Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

wera
22. sep 2010

@balinka zlatinko neviem Ti povedať.. môže to byť čokoľvek.. skús si spraviť testík aby si si bola istá... neviem čo iné Ti poradiť...

balinka
22. sep 2010

@wera dakujem ☹ nechcem si robit test,to by sa musel stat obrovsky zazrak ☹

lilinka81
22. sep 2010

@balinka chod rano na krvicku ku svojej gynekologycke,keby ta nechcela zobrat,povedz ze si to zaplatis,to nemoze byt drahe.....a nestresuj sa dopredu ,moze to byt len zavrtavanie hlbsie do perinky ....

annamary27
22. sep 2010

@balinka ahoj,špinenie ešte nič neznamená,niekto špiní celé tehu,držím palčeky,aby bolo všetko o.k,hlavne klud.

balinka
22. sep 2010

@annamary27 dakujem za povzbudenie 😉

balinka
22. sep 2010

@lilinka81 dufam,ze mas pravdu 😉 uz pockam do piatku,ale mne aj dr.Drabek povedal,ze mozem spinit,ale neviem preco 😉

lilinka81
22. sep 2010

@balinka ty chodis tiez do GF? a Drabek ti robil vklad?

balinka
22. sep 2010

@lilinka81 ano,on mi robil vklad,preco?

lilinka81
22. sep 2010

@balinka aj mneee 🙂 ,...v piatok idem aj ja na krv

balinka
22. sep 2010

@lilinka81 tak sa tam stretneme 🙂 a kedy ti to robil?mne 14.09

lilinka81
22. sep 2010

@balinka mne 10.09. v piatok,...ked ma uvidis,tak ma drgni,ja ta asi nespoznam 😀

balinka
22. sep 2010

@lilinka81 ked spoznam,tak drgnem 😉 tak ty ides po 14-tich dnoch...dufam,ze mal Drabek stastnu ruku 😉

lilinka81
22. sep 2010

@balinka teraz rozmyslam ja som si ich pomylila 😀 ,Drabek mi robil OPU pred IVF a teraz vklad KET, mi robil Harbulak ,ja si ich mylim 😀 😀 😀 a jemu som povedal ..ze dufam ze mal stastnu ruku a on ze aanooo ...,tak mu verim 🙂 bol veelmi mily....Ja pojdem na 8-mu rano,som taka mala melirova bloncka 😉 a ty si mala KET ci ET? ja som bola po ET tiez po 10. dnoch...

balinka
22. sep 2010

@lilinka81 ja som mala ET,tak preto je to asi po desiatich dnoch.ja som kratkovlasa blondina 🙂 ty si uz po druhy krat?

lilinka81
22. sep 2010

@balinka 1xIVF ,1xmimomatarnicove-spontanne ,1xKET ..A ty?

balinka
22. sep 2010

@lilinka81 ja som bola prvykrat a dufam,ze aj posledny 🙂 stale spinim,tak uvidim,ako to v piatok dopadne

lilinka81
22. sep 2010

@balinka ja ked som bola na IVF,tak sme boli na OPU 4 baby na izbe a vsetky 3 okrem mna otehotneli a nedavno porodili babenka 🙂 ...neboj dobre to dopadne,budeme tehulky a potom maminy ,lezkaj a nohy hore a hlavne klud 😉

balinka
22. sep 2010

@lilinka81 musime iba dufat,nic ine nam neostava 😉 lezkam a oddychujem 😉

lilinka81
22. sep 2010

@balinka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

gabinkaa
22. sep 2010

@balinka ahojček, neboj, myslím, že nič zlé sa nedeje, práve naopak, len oddychuj, lekári vraveli, že špinenie môže byť, nie je to zlé znamenie

balinka
22. sep 2010

@gabinkaa ja neviem,lebo mne sa to zosilnuje a mam taky pocit,ze mrcha bola rychlejsia ☹ zeny,ktore otehotneju prirodzene tiez maju mrsku prve mesiace,tak neviem ci pri umelom je to ine...no uvidim.nadej umiera posledna 😉

gabinkaa
22. sep 2010

@balinka to ano, nádej máme stále, ja som do poslednej chvíle verila, že sa to zmení, ale musím povedať, že som nepociťovala žiadne pichanie ani špinenie nebolo, len ja som hneď na druhý deň pracovala, teraz sme sa objednali na konzultáciu, mali sme ísť zajtra, ale museli sme to preložiť, takže až na ďaľší týždéň, lebo bud. týždeň je lekár na nejakej konferencii, ak do toho pôjdeme, už sa budem šetriť, žiadna práca, len oddych, tak držím palčeky, aby to bolo O.K.

balinka
22. sep 2010

dakujem,si zlata 🙂 ja citim aj pichanie a hlavne vecer,len to spinenie...neviem,ci mam rano volat do centra,alebo az v piatok na krvicku...ach jaj,neviem co mam robit

gabinkaa
22. sep 2010

@balinka hlavne buď kľudná, to je dôležité, rozhodnúť ale musíš podľa toho ako sa cítiš, to myslíš tento piatok?

balinka
22. sep 2010

@gabinkaa ano,tento piatok 😖

gabinkaa
22. sep 2010

@balinka to je za chvíľu, teším sa na pozitívne správičky....... 😉

ybyta
23. sep 2010

Ahoj a zajtra čakam len dobre spravičky 😵 že o tehulky viac 😉 pekne napište som taka ale taka zvedava ako vam to vyšlo ale ja viem ako tak že ste maminky 🙂

ybyta
24. sep 2010

aako toto? aa užaj chcem čitať že ste tehotne podme 😉 pisať písať písať 😉

bahara
24. sep 2010

@balinka Ahoj no ako moja?Nejaké dobré správy??

bahara
24. sep 2010

Dnes tu žiadna nie je??Ja to nevydržím...v pondelok idem testovať 🙂 🙂 podla mňa ak..tak už je uhniezdená..moja malunká 😀
Ktorá mala dnes kontrolu?Podelte sa ak máte dobré správy... 😉 😉 ak nie tak tiež!Pomôže vám to porozprávať sa o tom 😒 ..baby všetky hlavu hore!! 🙂 🙂 posielam slniečko...do duše 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre