Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ybyta
18. jún 2010

tak že bolo lebo zrejme ešte jedno babo bojovalo ako to hcg a opar dni =0 ale anamary uteba to prave opak tebe stupa nič sa moja neboj budu// 😵

annamary27
18. jún 2010

@ybyta akurát som ti chcela písať,že či myslíš ,že by u mna bola nejaká šanca ešte.ďakujem zároven za odpoved.Nádej umiera posledná ako sa vraví,tak ešte veríme.Tak ty máš už velmi dlhú cestu za bábom za sebou,skoro polku života.Už tak skoro si chcela mať mimi?

ybyta
18. jún 2010

skoro? v20 tke som sa vydavala vtedy to tak letelo anemuseli sme sa brať ahned vyšetrenia operacie prefuky rengen maternice znova operacie kupele všetko OK aaaaaaaaaaale vajcovody plne zrastov opakovane 😝 ☹ čim viac sa operovali tim sa furt jak burina viac robily ateraz som 3 tyždne po operacii tie vajcovody ma od rezali uplne boli plne zapalov hnisu ato sa aj do maternice mohlo vylievať ato zabijalo embrijka aj po IVF vyplavovalo ich von tak mito prezentovali primar aj dok unas vPIEšťANOCH vcentre atak teraz mam prej veliku šancu 😝 😝 😝 na však by sauž patrilo aj ked vypadam na 18 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 starnem

ybyta
18. jún 2010

ale nevzdavaj to !!!!!!§neskušala si znovatestik mojka moja ak si vtom musssssssiiiiiiiiiiii ti test už ukazať kup si s citlivosťou č.10 ak si budu // ak nie vieš načom si neviem čije lepšie čakať alebo vedieť pravdu aj ked krutu 😔 😔

annamary27
18. jún 2010

@ybyta máš pravdu,aj ja mám sesternice v tvojom veku a vydávali sa tiež také mladé ak nie mladšie.Tehu test mám kúpený od včera a asi s ním počkám do pondelka.
Na 13ty den mi vyšiel ten najcitlivejší tehu test negativný, po druhej čiarke ani duch a na 14ty den som mala hcg 25,takže neviem ako moc mám veriť tým domácim testom.

ybyta
19. jún 2010

moja dobre ranko 🙂 s citlivossťou č.10 možeš veriť už jeto moc dni nato aby ti ukazal pravdu taku či onaku 😔 ked prirataš predlženu ešte kultivaciu tak tim duplom moja pozri tuto stranku aj uplne do zadu tam som aj ja spred roka aj ine baby adaš mi za pravdu čokolvek kedykolvek sa ma možeš čo potrebuješ spitať som tu pre teba 🙂

ybyta
19. jún 2010

atakisto aj ine baby čo si nevedia rady 😉

ybyta
19. jún 2010

ono nato smetu odovzdavať rady jedna druhej 😎

mizuz
20. jún 2010

Ahojte,chcem Vas poprosit o radu, ktory je test s najvyssou presnostou ci 10 alebo 20-kovy. Mam v tom chaos🙂 Dnes som 9-ty den po transfere a zacinam byt nervozna, takze asi neodolam testiku.... ale ma aj dost pobolieva brucho dnes, takneviem ☹ nejak mi prestava ist pozitivne myslenie... no nic som sa vystazovala 🙂 Dakujem za radu 🙂

annamary27
20. jún 2010

@mizuz 10tka je citlivejšia. 😵

martinaaaaa
20. jún 2010

@annamary27 nevies mi prosim povedat ako dlho pregnyl ucinkuje v tele dakujem 🙂

annamary27
20. jún 2010

@martinaaaaa až taká múdra zase nie som,ale čítala som to tu pár krát,že vraj to môže skresliť tehotenský test,ale naozaj neviem kolko ostáva v tele.Ja som na českom koníkovi teraz natrafila na tému,že NEGATíVNY TEST A PREDSA TEHOTNá.Ženy tam popisujú,že do 5tt alebo aj do 3mesicov mali domáce testy všetky negatívne a predsa boli už tehotné.Tak si to dnes idem študovať,lebo aj ja mám všetky testy negatívne.

martinaaaaa
20. jún 2010

@annamary27 dakujem jasne ze to je pregnyl ale moj 1 pozitivny test no tak sa trochu tesim aj ked zbytocne

zuzana_18
20. jún 2010

Ahojte baby!Tak ja som asi tri hodinky po ET 🙂 Jedno vložené a dvaja mrazáčikovia.Trochu ma bolí brucho,to je hádam v noorme,že?Diki a peknú nedeľu všetkým!

annamary27
20. jún 2010

@zuzana_18 gratulujem,tak pekne ležkaj a pestuj si krpčeka,gratulujem aj k mrazáčikom 😉 😉 Myslím,že tie bolesti su v poho.

zuzana_18
20. jún 2010

@annamary27 ďakujem veľmi pekne.Snažím sa ležať,ale zase takto-že mm len behá a mení mi taniere-mäso,koláče,ovocie...A to ležím hodinu,veď po 3 dnoch budem mať 150 kilov 😀

annamary27
20. jún 2010

@zuzana_18 neboj,už začal futbal,tak asi prestane na chvílu s behaním.hi hi 🙂

ybyta
20. jún 2010

pregnyl neskresluje už 7 ani na 8 ani 9 deň už je fuč ak si mala pozitivny testik martinaaaaa gratulujem krv to isto isti 😉 bud si ista 😉 ananmary musiš vydržať krvičku atestik nič neukazal ten s cit.10?????????????????? kurňa ☹ vydržime na vysledky s krvičky pa

annamary27
20. jún 2010

@ybyta vydržíme 😀

zuzana_18
21. jún 2010

Ahojte baby!
@annamary prosím ťa-aký bol ten tvoj druhý deň oddychu?Dúfam,že môžem umývať riady a tak,už som pilne makala od rána...ale s mierou.Veď z toho ležania ma šlak trafí-ešte len druhý deň a už ma mrle žerú.
A ozaj,ešte som chcela otázočku-Keď bol včera ET-ráta sa aj včerajší deň-takže dnes je druhý po ET?Či ešte len prvý?
Diki moc a pekný deň želám.

annamary27
21. jún 2010

@zuzana_18 tak ja som mala ET akurát v tom čase,ked celé dni len pršalo,takže aj to počasie pomohlo k tomu,že som viac-menej lenošila v posteli,čítala,kukala telku a laptopovala a spinkala som vela.Vtedy som chodila len do wc,do sprchy a po jedlo a pitie,ináč som leškala.Na trerí den som aj ja utierala prach,dala prať,ale chytili ma bolesti v podbrušku a zas som na pol dna šupla radšej do postele.Ved nám nikto nič nepovedal čo možme a nemožme robiť a čo možme očakávať od nášho tela.Ked si mala ET včera tak dnes je prvý den po ET,ja si to viem už zrátať podla toho ako mi povedali,že kedy mám prísť na krv.Hlavne,ked ťa mrle žerú,nenaťahuj sa s ničím ťažkým alebo neumývaj okná napr. 😀

zuzana_18
21. jún 2010

@annamary to sa aj snažím nič nedvíhať,mne včera dr hovoril,že dnes už mám dať nejakú prechádzku a zajtra zase niečo pridať.Nie moc fyzicky namáhavé,ale zase že ani celé dni nemusím preležať.Tak budem teda lehniť,kysnúť,pozerať a chatovať.To j život 😀

annamary27
21. jún 2010

@zuzana_18 aj ja som postupne pridávala prechádzky po záhrade ,hrala som sa zo psom,žehlila som po sediačky,mám aj vychádzky na PNke,tak som občas vybehla do mesta alebo sa ukázať našim.Ale od kedy som po ET, skoro každý den si schrupnem na 1-2kodinky ,chytí ma to vždy poobede a ked si nelahnem vtedy,tak určite pred večernými správami na chvílu zavriem oči.

zuzana_18
21. jún 2010

annamary no super,dúfam,že Ti je jasné,že to je tehotenský príznak 😉 .
Mne mamina hovorila,že keď bola tehotná,tak by spala aj postojačky.ako píášeš-aspoň na chvíˇku poobede musela.
Zajtra máš tú krvičku,že?Budem mooooc držať palce.

annamary27
21. jún 2010

@zuzana_18 áno zajtra mám tu krvičku.Sesternica mi zas vravela,že mi vidí opuchnuté líčka,že vraj tiež príznak,ale to budu asi tie 2kilá navyše a už ma 2krát pálila záha,čo nemávam,vraj tiež príznak.Ale tešiť sa budem až po istote z krvičky,lebo príznaky sa dajú aj nahovoriť,poznám to od nášho hafana,tiež si to nahovorila a mala aj mlieko.hi hi.

zuzana_18
21. jún 2010

annamary to je síce pravda,žebtie naše príznaky sú skôr "dokreslené",ale to by bolo veľa náhod.Aj všetky tie príznaky a tak isto to aj keď pomalé,ale predsa stúpanie HCG.Ja som presvedčená,že z toho niečo bude.
Testy nie sú 100%.A ozaj,už keď sme pri ňom-aj si si teraz robila po dlhšej dobe?

mizuz
21. jún 2010

Dobre ranko. Annamary silno drzim palceky dnes na krvicke! Verim, ze to bude vsetko ok 🙂
Ja som si vcera vcera vecer spravila testik (9.den) a samozrejme jedna tucna /. Takze od vcera ma optimizmus nejako opustil, uz som si aj poplakala, lebo som verila ze tentokrat aj s tym Fraxiparinom a liekmi na krv to uz vyjde☹ ja viem, ze to este moze skoncit inak, ale ked tie kramove bolesti su mi velmi dobre zname...
Takze dnes sa mi nic nechce, zas to vidim na uplakany dnik ☹
Dufam, ze vy budete mat lepsi. Joj som sa Vam tu vystazovala, nehnevajte sa.

annamary27
21. jún 2010

@mizuz ja mám krvičku až zajtra,ale dakujem za palčeky a čo ti mám povedať ja o teste,včera 18den po Et a negatívny,ale v téme Tehotenstvo-Negatívny test a přesto tehu? som si včera na 49stranách prečítala vela bludov o testoch a babám to vychádzalo negatívne až do 5tt,8tt alebo aj do 3mesiacov tehotenstva mali testy doma negat.

mizuz
21. jún 2010

Annamary som si to asi pomylila, ale tak nevadi, sak budem drzat prsty aj zajtra 🙂 aspon trosku zabudnem na seba...
No kiezby si mala pravdu s tymi testami a tehu. Len keby ma to brucho tak nebolelo... ☹ to sa na to neda ani nemysliet. Ty si na tom ako, mas bolesti? Ja som zase nikdy nezacala krvacat pred vysadeniom liekov, takze aj teraz to tak predpokladam. Esteze tu mam aspon psika, ktory ma rozveseluje 🙂 Prave mi naporcoval obal z krabicky na marne kusky tak mozem pratat 😀

annamary27
21. jún 2010

@mizuz náš havino má najradšej PET flaše,ako mu to chrupoce,kým neodmontuje vrchnák.Ja som bola s bolesťami tak,že 4.a 5.den po ET boli dosť výrazné,10ty a 11ty den som silno krvácala a odvtedy nič ani špinenie,len sem tam som pocítila tlak na pravom vaječníku,ale len taký nevýrazný.Ja som mala už 5testov negatívnych/aj s citlivosťou 10/ a to som mala v krvi HCG 25. Nevešaj hlavu,všetko bude o.k. alebo tak ako to má byť. 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre