Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ogeletka
17. aug 2010

@annamary27 No to určite. 🙂 MM to všetko berie veľmi športovo a akože(to sa určite raz podarí), ale s kožou na trh idem ja.On si len urobí to málo 😎

vevericka80
17. aug 2010

@ogeletka aj moj manzel to berie sportovo

annamary27
17. aug 2010

@ogeletka ten moj tiež po prvom neuspešnom IVF,šak nebudeme smútiť ideme dalej nie?šak ideme to je jasné.Ale ked sme išli pre protokol,on prestal počúvať už pri druhej injekcii,lebo bol z toho jeleň.

ogeletka
17. aug 2010

@vevericka80
Tak to asi všetci chlapi tak berú.Veď čo ich to nebolí 😎

ogeletka
17. aug 2010

@annamary27
No ako správny chlap 😀 😀 😀

annamary27
17. aug 2010

@ogeletka nebolí a ešte si ako tak aj užijú 😎 😎 😎 😎 😎

ogeletka
17. aug 2010

@annamary27
Presne ako hovoríš 😀 😀 😀

annamary27
17. aug 2010

ahojte,dobrú noc,popíšeme zajtra. 😵 😵 😵 držte sa.

vevericka80
17. aug 2010

@annamary27 krasne sny 😉

sarac
17. aug 2010

Ahoj Renka77. Dlho som o tebe nepočula, tak chcem vedieť, ako pokračuješ. Ja mám zatiaľ všetko v poriadku, som už v 9 týždni. Už len dúfať, aby bolo všetko v poriadku. 🙂Držím palce.

renka77
17. aug 2010

@sarac ahoj v piatok idem na sono a na pohovor s embriol.pravdepodobne buduci tyzden by sme mali ist na KET,dufam, lebo mam zle tusenie, stale ma boli pod bruskom a neviem ci z tych liekov co beriem,alebo je to nieco ine, ☹ uvidime v piatok sa urcite ozvem,co nove 😉 ty sa dalej drzkaj a opatruj 🙂

ogeletka
18. aug 2010

Ahojte.
Tak ja som dnes ráno testla no a výsledok je samozrejme negativny.Ja tie testy nenávidííím 😢 😢 😢

janka134
18. aug 2010

ogeletka neboj raz to musi ukazat 2ciarky neboj i ja som smutila ale uz ma to preslo musis len verit 😉

ogeletka
18. aug 2010

@janka134 Ano,ale kedy???Mám už iba 1 pokus a potom ako samoplatca???Ved len za lieky by som musela dať okolo 1300eur.A to je už šialené.

janka134
18. aug 2010

ogeletka nas to teraz stalo 50tisic a teraz sa chystam na ket ak bde neuspesne tak uz na to kaslem a budeme sa pokusat sami neviem ako by som zvladla 2 asi nie a ty spinis alebo krvacas ved krv moze este ukazat testy su niekedy nespolahlive coooooooooooooooooo ☹

ogeletka
18. aug 2010

Ty máš za sebou 1.IVF? My sme dali za lieky okolo 380eur a za zákrok 350eur. Ja nekrvácam ani nešpiním.Testla som a test je negatívny.Zas a znovu iba /. Ja ani neviem ako vyzerá test s //

janka134
18. aug 2010

ano ma za sebou 1IVFa dufam aj posledne tak ked nekrvacas este stale to tasm moze byt neboj bude dobre a kedy ides do centra tam ti povedia na ist nadej zomiera posledna 🙂

ogeletka
18. aug 2010

Zajtra idem na krv.Ale veľmi ružovo to nevidím ☹

janka134
18. aug 2010

tak budem drzat palce potom napis 😉

dany79
18. aug 2010

@ogeletka drzim palceky, aby bol test pozitivny 😉 netreba zufat, raz to urcite pride...a mozno sa to uz stalo 🙂 Kym neprisla mrcha je stale nadej 😉

dany79
18. aug 2010

@annamary27 no uvidime zajtra rano, ked sa dozviem, ci sa mraziacika podarilo priviezt k zivotu, ale verim, ze ano 🙂 a ze tentokrat sa to uz podari 🙂 Budem Vam drzat palce, aby sa to druhe IVF vydarilo 🙂 A kedy Vas to caka? Uz mate podanu ziadost na poistovni?

annamary27
18. aug 2010

@dany79 ešte nemáme,v piatok ideme prvýkrát do centra po neuspešnom IVF,dufam,že hned vybavíme podanie žiadosti. 😉

dany79
18. aug 2010

@annamary27 A ako dlho sa uz snazite?

renka77
18. aug 2010

@dany79 ahojky uz sa neviem dockat tej dobrej spravicky zajtra rano 😉 drzim tuho palcekyyy 😵

dany79
18. aug 2010

@renka77 Si zlata 🙂 dakujem 🙂 Snad to bude vsetko OK a drobec bude v poriadku, potom sa uhniezdi a o par mesiacov sa nam narodi dietatko 🙂

annamary27
18. aug 2010

@dany79 asi 7rokov sa vôbec nechránime,ale veľa plodných dní sme aj prespali alebo sme neboli vtedy spolu,proste sme netlačili na pílu a milujeme sa len ,keď fakt chceme,nie že musíme.

annamary27
18. aug 2010

@ogeletka netestuj ,to sa len vynervačíš zbytočne a to ti nerobí teraz dobre.Počkaj ny výsledky z krvičky,to je aj tak istejšie. 😉

dany79
18. aug 2010

@annamary27 Takze ste este neabsolvovali ani ET ani KET? A aj ste to riesili s lekarmi, ci ani tych zatial nezapajate do boja proti neplodnosti?

annamary27
18. aug 2010

@dany79 my sme už po neuspešnom ET tento rok v júni a teraz na jesen by sme chceli začať druhé IVF.

dany79
18. aug 2010

@annamary27 Inak ta obdivujem, ze si to vydrzala 7 rokov. My sa snazime 3 roky a nervy nam uz v pr... Ale snad sa to podari a my sa dockame vytuzeneho dietatka 🙂 A ak to nie je tajne, kde je u Vas problem?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre