Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kenya83
6. sep 2010

Ahojte 🙂 bol už z Vás niekto na UTZ? Som dnes približne 5tt bola som dnes na krvi a sone a doktor zatiaľ nič nevidí 😒 Výsledky z krvi budú po 15:00h. asi sa zbláznim dovtedy 😒 tehu testy mám krásne pozitívne, nekrvácam, nešpiním je to normálne že ešte nič nevidno na UTZ????? Bojííím sa ☹

kikus77
6. sep 2010

@dany79 viem ze pozitivne myslenie je zrejme zaklad a prirodu neoklamem, len chcem spravit vsetko co je v ludskych silach aby to uz dopadlo dobre. viem ze slova typu keby som bola spravila a nastojila su zbytocne ,ale neubranim sa tomu kedze HCG som mala uplnu nulu, embryjka ani len netukli takze sa bojim aby sa to nezopakovalo. Je to blbost, ja viem, ale keby bolo HCG co len cisielko nad nulou tak by som bola vyrovnanejsia lebo by som vedela ze v urcitom zmysle sa to podarilo aj ked nie podla mojich predstav. Ta nula ma dost strasi ☹

renka77
6. sep 2010

@janka134 ja tiez ked som robila test tak bola slabulinka ciarocka,tiez som ukazala muzovi ci sa mi nahodou nemari 😉 ale ked som robila druhy tak uz bola iba jedna,preto uz radsej netestujem nema to vyznam,ale v tvojom pripade,by to bol fakt velikansky zazrak 🙂 zajtra budem na teba mysliet a dufam,ze ti povedia tu fantasticku spravu a padne aj im sanka 😉 ja zatial v poho,uz ma ani brusko tak neboli, len sem-tam 😕 drzim palce 🙂 🙂 🙂

holly74
6. sep 2010

@renka77 Ahojte babulky, Reni , ďakujem za povzbudivé slová..už som sa objednla na konzultáciu ku KET, chcem ísť čo najskôr, keď sa bude dať tak teda hned tento cyklus, mrcha mi už začína...Len neviem teraz ked vás tak čítam, či si mám nechať urobiť PK , alebo nie. Spýtam sa doktora, čo mi povie...dúfam že rozmrazáčikovia sa budú vyvíjať, tých mojich zmrazili hned po oplodnení, čiže majú iba 1 bunku zatiaľ (ak tomu správne rozumiem 😕 )

janka134
6. sep 2010

renka77 mna minuli tyzden bolelo uz ako keby mala prist anic bol by to zazrak lebo mam tazku pracu a vobes sa nesetrim tak nejdem si robyt iluzie lebo to sklamanie potom boly ale este nikdy sa mi to nestalo takze radsej stojom na nohach a bez ruzovich okuliarov zajtra som obiednana na pol9 hned ako budem cosi vediet dam znat 😀

renka77
6. sep 2010

@kikus77 znamena to, ze aj slabsie ohodnotene embryjko po rozmrazeni,moze byt na jednotku a naopak 😉 tak mi to povedala embryolog.,lebo som sa pytala ci by nebolo lepsie rozmrazit to kvalitnejsie a ona mi povedala toto co ti pisem,nebojkaj 🙂

kikus77
6. sep 2010

@renka77 dakujem🙂
Este sa chcem objednat k svojej lekarke aby ma pozrela ci je naozaj vsetko v poriadku a a o take 3 tyzdne idem na to a zase sa zaradim medzi Vas 🙂

dany79
6. sep 2010

@kikus77 nam napr. zmrazovali embryjko so znamkou 2 a v den transferu, ked som rano volala, tak mi povedali, ze sa krasne vyvija a dali mu 1 🙂 Neboj, vsetko dobre dopadne 😉

dany79
6. sep 2010

@kenya83 to je individualne, ked som bola na sone po ET, tak mi povedali, ze to, ze tam nic nevidia nic neznamena, lebo len zriedkakedy tam je nieco tak skoro vidiet 🙂 Nebojkaj, si tehu a vsetko je OK. Tie pozitivne testy ti nevychadzaju len tak z nicoho nic 😉

kenya83
6. sep 2010

@dany79 a ktorý deň po ET si bola na sone?

dany79
6. sep 2010

@kenya83 tusim 16ty, uz si to presne nepamatam. Teraz po KET som bola 14ty den, uz tam videli ten vacok, ci ditinku. Ale nemusi to byt vzdy vidiet, tak nestresuj 😉 Uz iba hodinku a kusok a budes vediet na 100 % ze si tehu 😉 Drzim palceky 🙂

kenya83
6. sep 2010

@dany79 ďakujem 🙂

dany79
6. sep 2010

@kenya83 😉

kikus77
6. sep 2010

@dany79 co su to za znamky, nevies? Mne bolo povedane ze zamrazili jedno 4 bunkove a dve 6 bunkove

rusalka22
6. sep 2010

@renka77 Ale no, ziadna depresia, hladkat brusko treba!!! Uvidis, vsetko bude fajn, ja som si robila 5 testov a vsetky postupne silneli a ked som isla na krv, tak som aj tak bola v strasnom strese ci naozaj to vyslo. Mne pomohli knihy, a filmy, no viem ze je to velmi tazke, ale zvladnes to. Drzim ti moc palce.

rusalka22
6. sep 2010

@renka77 iba teraz som si vsimla ze si si robila test, ono to tak niekedy byva ze jeden den su dve ciarky a na druhy nie. Dolezite je robit testik rano, a zalezi aj podla toho kolko tekutin si vypila. Vsetkym vam moc drzim palce.

kenya83
6. sep 2010

@dany79 tak a máme výsledok 🙂 HCG 1497 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dany79
6. sep 2010

@kenya83 gratulujem 🙂 je to skveleeeee 😵

dany79
6. sep 2010

Kocky, ja ficim na pohotovost, moje hnedkaste spinenie sa zmenilo na ruzove, takze sa bojim najhorsieho ☹ Drzte mi palce, aby bolo vsetko OK.

kenya83
6. sep 2010

@dany79 myslím na teba 🙂 drž sa 🙂

dany79
6. sep 2010

@kenya83 dakujem

renka77
6. sep 2010

@dany79 drzim palceky,vsetko ok?

dany79
6. sep 2010

@renka77 dakujem reni. zatial je to ok. ale bojim sa. vo stvrtok mal vacok 2 mm a teraz 2,7, takze rastie. srdiecko este nebolo vidiet,ale to je este zavcasu. som len 5 tt+1. tak drzte palceky kocky 🙂

holly74
7. sep 2010

@dany79 Dany, držíme!!! A nech sa aj bábenko drží !!! 😉

dany79
7. sep 2010

@holly74 dakujeme za podporu. si zlata, ze na nas myslis 🙂

renka77
7. sep 2010

@dany79 som rada ,ze je vsetko ok 🙂 🙂 🙂 ale ste ma vystrasili 😕 ,drzte sa kazali ti klud na lozku,ci ani nie?a preco to spinenie,nepovedali ti?

renka77
7. sep 2010

@kenya83 to je krasne cisielko,bodaj by som aspon stvrtinku z toho mala ja vo stvrtok 🙂 drzkajte sa 😉

janka134
7. sep 2010

renka77 tak som doma neviem ale doktor sa sam cudoval sliznicu mam 13mm to je ako pred mrchou alebo tehu ale nevidel tam nic tak vzali krv a ak bude neg.tak mam cakat do utorka a potom uvidi boze ja to uz chcem mat za sebou 🙂 😉

renka77
7. sep 2010

@janka134 ahojky to je jedna velka zahada 😵 este ani naznak spinenia nevidel na ultrazvuku? ty budes isto tehu 😉 ked budu vysledocky daj vediet,drzim palceky bodaj by bola pozitivna 🙂 ja mam strasny pocit,ze idem dostat 😒 takyto stres som v zivote nepocitovala a to som prezila kadeco

janka134
7. sep 2010

😉 renka77na spinenie ani naznak tehu nebudem necitim sa tak vobec ano prsia ma nebolia zavse brucho ale inac vsetko normale keby som bola tak uz tam hadam daco vidi a ty si netestla uz by tam daco bolo nie ci to nechas az na krv 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre