2010

asi do chorvatska a vy?

maryah
8. apr 2010

jeeeeeeeej, aj my chceme ísť, ale pôjdeme autom 🙂

maryah
8. apr 2010

ešte sme sa nerozhodli na ktoré miesto, ale veľmi chceme ísť...

sonulienkas
8. apr 2010

my chodíme už roky autom -ja by som ani ináč nešla. 😵

maryah
8. apr 2010

a chodíte na to isté miesto alebo to striedate? autom je to pohodička 😵 😵 😵

sonulienkas
8. apr 2010

no chodíme na to isté miesto , lebo nam už naši domáci dávajú super cenu , ináč by sme šli pozrieť aj inde.Dokonca sme ešte v zime uvažovali nad greckom autom , ale tam sú nepokoje - takže opäť - chorvátsko , autom je super -ideš kedy chceš, zastavíš , kde chceš, výlety si podnikneš tiež kam chceš aj kedy chceš , ako vravím ja by som inak ako autom nešla.

sonulienkas
8. apr 2010

čaute 🙂

maryah
8. apr 2010

dobrú noc baby a sladké sníčky... 🙂

christie
9. apr 2010

Sonulienkas, a kam chodite? my to striedame a tento rok sme chceli ist na dva tyzdne aspon v kuse...

maryah
9. apr 2010

aleluli, ako si dnes dopadla????????
chcristie, my sa nevieme rozhodnúť kam máme ísť, aaale už sa veľmi teším 😵 😵 😵

sonulienkas
9. apr 2010

ahojte 🙂

sonulienkas
9. apr 2010

aleluli ako?
christie- my chodime na makarsku vždy minimalne na 2 týždne.

sonulienkas
9. apr 2010

maryah 😵 😵 😵

herriett
9. apr 2010

ahoj kocky, ako sa mate? Co je tu noveho? Tak mne sa to krati- v pondelok idem na krv. Tak mi drzte palce.

sonulienkas
9. apr 2010

budeme herriett 🙂 😉 🙂

herriett
9. apr 2010

Vdaka 🙂 🙂 🙂

sonulienkas
9. apr 2010

🙂 😉 🙂

herriett
10. apr 2010

dobre ranko koceny 🙂 Tak ja som si dnes urobila testik-moj drahy je velmi nedockavy a kedze som este jeden doma mala, tak som si ho spravila. A su tam! Dve krasne ruzovucke ciarocky 🙂Viem, ze este to nemame vyhrate-take tehotenstvo volaju laboratorne tehotenstvo, dolezite je vraj druhe hcg-po dalsich dvoch tyzdnoch. Ale aj tak to vylepsi trosku naladu, co poviete?

sobka
10. apr 2010

Dobre ranko dievcata, ja som si dnes tiež robila test, ale je....negat ☹ Herriett gratulujem, vy už to máte vyhraté....ako sa cítiš?

herriett
10. apr 2010

Sobka-to mi je velmi luto ☹ Nemyslim, ze to mame vyhrane. Kamoska bola tiez na ivf-prvy test na hcg bol pozitivny a o dva tyzdne bola znovu a uz bol negat. Takze este sa velmi nevytesujem. Ale pravdu povediac, este pred ivf som proste mala taky citak, ze to vyjde. Uvidime. Pobolieva ma obcas v podbrusku-aj obcas pocitujem take pichnutie, ale len na chvilocku. Ale vzdy ked ma brucho zacne boliet-ako napr. teraz, cakam, ze kazdu chvilu dostanem ms. Uvidime este, ako dopadne hcg.

sobka
10. apr 2010

Heboj heni, dopadne to dobre, ty už dieťa máš, o to lahsie je tvoja maternica pripravená na dalsie bábatká....verím, že tomu trebalo len napomocť, už to, že si otehotnela, je uspech, ja neviem, kde je u nás chyba, je to už tolký pokus....

herriett
10. apr 2010

Ja som sa u hermiho smiala, ze budeme mat doma plodny rok- nasa fila uz ma brucho ako balon, tak ak otehotnela suka, preco by som nemohla aj ja,ze? 🙂 Sobka, raz to musi vyjst- si mlada. Docerta, nechapem, kde je spravodlivost na tomto svete! Tie, co tak velmi tuzia po dietati ho mat nemozu a ine ich zabijaju..... ☹

aaddeell
10. apr 2010

ahojte baby
ja som vcera testovala a cirak uz nie je nikde takze z toho asi nic nebude ☹
no nech uz je pondelok a vieme vysledky z krvy
herriett gratulujem
sobka ☹

herriett
10. apr 2010

Takze v pondelok ideme na krv asi viacere....Ja zrejme vysledky budem vediet az v utorok, kedze musim ist k svojej dr., lebo herman tam bude az 14-eho.

zuuuzana7
10. apr 2010

ahojte baby 🙂

sobka, este pockaj na krvicku ... aj ked clovek ma v sebe take napatie a pesimizmus ked tie dve ciarky nevidi ze ...
aaddeell, mozno bol nejaky blby test, este ziaden stres, ms predsa nedosla ...
herriett, potichucke gratulujem k tvojim obom ciarkam 🙂

herriett
10. apr 2010

zuzka dakujem 🙂

maryah
10. apr 2010

herriett, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaano, je to taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵 ... gratulujem a dotiahni to do konca... jupiiiiiiiiiiiiiii, ďalšie pozitívum... cmuuuuuuk

maryah
10. apr 2010

sobka, neboj ešte... nikomu to neukáže... ono veľmi záleží na tom kedy sa ti bambuľka uhniezdila, mohla sa ti neskôr uhniezdiť ako herriette... ešte nezúfaj a hlavu hore, bojuj ďalej 😉

herriett
10. apr 2010

maryah 🙂 🙂 😉 😵 Viem sa vcitit do sobkinej koze. Ja som mavala priserne depky kazdy mesiac (asi rok dozadu) a vzdy som si vtedy povedala, ze nic skusat nebudem a ze uz dieta nechcem a podobne depkovske reci. Ale na druhy den ma to vzdy hned preslo. Ja viem-poviete si: ale ty uz jedno dieta mas!. Ano mam, ale viem, ze moj partner velmi tuzi byt oteckom (dceru mam z prveho manzelstva) - a preto som si povedala, ze stoji za to to skusit. A potom-ja uz nie som najmladsia. Herman aj povedal, ze vzhladom na moj vek sa embrya nemusia uchytit,lebo predsa len moje vajicka nie su take kvalitne ako pri mladych kockach.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre