Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ixi
26. okt 2008

hej ale ja sa asi zrutim som taka citlivka 😕 kejla dufam ze nam to vynde prosim

cikyta
26. okt 2008

Kejla.To nič,že nič necítiš.Ja som cítila až 7 den po ET niečo.A to niečo bolo na nervy,lebo to boli klasické velké bolesti ako na menzes.Bola som 100% v tom,že menzes príde.Ved som si povedala,že poznám svoje telo a tak to poznám.Tie bolesti trvali 3 dni a ja viac zo zúfalstva ako z nádeje som šupla testík.Robila som ho večer a bol to šok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Potom mi prišiel muž z roboty a ten hned ako ma zbadal hovorí:"čo sa smeješ ako lečo?"Nechcela som mu to povedať,lebo som mu slúbila,že nebudem testovať.No on ma dobre pozná a vraví:"Však si testovala?"No a potom som sa začala potiť a trasúcimi rukami som mu ukazovala test.(Najlepšie je,že on nevedel,čo tam má vidieť,tak jeho reakcia veškerá žádná.)Po vysvetlovačkách sa usmial a povedal,že radčej nejde výskať,dokial nám to nepotvrdí krv.Ale už od toho dna bol aj on spokojnejší a prihováral sa môjmu brušku.Reku...aj ked to nevýjde,aspon tú chvílku sa budeme tešiť.Máme na to nárok a po tolkých rokoch a nezdaroch v prvom IVF si to aspon na pár dní zaslúžime.... 😅 Jaj,čo vám to tu píšem.Ved to nasúvisí ani s témou.Prepáčte,že som sa sem vám tak votrela 😅

kejla
26. okt 2008

dicinka, a nemas ani vychadzky? 😅

endzi30
26. okt 2008

cikytka, bodaj by sme mohli vsetky takuuto historku rozpraaavat 😉 😵 😵

a kejla, ako to ze nebudu mrazaciky? nic som nepocula, nevidela...mrazeny hraasok bude a basta!! 😉

cikyta
26. okt 2008

Enzi-to si píš,že budete mať všetky do jednej,čo ste tu podobné zážitky!!!!!!!!!!!!!!
Dicinka,čo si nepýtaš vychádzky?

ixi
26. okt 2008

ja nemam vychacky 😝

silviaa
26. okt 2008

endzi30 - vo ferticente som mala posledne dve, ale len jedno sa podarilo (je to uz moj piaty pokus), embryologicka hovorila, ze toto jedno je ukazkove, tak strasne chcem tomu verit. este mam v iscare tri, tie som chcel pouzit az na surodenca 🙂 , ale vies ako to chodi clovek planuje a pan Boh meni ☹ ....

kejla - no ja idem na krvicku az 6.11. , kazde centrum to ma asi inak zauzivane, ja sa este neviem rozhodnut co spravim, ci sa otestujem...

ixi - tak vidim, ze mame spolocny termin, tfuj,tfuj, tfuj..nech je uspesny 🙂, mas pravdu je to na psychiku, stale chodim na wc a pozorujem sa, rozmyslam ci si tie priznaky aj nenamyslam... 😖 . ja som tiez rozmyslala, ze keby ma mohli na tych 14 dni uspat, to by bolo fakt super.. 😀

cikyta
26. okt 2008

Ja mám 2 hodiny doobeda vychádzky a 2 hodiny poobede.

ixi
26. okt 2008

silviaa nech to vsetkym uz len vychadza bojim bojim 😕 😕 😕

endzi30
26. okt 2008

silvi, takze uz piaty pokus? tak ta fakt obdivujem ze si to nevzdala, stale bojujes a si silna, veeelmi ti to prajem a kedze ti dali teraz ukaaazkove embrysko, tak sa isto iste zakusne 😉 😵 😵 😵

kejla
26. okt 2008

cykitka 😀 😀 si zlata,ze nas takto povzbudzujes 😉

Ja som tvoj pribeh sledovala veelmi intenzivne, pretoze som rozmyslala na Helikom..Utkvel mi v pamati. Ako ti zostalo len jedno embryjko z tooolkych, potom tie stresy,ked ti napadol pes psika a veeelmi som drzala palce, nech ti to vyjde. A vidis, malinke je taj vekmi silne, ze vseetko zvladlo a robi vam radost 🙂 Drzim palce 🙂

silviaa
26. okt 2008

ixi - ja sa bojim tiez, zachvilku 30. na krku a fut nist, sest rokov v manzelstve bez dietata to je fakt na slucku ☹

ixi
26. okt 2008

silvia ja ta tiez obdivujem ja si to neviem ani predstavit

cikyta
26. okt 2008

Fakt Silvinka.Neviem,či by som to do 5 pokusu dotiahla.Mala som v pláne 3 pokusy,ale päť...Klobúk dolu pred tebou.Tak teraz čaká na teba zázračné silné embrijko!Za odmenu! tfuj tfuj.......nech je to tak!

ixi
26. okt 2008

neboj moja teraz to isto vinde verim v to 😀 😀 😀

silviaa
26. okt 2008

dievcence nie je co obdivovat, tiez by ste bojovali, zena nema inu moznost ked chce dieta..ani neviem ako ubehlo sest rokov..

silviaa
26. okt 2008

..ach, az mam slzicky v ociach...vsetky si to zasluzime..budeme najlepsie maminy na svete 🙂

cikyta
26. okt 2008

Ano Kejla,aj sa čudujem,že sa moja sirôtka po tolkom strese drží.Zrejme to bude bojovníčka XENA. 🙂 Poviem jej,nech vám pošle tiež takých silákov,tak čakajte. 🙂

kejla
26. okt 2008

silvi, podla mna ti priznaky nedovolia netestovat 😀 A ukazkove embryjko je uz zahryznute, neboj 😵 To je tvoje 5.IVF, alebo tam ratas aj KETy? Klobuk dolu
😉

silviaa
26. okt 2008

kejla - iscar - 1.IVF - ET, KET, KET feticent - 2. IVF - ET, KET takze mala som len dva IVF, my sme mali vela vajicok a prvy krat som mala aj hyperstimulaciu ☹

silviaa
26. okt 2008

ja som mala aj vyse rocnu prestavku, lebo som to psychicky nezvladala po poslednom ET 😨

silviaa
26. okt 2008

a vy?

kejla
26. okt 2008

este aj hyperstimulak si zazila?fuuu ☹

Ja mam .IVF, aj ENdzi, aj Ixi. Takze pre nas je vsetko nove.

kejla
26. okt 2008

malo tam byt 1.IVF 😅

cikyta
26. okt 2008

Aha tak už viem Silvinka. 🙂 Ja som mala tiež dve IVF,ale ani jeden jedinky mrazáčik.Dokonca pri prvom IVF som prišla do caru a vravím doktorovi:Mám menzes,takže viem,že to nevyšlo,ale ved mám jeden zmrazený-myslím,tak sa teším....................No a po chvílke,ked som čakala ešte na krv v čakárni tak ma dr.zavolal pomedzi kopu čakajúcich ludí rovno na mna:"-pani podte rýchlo sem!"No a ked som sa k nemu rozbehla,tak mi medzi dverami povedal,že ja už nič nemám.Nič sa nezmrazilo. 😔 Vtedy som vypadla von bez bundy,bez odobratia krvy a bolo už len na mužovi,čo somnou robí,kde ma tlačí,ako ma domov doniesol.To bol môj najväčší negatívny zážitok z celého života.(Preto som sa snažila mať teraz mrazáčikov,ale zo 17 mi zostal len tento,čo mám v brušku a tak mi mrazáčikovský neúspech plne nahrádza.Aj tak dobre,lebo už druhé dieťatko som sa rozhodla nemať.Mám gen.problémy s krvou.)

silviaa
26. okt 2008

kejla - ano, a doktor ma vobec neupozornil co to pre mna znamena az neskor na internete som sa docitala co vsetko sa mi mohlo stat...mozno aj preto bolo prve ET neuspesne...Boh vie 😠 , teraz uz tazko sudit, kazdopadne ked si pomyslim, ze mam ist zase do Iscaru je mi z toho zle.... Jednaju tam z clovekom s vecou, je to tam ako na beziacom pase...no ja mam len zle spomienky, vzdy ked som isla na kontrolu tak som mala nervy, este aj ta moja sliznica mi ako na potvoru strajkovala, takze som prakrat aj musela prerusit cyklus....take zuuuzo...ale co sa tu vypisujem...kazda mame nieco za sebou...

silviaa
26. okt 2008

cikyta - medzi dverami, to je fakt velmi citlive riesenie, je mi z toho nanic ako s nami jednaju, vobec sa nevedia vzit do toho ako je nam z toho tazko. ja som bola velmi spokojna vo ferticente (sory, ze ho furt spominam), mile a slusne jednanie, doktor vsetko vzdy so mnou prediskutoval, malo ludi v cakarni, vzdy na objednanu hodinu som sa aj dostala do vnutra, prijemne sestricky, manzel mohol byt pri mne /prvy krat ET - sedel mi pri hlave/ druhy krat KET uz po transefere ked som lezala na stole tak ma drzal za ruku. toto su veci, ktore si na centre fakt vazim. ked sa zena citi dobre tak je podla mna aj vacsia pravdepodobnost uspechu. okrem toho tam robia aj predlzenu kultivaciu.

silviaa
26. okt 2008

inak pre mna bola najhorsi zazitok z Iscaru ked mi robili pukciu cyst na oboch vajecnikov a ja som v ten den dostala mrchu...to bolo fakt hrozne..

agnes1978
26. okt 2008

ahooj baby, silviaa na tu slucku zabudni, ja som teraz po ET 2. IVF a 11 rok manzelstva, takze hlavu hore a mysliet pozitívne 😉

silviaa
26. okt 2008

ahoj agnes vitame ta v klube 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre