Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

sarac
29. júl 2010

@henika30 Aha, ja som ťa nepochopila. Tak ti gratulujem. Ako sa cítiš? Ja mávam tiež niekedy bolesti, ako pri menštruácii, ale v utorok som bola na sone a povedali mi, že ešte stále mám nastimulované vaječníky, preto ma môže pobolievať bruško. Ozaj môjmu chrobáčikovi už bije srdiečko. 🙂 🙂 🙂

henika30
29. júl 2010

@sarac tak ti gratulujem a dávajte naseba velikánsky pozor 🙂 🙂 🙂 mi ideme 10.8 na sono takže uvidíme že čo nám povedia,Zajtra idem k mójmu gynekológovi lebo som mala špinenie pred týždnom a chce ma vidiet 🙂 🙂 🙂 Dúfam že len dobré správičky mi povie 😉 😉 😉 😉 😉

renka77
29. júl 2010

@rusalka22 ahoj pekne,pekne s tym cajikom,ja tiez popijam na priedusky,nejako ma pobolievaju,len nech neochoriem,lebo zinfarktujem ☹ ak to budem musiet odlozit,brala si tiez od prvaho dna cykju tie lieciky na podporu maternice? uz sa neviem dockat na moj KET 🙂 vychadza to okolo 20 aug.to mam narodky,tak to bude najkrajsi darcek v zivote 😵,tak oddychuj a drzkaj sa

renka77
29. júl 2010

@sarac ahojky som rada,ze to tak pekne napreduje 🙂 🙂 to naozaj uz bije srdiecko?? to je ale perfektne 🙂 🙂 taky maly zazrak,tak sa len drzkajte,drzim moooc palce,pa,pa

nivejka
29. júl 2010

@strelka11 ........no moja kde si hm??????????? nevidím ta nikde ☹ ☹
vidím,že budeš mať chlapčeka tak mooooc gratulujem...u nás to tiež najprv vyzeralo na chlapca,ale nakoniec-neskoršie sa nám potvrdilo dievčatko..ja som teraz v 29+2tt a musím viac oddychovať.som na rizikovom a modlím sa--nech malinká vydrží aspoň do polky septembra--aj ked môj termín je polka oktobra.....2mesiace mám pesar zavedený,len aby mi to malú udržalo....z lusinkaj si občas napíšem aj z krivkou a ostatok ani neviem kde sú....ja chodím na ten spoločný termín-oktobrovky 2010.....veľa krát som na teba myslela,že čo ja s tebou...budem veľmi rada,ked sa mi ozveš a napíšeš ako sa máš a ako prežívaš tehulkovanie 🙂 🙂

mirka7582
29. júl 2010

ahojte aj ja cakam som 3den po et 😀

henika30
29. júl 2010

@mirka7582 tak len klud,a vela oddychuj moja 🙂 🙂 🙂 a čoskoro chceme počut len pozitívne správy 😉 😉 a ako sa máš,

mirka7582
29. júl 2010

@henika30 ahoj no som momentalne placliva bolo mi zle do obedu brusko prestava boliet a som unavena inak ok

strelka11
29. júl 2010

@nivejka ahoj moja,ja chodim zase do novembrobiek,ale do sukromnej temy,tak asi preto si ma nevidela ale sem tam prispejem aj v inych temach 🙂 tak drzim ti palce,nech to pekne s malou dotiahnete do uspesneho konca....my sa mame dobre,ved ja som na PN,takze pohodicka,vaha pomaly pribuda a to najviac citim na nohach,najma ked dlhsie stojim alebo chodim,takze sa snazim si ich co najviac vykladat,inak je vsetko v poriadku maly je sice dost dole ulozeny ale hemzi sa a pokopkava coraz silnejsie,tak viem ze je v poriadku,dokonca som bola aj na sone minuly tyzden v Heliose,tak doki povedal,ze maly rastie ako ma a ze je vsetko v poriadku...na buduci tyzden ma caka glukoza,tak sa moc netesim,dufam,ze cukor dopadne dobre 🙂 tak sa drzte,nech vam to rychlo ubehne a nech uz mas malu v naruci 😵 😵 😵

strelka11
29. júl 2010

dievcence sorry ze sme vam tu tak trochu vstupili,ale kedysi sme tu cakali ako vy,tak nam tato miestnost trochu prirastla k srdiecku,prajem vam nech vam to vyjde a nech sa mozete vytesovat s tehulkovania ako ja 😵 😵

rusalka22
30. júl 2010

@renka77, no dufam ze neochories, setri sa. Ano aj ja som brala od 1. dna lieky etinylestradiol ci tak nejako 🙂 DNes som testla. Skoro ma piclo. Sutam DVEEEEEEEEE! Sice ta druha je slaba ale je. Dufam ze mi to krvicka potvrdi. Nemozem tomu uverit ze ked mi nevyslo ET tak by mi mohlo vyjst KET-ko. Renka, kedy si bola na ET?

renka77
30. júl 2010

@rusalka22 ahooj tak to ma tesiii ze mas 2 //,lepsia slabucka ako ziadna, na ET som bola 30 juna,dnes je mesiac ☹ ja mam tie iste lieciky a kde chodis do ktoreho centra a kedy ides na krvicku? este mi prosim prezrad, co robkas cez den normalne fungujes ako predtym,alebo viacmenej polihujes? ja som po ET len navarila a velmi som sa nepretrhala,tak neviem ci mam potom radsej lezat,alebo to vobec neovplyvnis ak sa ma chytit tak sa chyti 🙂

rusalka22
30. júl 2010

@renka77 Ja chodim do Heliosu v Martine. Na krvicku idem v stredu, jojjjj neviem ako to vydrzim. Ako vravim..... citim sa ako pred chripkou tak som taka omracena. Tri dni po ketku som bola doma a len tak polihovala, na stvrty den som uz aj poupratovala...... a od pondelka chodim do prace, ale je mi mizerne. Pracu mam v kancelarii prevazne na PC, ale nerobi mi dobre jazda autom a chodenie po schodoch. Mne doktor odporucal jeden dva dni klud a potom normal. A aj sexik ze moze ale to sa bojim, chudak manzel 😉 Tento vikend kaslem na upratovanie a idem lenosit, telo si pyta odpocinok. Uvidim ak budem naozaj tehu, tak co mi povie doktor. Je pre mna neuveritelne ze pri ET mi davali krasnu jednotkovu blastocystu a nic a teraz po KETKU by mi to vyslo ,ked ohodnotena bola medzi 1-2. Dufam ze budu dobre spravy. A samozrejme ty sa pekne tes na august.

rusalka22
30. júl 2010

@renka77 A do akeho cetnra chodis ty?

renka77
30. júl 2010

@rusalka22 to som rada ja tiez chodim do heliosu,hadam sa aj vidime niekedy 🙂 ty si moj pripad tiez mi vlozili krasnu blastocystu a nic a tie 2 emryjka su tiez tak na 1-2,vies ja si myslim, ze na prvy raz to malo komu vyjde,vzhladom na to ze zena je nadopovana tymi hormonmi,to telo musi byt v strese 😕 na druhy krat je tych hormonikov menej 🙂 ale to je samozrejme len moj nazor,nemusi to tak byt,ja som na mne zistila, ze mi strasne, ale fakt strasne padaju vlasy a plet sa mi zmenila zo suchej na mastnu ☹ to som zacala pozorovat teraz posledne dni,v stredu budem na teba mysliet od rana a drzkat paluchy 😉 inac nad jazdenim na aute som tiez premyslala,po tych nasich strasnych cestach a dakujem za info o nicnerobeni 😀 budem ta nasledovat 😉

rusalka22
30. júl 2010

@renka77 no to hej tie nase cesty.... katastrofa. Ja som tolko hormonov nebrala kedze som s darovanymi vajkami. Ale to je asi fakt osud, bud alebo. Mozno sa v heliose fakt stretneme 😉 Prajem ti pekny víkend a tes sa na bublinku. Ja doma zatial nemam net iba cez telefon ale to sa mi neda registrovat a odpovedat takze az v pondelok, Pa Pa

rusalka22
3. aug 2010

Ahoj dievcata, dnes den pred testom mi uz do smiechu neni. Robila som si znova test, je trosku ciarka silnejsia ako minule ale nie tak ako by asi mala byt. A navyse uz nic necitim ani brucko ani krize,.... ja neviem, nevydrzim do zajtra.

henika30
3. aug 2010

@rusalka22 len klud!ked si tam mala dve čiarky tak si určite tehu!a nemusí ta bolit každý den niečo!len sa upokoj a uvidíš že zajtra ti potvrdín aj krv 😉 😉 😉

rusalka22
3. aug 2010

@henika30 dakujem ti moc za povzbudenie., hned mi je lepsie. Neviem ako to vydrzim do zajtra. Ty sa mas ako?

annamary27
3. aug 2010

@rusalka22 nemusíš nič cítiť,tušiť a pod,treba veriť,pozitívne myslieť a hlavne,aby HCG bolo vysoké.držím pästičky. 😵

rusalka22
3. aug 2010

@annamary27 dík, ved to, aby bolo vysoke, ale na mojom teste dnes rano bola ciarka, silnejsia ako vcera ale nic moc.

annamary27
3. aug 2010

@rusalka22 ja ked pojdem na 2.ivf,už sa doma testovať nebudem.Minula som 4-5testov,boli negatívne,ale hcg v krvi som mala,aj ked bolo nízke.Takže si počkám,ked budem tehu z krvičky a potom sa testnem,aby som aj ja raz videla 2čiarky.

rusalka22
3. aug 2010

@annamary27 asi tak to bude najlepsie. Ja som tiez pred mesiacom po ET testy mala negat. ale v krvi bolo hcg a bolo to take ani ani, tak o dva dni som mala ist znova a tam sa uz potvrdilo ze aj ked sa to trosku uchytilo potom to prestalo, takze nic. No a teraz ked mam pozitivne testiky myslela som ze to konecne vyslo, ale uz druhy den necitim ani chrbat ani brusko, tak neviem, a ta ciarka stale neni taka silna ako by mala byt. Toto je najdlhsi den v mojom zivote. No a zajtra do tretej na vysledky.... vytrham si vlasky 🙂 Nevies ako je to dalej ak by mi potvrdili ze som tehu, tak na dalsiu krvicku idem kedy?

annamary27
3. aug 2010

@rusalka22 neviem kam chodíš,u nás v Blave v GF sa ide na krv 10ti den,14ti den a ked máš dosť vysoké hcg,tak potom o tri týždne na kontrolu.Ja som bola na krvi 3krát,lebo 2krát bolo malé hcg a tretí krát už negatívne.

rusalka22
3. aug 2010

@annamary27 ja chodim do heliosu v martine, no to mi je luto, ja som mala tiez po ET podobny osud. Velmi sa bojim aby sa to nezopakovalo. Tu sa chodi po 14 dnoch na krv a potom uz neviem. Zajtra na mna mysli. Skoda ze tu nemam test, dala by som tu foto a povedala by si mi tvoj nazor ci je ciarocka dost silna.

henika30
3. aug 2010

@rusalka22 ja ti napíšem mój príklad a moje skúsenosti.Mne vložili 2embryá v utorok!v nedelu som začali krvácat,a už som plakala že zas nám to nevyšlo,a pondelok som pre istotu kúpila test a boli tam // ale slabučké velmi.vo štvrtok som išla na krv a povedali že som tehotná HCG bolo 135 a išla som na krv aj pondelok a vtedy mi už narástol na 678.A odvtedy ma každý den niečo iné bolí.napr.bruško jak na mrchu,potom porsia dnes aj kríže.
Chcem stím ti povedat že počkaj na krvičku a uvidíš že bude všetko ok! 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂

bobik77
3. aug 2010

Ahoj rusalka, pozerám že čakáš to čo bude...Ja tiež. Chcem sa ťa však opýtať na tie darované vajíčka. Ako dlho si na nich čakala a koľko si platila a vlastne ako si celkovo postupovala. A prečo si sa rozhodla pre darované vajíčka ak sa smiem opýtať?

bobik77
3. aug 2010

Henika, čítam...no ty si ten lepší prípad. Vraj keď po vklade krváca trochu žena to znamená že sa uhniezďujú. Práve keď človek nič necíti...tak ako ja už po druhý krát, tak vtedy je to na nič. ....lebo sa nič nedeje....

bobik77
3. aug 2010

Henika, ešte sa chcem spýtať ktorý tvoj pokus to je?Nejako som veľmi nečítala staršie príspevky. Akej kvality ti vkladali embryjka?

annamary27
3. aug 2010

@rusalka22 určite na teba budem myslieť a netrpezlivo čakať iba na dobrú správičku,verím tomu.tfuj-tfuj 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre