Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

herriett
14. apr 2010

adel poviem ti, ze som z tych lekarov paf. Muranska mi povedala, ze to nie je ani ryba ani rak, herman, ze co stresujem.....a chudak my 🙂

maryah
14. apr 2010

heriet a krvácaš? mne tiež povedal dr v centre, že na pozitívny test treba minimálne 50 jednotiek... a 60 je krásne. na ktorý deň po ET si bola na krv?

herriett
14. apr 2010

maryah nekrvacam ani nespinim. proste nic. Na krv som bola na 12-ty den, tak ako to kazal. V pondelok idem zase k svojej na zopakovanie testu. Hermimu je vsetko jasne, k nemu az na usg.

maryah
14. apr 2010

12 deň môže byť aj skoro... bublinka sa ti mohla uhniezdiť neskôr a tým pádom HCG išlo do krvi o niečo neskôr... keď tak Herman povedal tak má asi pravdu lebo predsa má inú prax a skúsenosti ako gynekologička...

herriett
14. apr 2010

Tiez som si to povedala, ze predsa len vie, ake to hcg ma byt. Takze to beriem tak, ze sa tam hadam nieco deje 🙂 Ved ako ma byt, tak bude. Len neviem, ako dopadla sobka.

herriett
14. apr 2010

maryah inak som sa divila, preco kazdy ide na krv na 14-ty den a mne (aj sobke) kazal na 12-ty. Hadam vie, co robi 😉

aaddeell
14. apr 2010

herriett a test si neskusala?

herriett
14. apr 2010

adel iba v sobotu-odvtedy nie. Ale skusim v piatok. Uvidim, ci ta druha ciarka bude silniet, alebo nie....

aaddeell
14. apr 2010

drzim palce 😀

herriett
14. apr 2010

Vdaka 😵 Aj ja drzim palce kazdej 😉 Kazda zena si zasluzi byt matkou (okrem tych, ktore svoje deti zabijaju)

kevama
14. apr 2010

ahojte,prave citam ze niektore mali ist na krv uz 12.den po et.No mne kazal doktor uz na 10 den tak to som zvedava ake vysoke bude hcg. 😀

herriett
14. apr 2010

kevama tak skoro?? A ja som sa divila, ze 12-ty je skoro 🙂 Drzim palceky

kevama
14. apr 2010

no ved to, ale tak mozno preto ze kvoli sviatkom nam predlzil kultivaciu o den.

herriett
14. apr 2010

Ktovie-vsetko je mozne. Hadam vedia, co robia. Este raz-drzim palce 🙂

zuuuzana7
14. apr 2010

baby ja som uz na 10 den po et bola na krv 😕 a hcg bolo 50 ... 😖
a testik uz na 5 den ukazal ducha ...
a tiez sa pytam, preco ... ale ako vy vravite ak to embrijko nieco malo ... tak je asi lepsie hned na zaciatku ... ze baby...?

kevama drzim palce na piatok 🙂

heni lekar z car sa urcite vyzna najlepsie, nespinis, nekrvacas, ja si osobne myslim, ze je to na dobrej ceste 🙂 drzim palce 🙂

herriett
14. apr 2010

zuzu-vdaka 🙂 Ja som chcela dnes testovat, ale moj drahy sa toho vyseldku boji. Ked som mu vcera povedala, ze to nevyslo- musela som ho potom celu cestu (sli sme k vetosovi s fenkou) musela utesovat, ze nabuduce to urcite vyjde. Tak velmi by chcel, aby to vyslo, ze sa bojim toho, co bude, ak to nevyjde.

herriett
14. apr 2010

chcela som napisat zuzi 🙂

sobka
14. apr 2010

Ahojte dievcence....tak vy tu rozoberáte samé pozitívne veci, čast z vas už tehulkuje, niekto caká na UTZ, ja sa ale nemám cím chvaliť, dopadla som tak, ako som ocakávala....test z krvi negatívny a este sprava k tomu, že nemám ani mrazácikov ☹ musíme do stvrtého ivf, ach jaj....zajtra idem na konzultáciu, nech viem čo dalej , ci mi navrhne este nejaké vysetrenia..tak uvidím, dám vam potom vedieť..pa

luko
14. apr 2010

čo sa tej krvi týka, tak v GF sa chodí na 12. den po ET a potom na 14ty, po KET sa chodí až na 14ty

maryah
14. apr 2010

sobka, tak to ma veľmi mrzí... ☹ ... človek do toho dáva veľa a nakoniec aj tak prd 🙂 . je to nespravodlivé... skúšajú sa naše nervy, ale niekde nás čaká šťastíčko 🙂
kevama, aj ja ti budem držať palce a samozrejme hneď hoď infošky 😉
zuzana, určite sa tam niečo dialo... ja som mala to isté a aj doktor mi to povedal, ináč by HCG bolo hneď negatívne... ale asi tam fakt nastala nejaká chyba a príroda sa s tým vyrovnala po svojom... nejaký dôvod tam bol...
adel, kdey ideš na operáciu, či ešte nevies?
heriet, mami neboj... bude dobre, svitá ti na dobré správy 😵 😵 😵
luko, ahojček 😵 😵 😵 ... kedy ideš na KET?...
čo sa týka testu HCG v Heliose v Martine tak aj pri IVF a aj pri KET-e sa ide až na 14. deň a hneď kuknú aj sono

christie
14. apr 2010

aj vo ferticente sa ide na 14.ty den po ET, bez ohladu na to, na ktory den po OPU ET bolo.
A potom az niekedy na sono. podla krvi, ale nie je to hned. Je lepsie to dat az ten 14-ty den, lebo niektore malicke sa uchytia neskor a aby bolo dostatok HCG, nech to mozu doktori skontroovat, ci je to OK. Ten 14-ty je uz asi den, ked sa to urcite vidi.

luko
14. apr 2010

maryah: čakám na MS, ktorá by mala príst koncom týždňa/ začiatkom budúceho a začnem papať lieky 😉
ty ideš kedy na krvičku?

sonulienkas
14. apr 2010

čaute 🙂 😉 🙂

maryah
14. apr 2010

sonu ahoj 😵 😵 😵
luko, uuuuuuuuuuuuuž??? 😵 😵 😵 budem ti veľmi držať päste... a aké tabletky budeš brať? ja mám ethinylestradiol plus utrogestan..

maryah
14. apr 2010

luko a na krvičku idem 21.4, 🙂

luko
14. apr 2010

utrogestan a niečo na e....zajtra sa idem preto 😉
moooja, tkaže do stredu ako na ihlach si? 🙂 budeš aj testovať?

maryah
14. apr 2010

ani ja som si nevedela dlho zapamätať meno tých tabliet lebo to bolo strašne dlhý názov 😅 , ale už ho viem 😉
testovať práveže nechcem a dúfam, že ani testovať nebudem, veľmi sa bojím toho a v stredu budem ako na ihlách, ešte si to neuvedomujem, že som bola na KET 😅 ... po IVF som bola viacej bojazlivá a veľmi som sa sledovala...

denda1301
14. apr 2010

ahojte baby tak vidím že poniektoré ste v smutku ako ja pred časom ☹ sobka nezúfaj je nás viac ktorým to nevišlo,ani ja nemám mrazáčikov 😖 😖 😖 a ano do dalsieho kola teraz nemozem koli robote 🙄 je to proste na rit.
heriet tiež si myslim,že je to na dobrej ceste 😀
maryah držkám paste 😵 😵 😵 velmi ti to prajem
a samozrejme všetkým ostatným.
hafan mi spí na noteboku a ešte mi tu aj chrápe za ušami no to je proste hrozné táto domácnost 😀 😀 😀 ako nahle pridem z prace je stale pri mne nakolko bola na mna zvyknuta že som doma a teraz je doma sama a je milostiva urazenááá 😔 😔 😔

aaddeell
15. apr 2010

ahojte
denda s tou pracpu to poznam ja mam teraz pred operaciou a zase nebudem chodit do prace som zvedava co mi povie sef
maryah dufam ze sa mi rychlo mrcha skonci ale nechce sa rozbehnut a 27.4. by som chcela ist na operaciu
baby tym co to nevyslo a nemate mraziacikov co idete robit do buducna?
ja rozmyslam nad tym ze aj tak po operacii sa nic neda robit a 3 mesiace treba cakat na dalsie IVF tak zatial skusim manzela poslat na nejake vysetrenia a uvidime
tri platene pokusy su strasne malo ☹

herriett
15. apr 2010

ahojte kocky-konecne sa vonku rozjasnilo 🙂 Neviete si predstavit ako priserne ma boli hlava-mam pocit, ze mi ju rozhodi. Taku migrenu mavam pred ms-tak dufam, ze sa "kamoska" nedovali 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre