Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

silvia545
19. sep 2010

balinka musíme verit,ze zabojujú,,ked uz takto zabojovali,,tak to znamená,,ze sa chcu narodit 😉 nesmieme ich nikam pustit a musíme ich pekne drzat v brusku celych 9 mesiacov 😵

wera jooj to by bolo super,,keby sa narodilo v juni,,bol by blízenec alebo rak 😉 moja dcera je blizenec je narodená v júni a aj moj priatel je narodeny v júni ale je rak a ja som tiez rak 😉 bolo by to super,,keby moje deti boli narodené v júni a este k tomu blízenci 😉 verím tomu,,ze dobrej spravicky sa teraz docká kazdá z nás 😉

lilinka81
19. sep 2010

@wera ahooj,ja chodim do Gin-fivu do BA a vlozili mi 2 embryjka,chlapceka a dievcatko,tak dufam ze sa im u mna paci 🙂 ...a ty kam chodis?

wera
19. sep 2010

@silvia545 ja som si pozerala dátum pôrodu ak by som ostala tehotná a vychádzalo mi to 6.6. podľa poslednej MS 😉 môj drahý je tiež júnový a je blíženec a ja som rak 😀

@lilinka81 juj ako krásne, chlapčeka a dievčatko 😀 ja by som chcela dve dievčatká ale aj chlapček a dievčatko by boli super 🙂 🙂 🙂 veď sa necháme prekvapiť 😉 ja chodím do iscare v ba 🙂

babulky a máte aj nejaké skoré príznaky? nejaké pichanie v maternici alebo také niečo? mňa včera pichlo raz v maternici tak výraznejšie a dnes ju trochu cítim...ale neviem čím to bude..
joj a ktorý deň cyklu Vám robili transfery?

silvia545
19. sep 2010

wera 😀 tak toto podla mna uz musí byt nejaké dobré znamenie 😉 tak sa tesme,,nase deticky su uz na ceste 🙂 moja je narodená 5.6. 😉 tak aj zazraky sa deju 🙂 vies co mna prve 2 dni po ET tak bolelo v podbrusku ale riadne aj pichanie som mala 🙂 este aj v noci som sa budila nato,,ze ma to bolí,,a dnes mam take mensie bolesti,,ale pobolieva stale,,prsia mam citlivé pobolievajú,,a este ma dnes aj zacali pobolievat kríze 😵 no mozno ze kazda to ma ine,,neviem,,mohli by sem babulky napisat ake maju príznaky 😵

wera
19. sep 2010

@silvia545 aj mňa strašne bolia prsia, ale to bude z toho utrogestanu čo beriem... boleli ma už aj pred transferom...
a ktorý deň cyklu Ti vkladali bublinku?

lilinka81
19. sep 2010

ved prave,aj ja mam vselijake priznaky,len aby to nebolo z tych hormonov co bereem 😠

wera
19. sep 2010

@lilinka81 a aké liečiky berieš?

lilinka81
19. sep 2010

@wera ja beriem teraz utrogestan,estrofem a prednison

balinka
19. sep 2010

mna paplila tak zaha 2 dni,ze som myslela,ze vyskocim z koze 🙂

wera
19. sep 2010

@lilinka81 aj ja mám utrogestan a prednison a ešte mám aj anopyrin 🙂 teda vidím že toho berieme viac ako staré babky 😀 koľko tabletiek utrogestanu si denne dávaš?

wera
19. sep 2010

@balinka to je dobré znamenie 😉

lilinka81
19. sep 2010

@wera 6 -2x3 ,aj ten estrofem 6 😝 A okrem prs ,mas nieco este 🙂 ?

balinka
19. sep 2010

@wera dufam,ze ano 🙂 ale uz je to v pohode 🙂 ja berem len utrogestan2x3 a nic viac 🙂

silvia545
19. sep 2010

Wera na 16 den cyklu a tebe 😉

wera
19. sep 2010

@lilinka81 aj ja beriem utrogestan po dve tabletky tri krat denne, ráno jeden prednison a poobede ešte ten anopyrin... a okrem pŕs cítim dnes trošičku maternicu sem tam... tak neviem...
ktorý deň cyklu si mala vklad? ja som mala 19 deň tak sa bojím aby mrška nedošla skôr.... ☹

wera
19. sep 2010

@silvia545 vklad som mala až na 19 deň... odber som mala 16 deň...
a Tebe vkladali koľko dňové embryjko?

lilinka81
19. sep 2010

@wera mne vkladali na 16 den .Mna picha dost bruskoo,ale teraz viac na jednej strane a mam ho ako v 6 mesiaci 😀 aj palenie zahy som mala tiez 2 dni,len to som nevedela ze moze patrit do priznakov tak skoro ,noo prsia-mna doost boli ale len jedno 🙂 ,tomu nerozumiem,ked ma boleli tak vzdy spolu 🙂 ,fuu a kriize ,to celkom doost,ale to zas moze byt ze nic nerobim,ja som dost sportovec a casto cvicim a teraz nie,tak uz neviem,ale dufam ze vseeetko su tehotenske priznaky a este sa mi 2x tocila hlava,aj kolena sa mi podlomili....

jajus18
19. sep 2010

ahojte baby.prepacte ze vam sem do toho skacem,ale mam jeden maly problem...po prvom neuspesnom ivf,som mala vysadit vsetky lieky co som brala teda,anopyrin,prednison a utrogestan.od vtedy ma stle boli hlava ☹ ale uplne kazdy den.mala niektora taky problem,lebo ja uz som zufala 😠

silvia545
19. sep 2010

wera 13.9 som mala odber a 16.mi vkladali 8 bunkové slniecko 😉
baby a ráta sa uz den ET alebo az den po nom,,lebo teraz neviem,ci som 3 den po ET alebo 4 den 🙂

wera
19. sep 2010

@silvia545 deň ET je deň 0, takže si teraz 3 deň od ET 😉

wera
19. sep 2010

@lilinka81 ahojky 🙂 teda vidím že máš riadne veľa príznakov 😉 😉 😉 dúfam, že to bude dobré znamenie 🙂 a testíkovať teda nechceš? 😉 ja budem určite, by som to do krvičky asi nevydržala 🙂

lilinka81
19. sep 2010

@wera no vies priznaky ?? ale dufam ze su,ale testikovat nebudem ,musim vydrzat 🙂 a okrem toho v stredu uvidime,ale dufam ze mrcha nepride,az za 9 mesiacov 😀 😀 😀

wera
19. sep 2010

@lilinka81 a v stredu by si očakávala mršku, ktorá nepríde? 😉

lilinka81
19. sep 2010

hej hej,spravne a aj to ze nepride 🙂 😀 🙂

wera
19. sep 2010

@lilinka81 jedine 😉 nepríde najbližších 9 mesiacov 🙂
mňa teraz začalo bolieť brucho ako pred MS.... nechápem čo to má znamenať.... 😒

lilinka81
19. sep 2010

to je normalne,tak to vraj ma byt,len tu mrchu nedostanes 🙂 🙂 🙂

wera
19. sep 2010

@lilinka81 to vážne? mala si aj ty také niečo? mňa to dnes docela vystrašilo... ☹ mne sa totižto pár krát v poslednej dobe stalo že som dostala MS aj o týždeň skôr, aj keď je pravda že som brala lieky.... hmmm dúfam že červená nepríde do júna... 🙂

lilinka81
19. sep 2010

@wera ja to citim od ovulky ze mi ide mrcha,preto som taka zmetena z tychˇˇvsetkych priznakov ˇˇ........ hlavne treba mysliet pozityvne-tehotne 🙂 ,ale vsetky tehotne to tvrdia,ze je to ako ked mas dostat a nedostanes,aj ja som to tak mala .....

wera
19. sep 2010

@lilinka81 no si ma teraz trošičku ukľudnila... som sa už začala trochu báť... no budem myslieť pozitívne 🙂 verím že budeme tehuľky 😉

lilinka81
19. sep 2010

@wera jaska ze budemeee 😉 ,uz sme..... 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre