Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

aaddeell
22. apr 2010

ahojte baby jesen je nasa
teraz ako pisala maryah aj my ideme trosku sportovat do robime veci co treba na dome a pojdeme na dovolenku ubehne to ide leto 🙂
keby isla zima asi by bolo tazka depka ale leto milujem a urcite aj vy 😀

herriett
22. apr 2010

ahojte kocky-mame krasny den 🙂 Adel, maryah-buduci rok sa budeme vytrcat s brusiskami 🙂 Adel srdiecko bude boliet a tiez tie otazky budu v hlave vzdy-preco ina ano a druha ma s tym taky problem? Ja mam tiez uzasneho partnera- a naozaj nam ku stastiu chyba uz len ten maly ukricany batoztek 🙂

maryah
22. apr 2010

adel, aj my ideme na to na jeseň 😵 😵 😵 ... juj, teším už teraz, ale teším sa aj na tú zmenu - šport, dovolenka, prerábka domu, muchlovanie s drahým lebo sme to zanedbávali 3 mesiace 😀 😀 😀 ... a ani sa nenazdáme a je tu jeseň 😵 😵 😵

denda1301
22. apr 2010

nazdo babulky jasan jeseň to istí u všetkých čo nám to nevyšlo na jar 😉 tak hurá do toho.....

maryah
22. apr 2010

denda čaaaaaaau, aj ty máš plány na jeseň??? tak vitaj 😉 😉 😉 ...
joooj, my sme si dali s drahým červené vínko, mňaaam, moje obľúbené, konečne po troch mesiacoch... možno mi to aj mrchu privolá 🙂

herriett
22. apr 2010

Baby, tak moja mrcha dorazila. Boli ma brucho teda poriadne, ale hlavne, ze to dorazilo. Maryah o tom zanedbávaní mi hovor - ja som uz vcera toho mojho otravovala- a kedze som typicka zenska, neodolal 🙂

maryah
22. apr 2010

😀 😀 😀 😀 tak takých nás bolo včera viac 😀 😀 😀
no, aj ja čakám všelijakú mrchu len nie normálnu. dali sme si s drahým červené vínko tak snáď to urýchli...

herriett
22. apr 2010

maryah-cervene vinko, horuci kupel a poriadne vásnivy sex- a urcite potvora dorazi 🙂

herriett
22. apr 2010

Joj, a u nas to vyzera tak, ze nasa fenka asi uz aj porodi. Takze toho roku stvornohe a buduci hadam aj s dvoma nozkami 🙂

maryah
22. apr 2010

nooo, včera sme to trošku poli vnútorne 😅 a dnes ešte aj s tým vínkom 😉
tak fenka sa už stane maminkou? ako sa má? joooj, dúfam, že to pôjde bez problémov 😵 😵 😵
no a na budúci rok budú pomáhať nám 😉

aaddeell
23. apr 2010

baby s tym otravovanim sa pridavam 😀

rebeca_1
23. apr 2010

Ahojte babulky, tak znovu sa k Vam pridavam sem do tejto temicky...
Dnes som bola na transfere a v brusku uz mam 2 embryjka.
7.5.2010 krvne testy vsetko odhalia.

christie
23. apr 2010

tak hlavne odpocivaj, vela tekutin prijimaj v maji sa vytesuj. Nech to vyjde, drzime palceky

rebeca_1
23. apr 2010

Dakujem Christie,
a ty mas aky krasny termin porodu.
Ako sa citis?

christie
23. apr 2010

ujde to, vcera ma strasne v bruchu pichalo, ale uz to preslo. Dnes emocie, strasne. Kolega mi oznamil, ze je vazne chory a oznamovala som to kolegyniam. Tak som sa rozrevala... nikto iny neplakal, aj ked to prezivali, ale ja som revala.. tak to k tomu patri 🙂 aj ked zial, unho to nevyzera dobre, no verime, ze sa z toho dostane.

Inak prsia v noci dnes tak boleli, ze som si uz nevedela najst polohu. Nemam pocit, ze by boli vacsie, len bolia.
A rano sa budim, lebo sa idem docikat 😀 😀 uz okolo piatej musim na wecko.
inak zle mi moc nebyva, skor menej jem a ked aj nieco zjem, som hned plna
Kolegyne, co fajcia, tak mi strasne vadi pach.. pritom predtym som si aj ja obcas potiahla.
Tak verim. ze vsetko bude v poriadku a v utorok pan doktor povie, kolko detureniec vidi 🙂

rebeca_1
23. apr 2010

Christie a co si mala vlozene? Blastocysty?

christie
23. apr 2010

hej, isli sme na PK - piaty den 2 blastocysty (z piatich vajicok z druheho dna ostali na piaty tieto dve bojovnicky) 🙂 a doktor povedal, ze ucebnicove su. Tak snad ucebnicovo aj sa udrzia 🙂 vkladali sme obe, nic sme nedali zamrazit.

rebeca_1
23. apr 2010

Ja som mala po OPU 8 vajicok, 5 zrelych, 4 sa pekne delili. Dnes mi vlozili 2 embryjka a jedno nechali este kultivovat.
Som z toho smutna, ale teraz myslim len na tie brusku....
Dufam, ze Boh da...

christie
23. apr 2010

a z coho si smutna, vsak to je super, ked mas dve vlozene a este ti caka dalsie na mozne zamrazenie... pekne oddychuj, lez, pozeraj telku, citaj si... hlavne klud, prve dva dni su dolezite na implantaciu. A potom uz len budes sa nervovat, ci si urobit test alebo nie 🙂 ja som vydrzala do minulej soboty, desiaty den po ET.... nerob si zbytocne skor a vela... na to je krv, nestresuj sa. AK je pekne, prechadzaj sa, rob, co ta bavi 🙂 vitaminky papaj a uvidis, ze toho 07.05 budes mat vyborny vysledok.

rebeca_1
23. apr 2010

Chcela som ist na transfer s PK, no nepodarilo sa... Z toho som trosku smutna. Vraj blastulky zvysuju uspesnost.
Ale v januari som mala vlozene 2 rozmrazene blastulky a aj tak sa nepodarilo...
Je to vsetko jedna velka loteria....
8 rokov cakam na babatko....

christie
23. apr 2010

jaj, no my sme sa pokusali prvy krat v 2002, co je teda 8 rokov a zacala som to riesit uz tak u doktora pred piatimi rokmi.
Moj gynekolog ma dopovala Clostyrbegytom, pichal Pregnyl... a to niekolko cyklov po sebe, stale nic.. potom som dala pauzu a znova a znova... tak vlani sme dali muza na spermiogram a odporucili nas do centra... skusili sme iui, to nevyslo a potom ivf, tak snad to vyslo. 8 rokov je strasna doba, ked si predstavim, ze kolko bab otehotnie a ani nevie ako.. a my sa tu trapime, dopujeme sa hormonmi. Tak uz len za tu snahu by sme sa mali dopracovat k pozitivnemu vysledku.

rebeca_1
23. apr 2010

Presne tak Christie.
Este som ti zabudla napisat ze ja si nikdy nerobim doma testy, vzdy cakam az na krvne testy. 7.5. sa rozhodne...
A dakujem za podporu. 🙂

martineluska
23. apr 2010

ahoj rebeka o kolkej si bola na transfere? aj mi sme boly vo ferti o pol 10tej 🙂 držim strašne palčeky 😉

herriett
23. apr 2010

Maryah-no neslo to bez problemov ☹ . Dnes jej odtiekla voda, ale nevladala vytlacit steniatka, takze sme museli utekat na veterinu a tam sa rozhodlo o cisaraku. Ale uz sme doma-mame 5 drobcov, 3 slecny, dvoch fesakov. Dvaja boli priduseni a museli sme ich s drahym ozivovat. Teraz stres pomaly opadol- som taka unavena a priserne ma boli hlava. Kocky, drzim vam palceky, dufam, ze vam to vyjde.

rebeca_1
23. apr 2010

Ahoj Martineluska, mne tak okolo 9,45 hod. robili transfer.
Manzel akurat pozrel na tvoje foto v profile a hovori mi ze ta videl v centre.
A ty si si bola pre ihlicky dnes?
Dakujem za podporu, aj ja tebe drzim hrozne moc palceky....
😉

martineluska
24. apr 2010

🙂 ano bola som si pre ihličky a manželovi pozrely spermijky ktore sa zlepšily 🙂 už teraz čakam na menzes a šup do stimulky 😉

rebeca_1
24. apr 2010

No super. Kedy by si mala zacat? A co budes pichat?
Dufam, ze sa nam podari obidvom toto tretie IVF...

martineluska
24. apr 2010

rebeca niekedy buduci tyžden mam gonal, merional a cetrotide 🙂 dufam že do tretice všedko dobré 😉

trinity525
24. apr 2010

Ahojte, mali ste aj vy po OPU este bolesti aj na tretí deň? zaujimave je, ze automaticky vkladaju 2 embrya...

aleluli
25. apr 2010

trinity525
ja po OPU nemela zadne bolesti, ale to je individualni. 2 embria se nevkladaji automaticky. Zalezi jak se s Dr domluvis. Pouze se doporuceji dve, jelikoz to zvysuje prvdepodobnost poceti. Ze se uchyti obe dve embria je pravdepodobne na 25%.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre