Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

deinad
28. okt 2010

Ahoj heydi a ostatne kocky, ja cakam..8.11 idem na test (1.ivf), chodim do prace takze ani nemam velmi cas na to mysliet a doma sa snazim zamestnat dvomi psikmi a domacnostou 😉 ale aj tak obcas zajdem na google a hladam informacie, ake zasady platia po ET, co robit co nie...atd, apropo taka otazka, mozem pit kavu? 😝

anika142
28. okt 2010

@deinad ahoj, mne povedali, este ked som cakala na vysledok, ze kavu si mozem dat. No nie vela. Jednu kavicku za den si mozes dat. Aj ked ja sa priznam, ze som ju moc nepila. Lebo som citala niekde, ze sa neodporuca a niekde pisu ze sa moze. No ja som pila za 2 tyzdne asi 3 male kavy cize vela som jej nenapila. Zalezi ako si na nej zavisla. Ja moc nie tak som ju ani extra nepotrebovala. Drzim palce dievcatam co cakaju na vysledky. Prajem plodne obdobie.

heydi
28. okt 2010

@deinad ahoj ja idem 5.11. na test tiež 1.ivf momentálne do práce nechodim som doma..maš nejaké príznaky či si uplne v pohode? 😉

annamary27
28. okt 2010

@deinad ahoj,ja som začala v máji počas mojho 1.ivf piť bezkofeinovu kávu a pijem ju doteraz,tá normálna mi niekedy normálne už ani nechutí. 😀 😀 😀 😀

ondre
28. okt 2010

ahojte babenky. takze som nazad, v novembi idem na dalsi pokus,dufam ze uz uspesny.drzte palce, ja tiez budem vam.

ondre
28. okt 2010

@annamary27 Ahoj. Drzim ti palce aby ste dostali peknucky darcek pod vianocny stromcek.Teraz ti to uz vide uvidis. 😉

annamary27
29. okt 2010

@ondre dakujem ti krásne,tento rok nám bude stačiť pod stromček len pozitívny tehotenský test 😀 😀 😀 😀 o chvílu vyrážam z práce k našim.mamina mi pichne prvú injekciu stimulky. 😵 😵 😵

annamary27
29. okt 2010

@ondre jéééé,čítam,že aj ty ideš na další pokus v novembri,tak si budeme držať palčeky navzájom 😉 🙂

deinad
29. okt 2010

@heydi ešte stále mám rozdráždené vaječníky, mám z toho nafúknuté brucho ako balón a občas ma aj pobolieva, doktorka povedala, že na bolesti mám nárok po takej liečbe. A bolia ma prsia 🙂 aj sa mi tuším zase zväčšili 🙂 a mám citlivejší nos, no a ak sú to pozitívne a tie správne príznaky, tak sa budem veľmi tešiť, ale popredu nie, až keď budem mať výsledok potvrdený, nechcem nič zakríknuť.Inak som v pohode a do práce chodím, aj keď najradšej by som už nie a len by som mala kľud, pohodu a žiadnu námahu..uvidíme 😉

deinad
29. okt 2010

@annamary27 aj ja tuším prejdem na Caro 🙂, aj mne chutí, ale nejak som si zvykla na svoj ranný kofeínový rituál 🙂

deinad
29. okt 2010

@anika142 ja sa jej tiež vzdám, závislá síce niesom, ale chutí mi dosť...ale čo by som neurobila, keď to bude treba, urobím čokoľvek, veď už sme toľko vydržali, že vzdať sa kávy je to najmenej 🙂

ondre
29. okt 2010

@annamary27 ahoj. ano nakoniec som sa povzbiechala a ideme od znova. sme tu predca iba raz
na tomto svete,treba to vyuzit. tak nech ta ta prva vcelicka moc nezastipe.

anika142
29. okt 2010

@deinad ahoj tie priznaky co popisujes som mala presne rovnake aj citlivy nos. Do prace nechodim momentalne tak som doma oddychovala a zo zaciatku lezala. No nic z toho nakoniec no snad nabuduce sa podari. Drzim ti palce aby ti to vyšlo.

heydi
29. okt 2010

@anika142 tak budeme držať palce nech sa to podarí uvidíme ako dopadnem ja 😒

heydi
29. okt 2010

@deinad mne to tak nejako už prešlo tiež ma pobolievali no teraz už iba prsia tak uvidime 😉

annamary27
29. okt 2010

@deinad ja pijem Gold-ku bezkofeínovú a absolutne necítim,že by som bola nejak ospalejšia len preto,že je bez kofeínu. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

annamary27
29. okt 2010

@ondre tak som si vybrala čas pichania o 18tej a vôbec to neštípalo,ale sme len na začiatku,takže štípancov bude ešte dosť,hi hi. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a kedy začínaš ty? ty pojdeš na Ket alebo Et?

ondre
29. okt 2010

@annamary27 no musim sa priznat ze neviem co to je Ket,Et

annamary27
29. okt 2010

@ondre Ket,ked máš embryjká zmrazené a tie ti budú po rozmrazení vkladať a ET,ked musíš pichať injekcie,aby si vypestovala vajíčka a po ich oplodnení ti ich vložia ako mne ,lebo mrazáčikovia nám pri prvom pokuse neostali.

ondre
29. okt 2010

@annamary27 no uz som si to nasla. cize Et. 10.11 idem na agolutin a na 2,3 ciklus nabieham aj ja ale s rizikom

annamary27
29. okt 2010

@ondre a to čo znamená?

luly3
29. okt 2010

@annamary27 ET - znamená transfer embria a KET - znamená kriembriotransfer - transfer mrazeného embria 😉 a tp kde picháš injekcie je stimulka na IVF 😉 😉 😉
babulky všetkým prajem krásne //

ondre
29. okt 2010

@annamary27 no potrebujeme vyvolat menzes a potom nabieham na vcelicky aj ja ale dvojnasobne. to znamena ze budem pod prisnym lekarskym pohladom

annamary27
29. okt 2010

@luly3 dakujem za vysvetlenie,ale ja viem,ja už idem na ivf druhý krát 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

annamary27
29. okt 2010

@ondre fííííha,prečo?mala si hyperstimulák? 😀 😀 😀

ondre
29. okt 2010

@annamary27 chvala bohu nie, ale je možne ze ho budem mat. po vlozeni som mala hrozne krce ked som musela ist na WC, mala tie iste pb este niektora.

ondre
29. okt 2010

@annamary27 hrozne sa toho bojim. prave pozeram predchadzajuce neuspesne IVF, aj s fotkou. je to hrozny pocit ked to pozeram

annamary27
29. okt 2010

@ondre myslíš fotku embryjok?ja som takú nedostala.

ondre
29. okt 2010

ano v ISCU to davaju asi kazdej pacietke. Do akeho centra chodis

anika142
29. okt 2010

@ondre ahoj, ja som tiez mala bolesti ked som sla na wc po vlozeni embryi. ale to trvalo asi 4 dni po potom to ustupilo, ale to bolo vraj zapricinene tym, ze bol zasah do vajicok predsa punkcia a stimulovanie mala som dost nafuknute brucho a to mam dodnes. No bolesti sem tam.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre