Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dany79
3. sep 2010

@renka77 nestresuj reni. nema to vyznam. ja som si este stale test neurobila a to uz mam pozitivne vysledky potvrdene z krvy. este som nenasla odvahu🙂 som divna,ja viem😀

renka77
3. sep 2010

@dany79 ved uz som sa s tym zmierila,uz nebudem testovat 😉 len cakat a cakat 🙂

renka77
3. sep 2010

@dany79 a to skrkanie v podbrusku uz preslo? vcera si bola zlata,ze lezis so sluchatkami aby si nepocula 😀 to by ma nenapadlo,mne tiez stale vrzga v podbrusku,mam z toho obavy,lebo mam akurat termin na mrchu 😒

dany79
3. sep 2010

@renka77 Hej, uz to preslo. uz iba sem tam trochu skvrkne. asi to bolo zo stresu 🙂 nebojkaj. si tehu a vsetko dobre dopadne. aj mne skvrkalo a vidis, dobre to dopadlo 🙂😉

holly74
3. sep 2010

Takže som si urobila test, nech mám istotu...po druhej čiarke ani stopa...fňuk...Neviete kedy môžem ísť na KET?
Ale boli to pekné skoro 2 týždne nádeje, aj s tým nafúknutým ohs bruchom....

dany79
3. sep 2010

@holly74 To ma mrzi holly, ale nezufaj, vsetko sa na dobre obrati. Ja som sla na KET druhy mesiac po ET. Teda v juny som bola na ET a v auguste na uspesnom KET 😉 Takze drzim palceky 🙂 Urcite sa Vam to podari 😉

holly74
3. sep 2010

@dany79 Díki Dany.. A ešte raz gratulujem k pozit. krvičke 🙂

dany79
3. sep 2010

@holly74 Dakujem 🙂 😵 Onedlho budem ja gratulovat tebe 😉

rebeca_1
4. sep 2010

TAK JA SA UZ PO STVRTY KRAT VRACIAM DO TEJTO TEMICKY. VO STVRTOK SOM BOLA NA ET, VKLADALI MI 2 BLASTULKY.
DRZIM VAM VSETKYM PALCE, DRZTE SA KOCKY!!!!!

holly74
4. sep 2010

@rebeca_1 Štvrtýkrát! Uff, ja práve prežívam depku že to nevyšlo "napoprvé".... Klobúk dolu a moc moc držím palce. ......ako sa to dá zvládnuť? .... 😕

annamary27
4. sep 2010

@rebeca_1 držím pästičky,aby ten štvrtý pokus bol ten pravý 😉 😉 😉

dany79
4. sep 2010

@rebeca_1 teraz sa to uz urcite podari 😉 Citim to v kostiach. Treba mysliet pozitivne, to je polovica uspechu 😉 Darzim palceky 😵

rebeca_1
4. sep 2010

Piate IVF, stvrte bolo bez ET. A ako sa to da zvladnut? Da, cakam uz vyse 8 rokov a este stale mam chut a silu bojovat.
Prajem Vam vela stasticka!!!!

rikuska21
5. sep 2010

Rebe ca drzim ti velmi velmi vsetky palecky

dany79
6. sep 2010

@renka77 Ahoj reni, tak ako? Ako sa citis? Vsetko v poriadku? Uz len tri dni a idete na sona a na krvicku 🙂 Drzim palceky , daj potom vediet 😉

renka77
6. sep 2010

@dany79 ahojky uz sa mi to krati 😉 este ma obcas zaboli v podbrusku,ale prestali ma boliet prsia 😒 uz nech je aspon streda 😉 a ty ako moje,drzkate sa? spinenie prestalo? drzkajte sa 😵

janka134
6. sep 2010

renka77 tak uz sa ti to krati aj ja som mohla mat uz potom ale moja mrcha nikde drzkaj sa 🙂

renka77
6. sep 2010

@rebeca_1 ahoj si velmi silna osobnost 😉 preto to uz teraz vyjde 😉 drzkam tuho palce 😵 😵

renka77
6. sep 2010

@holly74 hore hlavu 😉 na KET mozes ist hned na novy cyklus,len pockat na mrchu a uz to pojde rychlo 🙂 nebojkaj prvy krat je velky zazrak,ked to niekomu vyjde,vacsinou na 2 krat,budeme vsetky drzat palceky 🙂 🙂 🙂 trosku si oddychnes od tych hormonov

dany79
6. sep 2010

@renka77 ahojcek 🙂 Drzkame sa, ratam dni do dalsieho sona...asi z toho zcvoknem. Verim, ze je vsetko v poriadku a ze budeme pocut tlkot srdiecka naseho drobceka. Uz aby bolo 14.9. a aby to dobre dopadlo. Spinenie este celkom neustalo, ale je to lepsie. Vyskytuje sa v malom mnozstve po utrogestane. Drzkam Vam palceky 😉 Inak, ja vobec nepocitujem bolest v prsiach a okrem mensich nevolnosti a mdlob nemam ziadne tehu priznaky 🙂 Ale to je individualne 🙂

renka77
6. sep 2010

@dany79 ja som vcera vecer mala pocit ze lezie na mna nadcha,ale teraz je to ok,len to nie, neviem co by som v tom pripade mohla uzit,ci vobec kvapky do nosa mozem,beries aj ten duphaston?ja ho mam tiez v zalohe,keby nieco 😉 ja tiez nic mimoriadne nepocitujem,tie nevolnosti mam obcas aj ja,ale ja si myslim,ze z toho utrosu,nemam ani chute,normalne bezne jem,hneva ma ze ani rano nemam na nic chut,ja som velmi malo rano jedavala a ani teraz to neni ine a najhlavnejsie je najest sa rano 😉

renka77
6. sep 2010

@janka134 jani to fakt este nic??? a bola si na kontrole? to je riadny stres,ked potrebujes co najskor aby prisla a vobec sa jej neraci,skusila si aj nejake cervene vinko? to by bol zazrak,keby ti povedali,ze si predsa tehu 🙂 vselico sa stava,ani tento pripad nieje vynimkou 😉 drzkaj sa

dany79
6. sep 2010

@renka77 Duphaston som si dala iba ten jeden krat. Mam este 5 ks v zalohe, keby sa nieco vyskytlo 🙂 Ale davam si 3 x denne 2 tbl. Utrogestanu, tak to snad staci 🙂 Co sa tyka nevolnosti, tak mam pocit plnosti uz po zjedeni polovice normalnej porcie, ktoru som zjedla pred otehotnenim 🙂 V sobotu som sa konecne odhodlala urobit si tehu test 🙂 A su tam //, taka som z nich happy 🙂 Ale viac z toho drobceka, ktory vo mne rastie 🙂 Po troch rokoch snazenia a cakania na zazrak sa to podarilo 🙂

kikus77
6. sep 2010

@renka77 vo stvrtok uz idem na konzultaciu ohladom KET. Teraz po IVF som dostala menzes na 32 den tak hadam ho dostanem aj teraz nejako v normalnom case, lebo co tu citam tak niektorym babam to pekne meska. Bodaj by si mala pravdu, s tym ze zvycajne neuspesne IVF nasleduje uspesny KET 🙂 Chcem dat rozmrazit dve - jedno 4-a jedno 6 bunkove. To jedno 6 bunkove co este mame by som si nechala v zalohe ( boze znie to strasne, ze v zalohe ☹ ...) Nevies ci mozem tie dve rozmrazene dat na hatching? Pred ET mi povedali, ze to netreba, vraj z ich pohladu vyzeraju dobre a bolo by to cisto preventivne opaprenie tak som to nedala. Tak isto som nedala PK lebo mi povedali ze 5 embryjok je maly pocet a ze by som riskovala. Viem , ze nie je ziadna zaruka, ale hnevam sa ze som nenastojila aspon na PK!!! Takze teraz chcem urobit nazaj maximum pre uspech a aspon takto im pomoct sa zahniezdit ked uz sa im u mna raz nepacilo ☹

Inak...drzim palceky moc, moc 🙂

renka77
6. sep 2010

@dany79 konecne si sa odhodlala na ten testik,teraz sa zase bojim ja si ho urobit,uz ani nejdem do stvrtku 🙂 opatrujte sa a zazraky sa niekedy deju 😵

dany79
6. sep 2010

@kikus77 Kikus, sorry, ze sa Vam do toho miesam, ale ono to asi zalezi od daneho sanatoria. Co mi hovorili v Heliose, tak tam nerobia PK len vo vynimocnych pripadoch. Ja som mala iba 4 oplodnene vajicka a vsetky boli na PK. Ale vycitat si to, ze si neurobila to ci ono je zbytocne kikus. Je to vsetko len na prirode. Nikde nemas zarucene, ze ked ich das na PK, tak by sa ujali a mne doktor na Hatching povedal, ze je to zbytocne, lebo s nim ci bez neho maju viac menej take iste vysledky. Ale co urcite pomoze je pozitivne myslenie 😉 Takze sa sustred na to, aby si bola kludna a hlavne pozitivne naladena. To drobcekovia vycitia a urcite sa uhniezdia v takom prijemnom prostredi 😉

dany79
6. sep 2010

@renka77 Dobre robis reni, na co sa zbytocne stresovat 🙂 Treba mysliet pozitivne, aby sa mali drobcekovia u teba fajne 😉

renka77
6. sep 2010

@kikus77 ahoj som rada ze sa to dalo do pohybu 😉 predpokladam,ze PK je predlzena kultivacia 😉 v tomto ti neporadim,nam sa oplodnili 3 embryjka zo 4 a boli na predlzenej,ale tak rozhodla embryologicka,s tym hatchingom mas pravdu.je to len preventivne opatrenie,nebojkaj urcite to vyjde 😉 po rozmrazeni este mozu drobci zmenit svoje hodnoty,nezalezi ako boli ohodnotene pred zamrazenim,my sme napriklad sa dohodli ze rozmrazime iba jedno,ked ho rozmrazili tak bolo dost slabucke,tak museli rozmrazit aj druheho drobca,ten bol v pohode,tak preto sme sa rozhodli v den KET ze vlozime obidvoch 😉 predsa im dam rovnaku sancu 😵 uvidis vo stvrtok,co ti povie emryol. 😉 ale stale tvrdim,ze na druhy krat to je ine ako po prvy raz 😉 a urcite to bude uspesne 🙂

janka134
6. sep 2010

🙂 renka77 zajtra idem do centra aj vinko som pila aj cviklu a nic teraz som robyla test chvilu som videla2 pal a teraz nic tak neviem ale videl ich tam aj mm tak uvidim a ty ako

kikus77
6. sep 2010

@renka77 si zlata, dakujem. Fakt je, ze nezazivam taky stres ako pri IVF, alebo to mozno iba pride??? 😒 Stimulku som znasala v pohode ale to cakanie na vysledok ma dostavalo do strasnych stavov, chudak moja polovicka 😉
Co znamena, ze mozu zmenit svoje hodnoty, na zaklade coho ich hodnotia- toto este nejako nemam zistene a nic som o tom nenasla ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre