Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

renka77
24. aug 2010

@dany79 ahojky ako sa citis? mne sa uz krati,vo stvrtok rano o 9.00 si mam zavolat embryologicke a povie nam cas kedy mame prist 😵

kenya83
24. aug 2010

@dany79 aj ja dúfam, že to je naše prvé a zároveň aj posledné IVF 😉 U nás tiež nenašli žiadny problém, takže nevieme kde by mohol byť problém. Asi tiež najskôr moja hlava 😀 Aj ja Ti držím palčeky, aby Vám to vyšlo 😉 a ktorý deň po ET si teraz?

kenya83
24. aug 2010

@renka77 ahoooj 🙂 pozerám, že si z RK ja som z LM 🙂 držím Ti palce, aby si mala krásne embryjká 😉

kikus77
24. aug 2010

@annamary27 bol to 11 den po transfere

renka77
24. aug 2010

@kenya83 ahojky drzkate sa po ET? nam nevysiel,ideme na KET mame 2 mrazaciky,tentoraz to uz urcite vyjde 😉dali sme si rozmrazit zatial jedno malinke, kedy mas kontrolu?

kikus77
24. aug 2010

@dany79 si strasne mila, dakujem. Nemozem sa zbavit myslienky ze nula je nula, mozno keby tam bol aspon naznak nejakeho desatinneho cisla tak sa ho drzim ako kliest. Dnes som si uz ani nechcela dat lieky, uz som ani nedodrzala 8 hodinovy interval a to som mala nastaveny budik a brala to poctivo presne na minutu. Ale dnes je uz lepsie, otrasiem sa a pojdem dalej. Len nemozem sa zbavit toho obrazku na monitore ked mi ich vlozili, boli tam...a uz nie su ☹

renka77
24. aug 2010

@kikus77 to mi je luto ☹ ale nadej umiera posledna,este asi neni vsetko stratene,ked mas brat lieciky dalej,mne ked povedali ze je krvicka neg.tak automaticky som mala vysadit lieky,mozno sa aj stretneme vo stvrtok v centre 🙂

dany79
24. aug 2010

@renka77 ahojcek 🙂 Citim sa pomerne dobre, aj ked od vcera ma brutalne boli noha, od bedroveho klbu az po clenok a netusim z coho. Cez vikend som mala take mierne polesti v podbrusku, tiez netusim od coho, ale docitala som sa, ze sa to mozno drobcek uhniezdoval, tak verim, ze to dobre dopadne a ze nam 2.9. oznamia, ze cakame babatko 🙂
Vam drzim palceky, aby sa drobcek udomacnil a aby ste tiez dostali tu najkrajsiu spravu na svete, ze cakate babatko 😉 Samozrejme cakam kazdy den spravu 😉

kikus77
24. aug 2010

@renka77 moc dakujem, bodaj by si mala pravdu, ale ja to uz vobec nepripustam, nejako to nejde. Do poslednej chvile som verila, aj ked druhy test bol negativny, ale ta nula ma zrazila hlboko dole ☹ To by bolo fajn sa stretnut, ja tam budem okolo 8:OO hod

dany79
24. aug 2010

@kenya83 Dakujem 🙂 Si zlata 🙂 Neviem presne ako sa to pocita...ak aj s dnom transferu tak 6-ty, ak sa to pocita od prveho dna nasledujucom do dni transferu, tak 5-ty 🙂 Na krvny test mame ist 2.9.

renka77
24. aug 2010

@dany79 to som rada ze sa citite ok 😉 tentoraz to vyjde urcite vsetkym 😉 noha ta moze boliet pre pocasie,zda sa ze pride zmena,dakujem za podporu ,samozrejme napodobne 🙂

kenya83
24. aug 2010

@renka77 zatiaľ sa držkáme 😉 Verím, že tvoj mrazáčik bude ten pravý 😉 Aj my máme 2 mrazáčiky (2 exp. blastocysty), ale verím, že ich na najbližšie 2 roky nebudem potrebovať 😉

renka77
24. aug 2010

@kikus77 ja viem ze tie upokojujuce slova su slaba naplast na bolest,ale musime ist dalej 😉 mate este nejake mrazaciky? my dojdeme trosku neskor okolo 10-11, rano sa bude drobec rozmrazovat o 9 mam zavolat,kedy mozme dobehnut 😵

kikus77
24. aug 2010

@renka77 mame 3 mrazacikov, chcem sa hned dohodnut na KET. Ty si davas rozmrazit iba jedneho? Kedy mozem ist na KET ked mam za sebou prve IVF? Tebe asi IVF tiez nevyslo ☹ ked ides na KET ....aj Ti povedali ze preco asi alebo to sa uz neriesi?

dany79
24. aug 2010

@renka77 hej, som meteosenzitivna, ale doteraz ma nikdy az tak brutalne nebolela, ale verim, ze to prejde. Nechcem sa zbytocne napchavat tabletkami, uz tak ich do seba cpem viac ako by bolo chutne, ale ked musis, tak musis 🙂 Nakoniec ste si dali rozmrazit iba jedno? Tak viacpocetne tehotenstva su viac rizikove a v Martine sa fakt snazia transferovat iba jedno, lebo aj to sa este moze rozdelit na dve 🙂 Drzim palceky 😉 Tfuj tfuj tfuj 🙂 nech to dobre dopadne 😵 😵 😵

dany79
24. aug 2010

@kikus77 fakt nezufaj. mysli pozitivne 😉 Nam sa tiez ET nevydarilo, ale pri tych stresoch, ktore som prezivala by som sa aj cudovala, keby to vyslo. Ja som mala medzi ET a KET mesiac pauzu, lebo lieky, ktore mi dali koli KET sa zacinaju brat od 1.DC a kedze ja som dostala mrchu aj napriek Utrogestanu a na krv som isla az na 7 DC, tak uz sa to nedalo. Ale ak si ty mrchu zatial nedostala, tak asi mozes ist na KET hned v dalsom cykle. Ale ako som uz pisala, este nehadz flintu do zita 😉

dany79
24. aug 2010

@kenya83 a ty si kedy bola na ET? V piatok, ci v sobotu? a kedy mas ist na krvny test? Aj sa chces testovat doma? Ja som povedala, ze su to zbytocne vyhodene peniaze. Neverim tym testom a ze to zistim o den alebo dva skor nehra u mna velku rolu. A navyse ten vysledok nikdy nie je isty, ani pozitivny a ani negativny...

renka77
24. aug 2010

@kikus77 moje tak aspon to je velka utecha ked mas rezervicky 😉 na KET mozes ist hned buduci mesiac po menzese 🙂 to nevie nik preco???keby vedeli tak tomu zabrania,asi sa malinkemu u mna nepacilo ☹ ale hlavu hore,ja som sa tiez potesila ked mi povedali ze mozme ist hned buduci mesiac 🙂 ale nebojkaj ja myslim ze este daco z toho bude,nezda sa mi to kvoli tym liekom 😉

kikus77
24. aug 2010

@renka77 keby si mala pravdu!!!!!!
ja som mrchu zatial nedostala, som 12 den po transfere a 30 DC, ale uz ma tak znamo pobolieva brucho takze hopsa do drogerie pre okridlene kamosky 🙂
Nie je to skoro ist hned na KET, bez ziadnej pauzy? Ja by som sa len potesila, len by som nerada nieco pokazila lebo uz toto ma dost zrazilo hlboko dole ☹
Myslim, ze v Gynfive je to postup, dva odbery nezavisle na tom aky je tam vysledok takze si od toho neslubujem, ale aj tak moc dakujem za povzbudive slova 🙂 🙂 🙂

annamary27
24. aug 2010

@kikus77 ,ked to bol 11den,tak hlavu hore,ja som na 12ti den prešla len o chlp na hcg,mala som vtedy 14 aj dačo,možno sa ti len neskor uhniezdili.Držím palce. 😎 😎 😎 pri dalšej krvičke. 😵 😵

kikus77
24. aug 2010

@annamary27 moc moc dakujem, uvidim vo stvrtok.

Dnes som bola zmierena s osudom , ze to tak malo byt, ale ako si to tu tak citam....vsetkym dakujem lebo zase verim, snazim sa byt optimista a dufam, ze vo stvrtok sa vetko zmeni o 360° a budem plakat ....ale uz od radosti 🙂 🙂 🙂 🙂

renka77
24. aug 2010

@kikus77 mojko tak to sa nevidime,neviem preco ,ale myslela som si ze chodis do heliosu,myslim ze cim skor tym lepsie necitim sa zle, ze by mohol byt nejaky problem,dufam,tak uz sa aj tesim 🙂 drzim palceky vo stvrok 😵 😵

kikus77
24. aug 2010

@renka77 ja to nejako nerozlisujem kto kde chosi, sme v tom vsetky 🙂

....a dakujem za palceky a drz sa, nevzdavaj to ako ja 🙂 🙂

lybba
24. aug 2010

aj mna kocky pobolievalo brucho akoby som mala dostat kramy a huraaaa, test bol pozitivny na na siedmy den od transferu..(blastocyst).....hlavu hore...vsetko bude fajn....

dany79
24. aug 2010

@lybba uz na siedmy den po ET si mala pozitivny mocovy test? woooow 🙂 Tak to gratulujem a drzim palceky 🙂

kenya83
24. aug 2010

@renka77 na kontrolu ideme 6.9. (UTZ a KRV) 😉 ach jáááj ešte toľko dní 😒 ako to idem vydržať??? 😲
@dany79 ET sme mali v sobotu 21.8. ráno xixi na moje meniny 🙂 a ako píšem vyššie na krvičku ideme 6.9. 😉 Neviem či budem testovať doma, neviem či sa na to odhodlám 😲 možno, že by som skúsila testnúť tak ako @lybba tiež mi bolo transferované 1 embryjko (blastocyst) 😉

dany79
24. aug 2010

@kenya83 neboj sa , utecie to ako voda 🙂 ani sa nenazdas a bude 6.9. 🙂 a oznamia ti tu najkrajsiu spravu na svete, ze cakas babatko 🙂 Ja som sa nechcela testovat, lebo som neverila, ze ten test moze ukazat pozitivny vysledok tak skoro a ze na 7mi den, to som uplne v soku 🙂 Este uvidim, ako sa budem citit 🙂 Mozno to risknem, este jeden test doma mam 🙂

kenya83
24. aug 2010

@dany79 je to možné ten 7 deň po ET 😉 pokiaľ Ti transferujú embryo v štádiu expandovanej blastocysty tak cca za 10-15 hodín po transfere by sa malo už embryo zahniezďovať do maternice. Akonáhle je embryo uhniezdené začína produkovať do tela ženy hormón HCG, to vychádza približne na 3 deň po ET. a potom už by malo HCG len stúpať a stúpať 😉 Tak mi to vysvetlovali 😉 Kamoške tu na koníkovi ukázal pozit. test už 5 deň po ET 😉

dany79
24. aug 2010

@kenya83 uz 15 hodin po transfere sa uhniezduje? Ja som taku bodavu bolest pocitovala az v sobotu a transfer ( expandovanu blastocystu )som mala vo stvrtok okolo 11tej. Myslela som si, ze to, co som pocitovala v sobotu bolo uhniezdovanie. Ale asi ani to nie je vylucene. U kazdeho je to asi ine, nie?

kenya83
24. aug 2010

@dany79 áno práve to pichanie mohlo byť uhniezďovanie. No Ti aj tak vychádza cca 2,3 deň po ET tá sobota 😉 takže držím palce 😉 Aj ja som predvčerom aj včera pociťovala pichanie raz na ľavej raz na pravej strane možno to bolo tiež uhniezďovanie. Aj mne vkladali expandovanú blastocystu na 5 deň PK v sobotu 21.8. a pichanie som pociťovala včera 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre