Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ixi
26. okt 2008

drzim timiesto 😵

cikyta
26. okt 2008

Dicinka.Moja sa tak napoly zbadala,nepoučila a viem,že ten najväčší úder od života ju len čaká!..........Kedže si nedá rady,vychutnám si,ako padne na dno za to zlé,čo všetkým okolo seba spôsobuje.Moja sestra nieje človek,ale diabol v tom pravom slova zmysle.Neboj-ty sa máš dobre a to ju zvnútra žerie!Vychutnaj si to,inak ťa týmto zadusí.Vôbec si ju nevšímaj.Máš skvelého muža,budete komplet rodinka a si šťastná!!!!!!!!!!!!!!!!!!to je základ a viac ti už netreba.Neber si ju k srdcu-zvlášť ked čakáš bábätko!

dicinka1
26. okt 2008

ciky..a vies ze mas pravdu?kaslem na nu..ved som stastna..a ked to netrapi ju,ze si nerozumieme..tak to netrapi ani mna.. 😠 tak...

dicinka1
26. okt 2008

endzi..tak to je super..uz sa tesime....kedy budes vediet..kolko mas embrijok?

cikyta
26. okt 2008

Tak Enzi držím palčeky k embrijkám a zajtra šup šup pre bábiku!Daj vedieť,ked ti budú volať,kolko ich je.No pre istotu ti posielam vela tehu výrusíkov:T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵

endzi30
26. okt 2008

ixi, zdravim aj tu...a drz to miestecko 😀 😀

dicinka, cikytka....dakujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🤐 🤐 🤐 🤐 😵 😵 🤐 🤐 😵 😵 ta baaabika sa mi paaaci 😀 😀 😀 😀 a ja vam obom prajem, zdrave krasne babatenka, ktore vam len radost budu robit 😎 😉

no maju mi dnes volat po 11:00 (co uz je)...tak som cela napataaaa 😖 😖

silviaa
26. okt 2008

ahojte kocky, ako sa citite?

silviaa
26. okt 2008

mna strasne bolia prsia, v noci som sa stale budila a tiez aj dole to mam volake citlive, dufam ze sa len bodka usadzuje...occh bojim bojim ☹

silviaa
26. okt 2008
cikyta
26. okt 2008

Vit.E mi papal muž pred IVF a ja tiež občas.Ale potom som niekde čítala a pýtala sa dr.či mám denne hltať to Ečko stále dr.povedal,to,čo článok,že vit.E nie.Už to nieje dobré.radčej Céčko atd.Tak-ktovie.........Ale myslím,že s každého rožku trošku by bolo najidealnejšie- 😉 Všetkého vela-škodí.

dicinka1
26. okt 2008

endzi..cakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaame..tak rychlo... 😀 😵 😵 😵 😵 😵

endzi30
26. okt 2008

dicinka...tak uz to vies...13 😉 (teraz sa len modlim, aby boli kvalitne) 😒

silviaa
26. okt 2008

cikyta - hm, ja len hladam nove infosky, ale zase ked si kupit vitaminiky pre tehulky, tak tam by malo byt obsiahnute vsetko..

endzi30 - gratulujem 😀 , a ja som mala tolko, je to pekne cisielko 😵 , z toho sa urcite najdu krasne deturence 🤐

kejla
26. okt 2008

Ahooojte kocky,

ENdzinke este raz blahozelaaam a drzim palce 😵 😵

Silvia - uz mas citlive bradavky? Parada 😵 😵 To je jesny znak, ze babatko sa chytilo 😵

Ja necitim absolutne nic ☹ A tak by som chcela. Babatka mi davali v piatok, achjo

cikyta
26. okt 2008

Enzi-tak to je pekný počet.Určite budú dobré a kvalitné! 🙂 Držím palce!
Silvia-To áno.Vo vit.pre tehulky je všetko potrebné 😉

silviaa
26. okt 2008

kejla - hadam je to tak. takze ides na krvicku 7.11.? budes si predtym robit tehotensky test z mocu?

endzi30
26. okt 2008

dakujem dievcata 😵 ale este nie je nic vyhrate 😠 😠

silvinka, a mas aj mrazaciky a povedali ti akej kvality boli embryska?? ci to nikomu nehovoria??? ani tebe kejla?
a ty silvi budes skor testovat? lebo kejla nieeee 😀 😀

ixi
26. okt 2008

preco je to cakanie take dlhe sak sa scvoknem 😨

kejla
26. okt 2008

silvi, ja idem na krv 3.11. a dovtedy testovat asi nebudem..Najma,ked nebudem mat ziaden priznak 😒

ENdzi, mne ku kvalite nepovedali nic, len to,ze sa zatial pekne delia 😉

Ixi, nebooj,vydrzime 😉 tebe sa uz aspon hlava toci...mne nic 😒

ixi
26. okt 2008

ale to z toho lezania ja sa nebudem utesovat dopredu lebo ma potom vystre ak to nevide ja idem az 6

endzi30
26. okt 2008

kejla, tak ked sa kraaasne delili, tak to je urcite dobra sprava, teda ze su kwalita 😉
a to ze ti nic este nie je, nic tiez neznamena, ved aj dicinke nic nebolo 😀 😉 a uz sa doma guuula

endzi30
26. okt 2008

ale vyjde ixi 😉 😵 😵

ixi
26. okt 2008

zeny to je doma na psychiku.................................. 😝

ixi
26. okt 2008

endzi ja sa bojim ja by som to asi nezvladla 🤐

endzi30
26. okt 2008

ixi, napodobne...kazda sme na nervy z toho...ja uz saliem teraz a to este nemam ET 😠

ixi
26. okt 2008

pockaj potom toto co mas predtym je nic poznam to ja sa dam asi na 14 dni uspat 😲

kejla
26. okt 2008

ixi,ty mas aspon mrazaciky, aj to na psychiku pomaha...Ja asi mrazaciky mat nebudem, takze je to o to horsie ☹

ixi
26. okt 2008

ale ja chcem aby zostali zamrazene ja uz nechcem cakat aj ty budes mat a to este nevies ci mas?

kejla
26. okt 2008

ja by som mala len v pripade, ze by sa z nich stali blastocyty a to nie je velmi pravdepodobne ☹ Dozviem sa zajtra.

Ixi, ja viem, ze chces, aby zostali zamrazene, ale mas aspon tie mrazaky..predstav si, ze by si ani tie nemala, urcite by si citila vacsi tlak

dicinka1
26. okt 2008

TO TI POVIEM,ZE JE TO NA PSYCHIKU...ja sa gulam uz dost dlho...na marodke..a bez vychadzok..jasne,ze chodim von..ale nie casto.. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre