Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

sobcek
11. aug 2010

@lila222 Ano, veď to HCG bolo celkom pekné na 10. deň. Mne v centre vraveli, že negatívny výsledok na 10. den nič neznamená, rozhodujúci je na 14. den...A už som čítala o druhej fáze zahniezďovania..

mirka7582
12. aug 2010

@sobcek dakujem 😀 a drzim palceky nech mas vysoku hcg 🙂

lila222
12. aug 2010

ďakujem baby 🙂

rusalka22
12. aug 2010

@annamary27 Dakujem, 🙂 Celou cestou na kontrolu som sa modlila nech je uz nieco vidno na ultrazvuku, a ked mi povedal ze su tam dve, ze sa fazulka rozdelila, tak to bol sok. Strasne sa tesim, ale mam aj strasny strach ako to zvladnem, ale vsetci budu pomahat, nech su len zravucke 🙂 🙂 🙂 🙂

martinaaaaa
12. aug 2010

@mirka7582 jejo ahoj mirka gratulujem 🙂 🙂 🙂

mirka7582
12. aug 2010

@martinaaaaa dakujem 🙂

sobcek
12. aug 2010

Ahojte baby. Dnes 11. deň po vklade a HCG je 10 jednotiek. Hmm, oficialne sme tehotni, ale stale nizke hodnoty. O 7 dni kontrola HCG.

mirka7582
12. aug 2010

@sobcek bude to dobre neboj sa uvidis ako stupnu 😉

sobcek
12. aug 2010

@mirka7582 Dakujem.. 😉

mirka7582
12. aug 2010

@sobcek nemas zaco 🙂

annamary27
12. aug 2010

@sobcek tak ste prešli dnes o chlp,držím palce,aby sa to o tých 7dní poriadne znásobilo a hlavne klud a pozitívne myslenie 😉 .Ja sa musím liečiť z baktérie e.coli,tak dúfam,že to do začiatku druhého IVF stíham.

sobcek
12. aug 2010

@annamary27 No, skutočne len o chlp 🙂 Transfér bol 1.augusta, tak dúfame, že o týždeň to už bude OK. Uff, e-colli neprijemna bakteria ☹

vevericka80
13. aug 2010

ahojte zienky 😉 davno som tu nebola,lebo som u sestry...trochu oddychujem, nemusim nic robit 🙂 dnes som 7 den po KET .... najradsej by som uz testovala, ale asi pockam do pondelka
@sobka drzim ti palce, nech hodnota HCG pekne stupne
@mirka7582 ja som po rozhovore so sestrickou to pochopila tak, ze 6.septembra tam bude len ona, lebo na papieri mam napisane, ze az 7.im mam zavolat vysledky

mirka7582
13. aug 2010

@vevericka80 ja neviem ja viem tak ze 6idem na sono ☹ tak teraz neviem juuuuuuj a uz su na dovolenke co???

zuzana36
13. aug 2010

ahojte, tusim som sa vam skoro pochvalila. robila som dalsi testik a ta ciarocka bola slabsia ako minule ☹ moja dok. bude robit az od pondelka, tak neviem ako to zvladnem. normalne mi je smutno

demizon
13. aug 2010

Ahojte, tak dnes som bola na krvy...a som tehotnaaaaaaaaa, len musim ist za 5dni znova na krv lebo hodnota HCG bola este nizka ale bolo to tam 🙂 ja som si robila test na 9 den po KET, kedy som ciarku videla ale velmi velmi slabo, druhy test som robila na 11.den po KET a tam som uz nevidela nist...ale bol to iny test ako ten prvy a aj menej spolahlivy t.j. hodnota HCG nad 10 UI...tak dufam, ze mi to vo stvrtok potvrdia....

annamary27
13. aug 2010

@demizon gratulujem a nech HCG pekne rastieéééééé 😀 😀 😀 😀

annamary27
13. aug 2010

@zuzana36 a prečo si robíš doma testy,ked už si tehu?

zuzana36
13. aug 2010

lebo lekarku mam az od pondelka a akosi mi ostalo dobre, prestali ma boliet prsia a pobolieva ma v podbrusku

annamary27
13. aug 2010

@zuzana36 aha,tak držím palce,aby bolo všetko o.k. 😉

dicinka1
13. aug 2010

@vevericka80 ahoj veverička..prečo si bola na ket?myslim,či si nebola na ivf-et..alebo už máš babo a máš mrazáčiky?

sobcek
14. aug 2010

Ahojte. Dnes som začala okrem špinenia aj normalne krvacať. Nie je to veľmi silné, len trochu červeného na slipovej vložke a ked sa utriem, tek je to intenzivnejsie. Poobede som si uz ani nevedela zaviesť utroš. Večer idem na pohotovosť ☹

annamary27
14. aug 2010

@sobcek uffff,držím palce,aby to bolo o.k.,ved niektoré tehotné ženy ešte niekolko mesiacov majú ms a ani nevedia,že už sú v tom.daj vedieť čo bolo na pohotovosti. 😉

sobcek
14. aug 2010

@annamary27 Dakujem. Uvidime, co povedia. Poslednu MS som mala 15. jula, takze termin by na to aj bol. Uz som si v hlave dala dohromady milion moznosti, cim to moze byt. Teraz som 4tt+2. Pochybujem, ze by mu ultrazvuk nieco ukazal. Ale aspon budem mat lepsi pocit, ze som nezostala sediet na zadku.

vevericka80
14. aug 2010

@dicinka1 v marci som mala 2.IVF-ET, ktore nevyslo, ostali 4 zmrzlinky, tak som teraz sla na KET....babo este nemame

dicinka1
14. aug 2010

kedy budeš robit testik?

vevericka80
14. aug 2010

@dicinka1 v pondelok alebo v utorok, to budem 10.-11.den po KET-e...azda nieco ukaze

annamary27
15. aug 2010

@sobcek ahoj,tak ako dopadla návšteva pohotovosti?zistili dačo?

sobcek
15. aug 2010

Ahojte. Včera som bola na pohotovosti. Vraj to nie je nič nezvyčajné, v piatom týždni je to úplne normálna vec. Dostala som injekciu na zastavenie krvacania. Sliznica mala 13mm, vraj žiadne známky odlupovania alebo potratu. Problem je, ze vajecniky maju 5x5 cm a maju folikularnu strukturu, ale vraj aj to je po stimulke normalne, len robia šarapatu, že bolia a možno aj na kadečo tlačia. Samozrejme, že ultrazvuk nič nevidel, akurat ta sliznica nasvedcovala tehu. Prezrel ma aj pakami a musel mi vybrat kondom, ktory sa mu zosmykol z ultrazvuku, takze ma prehladali kvalitne a NIC zvlasne nevideli. Tak mi navrhol, ze mozem v nemocnici zostat do pondelka, ale velky vyznam to mat nebude, lebo nemaju co monitorovat. Spominal niečo s formovanim placenty, ze sa pri tom moze krvacat. V sprave mam napisane, ze cerstva krv nepritomna, len hnedy spotting a po cely cas som krvacala na červeno, tak pravdepodobne je rozdiel medzi čerstvou červenou krvou a iba červenou krvou, ktora nie je čestva V pondelok mam byt u svojho dokiho, prave mala sluzbu jeho sestricka na pohotovosti Takze tak som vcera pochodila. A zabudla som, ze sa nesmiem hybat, nesmiem ist ani na dvor na slnko. Len lezat a lezat a lezat.

annamary27
15. aug 2010

@sobcek tak len ležkaj-ležkaj -ležkaj,aby najbližšie hcg bolo vysoké. 😀 😀 😀 držím pästičky. 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre