Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

marcelka83s
16. nov 2010

@roja310 rozmýšlam ,že si teraz dám pauzu a začnem od januára dosť som sa sklamala musím načerpať energiu ,nemyslela som si ,že budem potrebovať viac pokusov ,inakšie som to trošku vnímala .Už som si objednala knížku o pozitývnom myslení lebo to mi chýba.

roja310
16. nov 2010

@marcelka83s Tak si cez Vianoce oddýchni, načerpaj energiu, no a v januári ti držím palce 😉.

roja310
16. nov 2010

Tak, práve mi volali z centra, budem mamina, jupiiiiii 🙂 ....

marcelka83s
16. nov 2010

@roja310 🙂 🙂 🙂 🙂 gratulujem to sú správy ktoré chceme počuť

ybyta
16. nov 2010

@roja310 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

henika40
16. nov 2010

ahojte baby,
som 5 den po vklade a nejako stracam nadej... nic necitim, akurat depka a nervozita na mna ide ako 2 dni pred MS, ale krce, pichanie, bolesti...spinenie nist nikde
citili ste nejake najskorsie priznaky pri uspesnom KET cykle?
viete povedat, kedy zacne krvacanie po neuspesnom KET cykle?

matiasko
16. nov 2010

@henika40 ahoj
no mne mrcha po neuspesnom KET prisla az ked som vysadila lieky tak cca na 3-4 den ,mala som 2x KET a vzdy to bolo rovnako ☹ a ked som bola na ET ,tak som to dostala este pred testom cca 7-8 den po vklade
drzim palceky aby bol pozit. vysledok 😉

balinka
16. nov 2010

@roja310 jeeeeeeej tehulka 😉 gratulujem 😉

roja310
17. nov 2010

@balinka Ďakujem 🙂 🙂 🙂 . Tak ty si už testovala? Je to dlhé čakanie, však? 😒 . Ale máš to ešte skoro, tak hlavu hore, uvidíš, že výsledok bude // - len musíš počkať na krvné testy 😉 . Držím palce 😉 .

balinka
17. nov 2010

@roja310 ano testovala,uz prestavam verit,ze niekedy uvidim na teste // ciarky ☹

roja310
17. nov 2010

@balinka Nevešaj hlavu, takéto myšlienky som mala aj ja, a vidíš, podarilo sa. Bola som dvakrát na IUI, neúspešne, tiež som už prestávala veriť, že sa to podarí. Raz sa na každú z nás usmeje šťastie 😉 . Nestresuj sa, vylož si nohy pred TV, pusti zaujímavý film a nemysli na to. Je to krátka doba, výsledok z krvi môže byť úplne iný 😉 . Hlavne ver tomu, že to bude OK a uvidíš, že to tak aj bude. Drž sa 🙂 .

roja310
17. nov 2010

@henika40 Ale nooo, hlavu hore, je to na dobrej ceste keď nekrvácaš 🙂 . Ja som tiež po KET, nekrvácala som a baby z koníka ma povzbudzovali, že to bude OK. Včera sa mi potvrdil test // 😉 . Som rada, tak sa neboj, podarí sa aj tebe, uvidíš 😉 . Kedy ideš na krv?

henika40
17. nov 2010

dakujem za odpovede, ked som bola na ET, MS som dostala na termin presne a to mi vkladali 2 krasne blastocysty.. zostala mi zmrzlinka a chcem verit, ze dnes 6. den este bojuje... aaach, keby to nebolo tak tazke a narocne..
tehulkam gratulujem a silno drzim palce 🙂 my ostatne musime verit, ze sa nam zadari, ved raz sa to musi podarit 😉
baby, mali ste niektora vodovy vytok pocas vkladania?

ihlicka
17. nov 2010

henika40 hlavne bud v pohode nestresuj aj ja som si to zazila viem o com pises, ja som 8 den zaspinila po embriotrasmfere a od zaciatku som behala stale na wcko ja som si myslela ze som prestidnuta a uz som bola tehotna 🙂 drzim ti palceky 🙂

ihlicka
17. nov 2010

@roja310 gratulujem 🙂 🙂 🙂

henika40
17. nov 2010

@ihlicka stale rozmyslam, ci to nemam od utrosov.. ale je to take vodove... dnes len oddychujem, vylozene nohy, a zrazu ta voda zo mna vyhupne.. a nohavicky zostanu mokre, myslis, ze to moze nieco znamenat? doobeda ma trocha uz aj podbrusko pobolkavalo a uz aj vcera vecer, ale dnes poobede zasa nist.. okrem toho vytoku, co mi sem tam vyspricne
inak gratulujem, to musi byt pocit 🙂 🙂 🙂

roja310
17. nov 2010

@henika40 Ak som pochopila správne, utroš si vkladáš? Ja som si ho vkladala, teda stále v tom pokračujem a denno/denne sa mi to tiež stáva. On jednoducho vyteká, už som si zvykla, že bez intímky sa nepohnem. Lekár mi povedal, že vyteká veľa ženám, ale nemám stresovať, že to potrebné zostane vo mne 😉 . Tak neboj, je to v pohode 😉 .

roja310
17. nov 2010

@ihlicka Ďakujem 🙂 🙂 🙂 . Si po ET, či si mala KET? Tak ty čakáš v máji? - to ti závidím, najhoršie mesiace máš už za sebou 😉. Si na PN či pracuješ?

henika40
17. nov 2010

@roja310 dakujem za podporu.. kusky utrosu sa vyplavia pri moceni zvacsa, ja som myslela vodu, resp. vodovy hlien a mam ho aj pod intimkou 😅 .. ale uz sa prestanem sledovat, aby mi z toho este nesvilho 😀
rozhodla som sa cakat trpezlivo, dufam, ze to pojde 😝

deinad
17. nov 2010

@roja310 ja som to mala po utrosi uplne rovnako, az som mala pocit, ze je zbytocne si ho davat, ked som aj tak mala vsetko vonku 😀, ale snad to co tam ostat malo ostalo...momentalne som na estrimaxe a utros zacinam opat brat v nedelu...uz sa tesim 😅 drzim palce vsetkym...

martini
18. nov 2010

@henika40 ahojky. aj ja mám slabý vodový výtok a som si istá, že je to z toho utrogestanu a že je to OK. Ja som dnes 8 deň po ET a už od druhého dňa ma pobolieva v podbrušku ako pred MS...najprv som bola z toho smutná, ale potom som si povedala, že hádam ma nebude bolieť brucho 10 až 14 dní pred MS, to by bola blbosť a preto to určite znamená niečo pozitívne 🙂)

martini
18. nov 2010

@roja310 blahoželám a držte sa 🙂

henika40
18. nov 2010

@martini uz aj ja mam toho vytoku menej... mozno som to mala aj v cykle IVF, len si to uz nepamatam
ja som iba den po Tebe 🙂 budes aj testovat, ci pockas na krvicku? drzim palce!

annamary27
18. nov 2010

@marcelka83s ahoj,tak dnes som zniesla na OPU 15vajok 😵

martini
18. nov 2010

@annamary27 ako ja 🙂 tak super, to vraj ideálnejšie byť nemohlo.

martini
18. nov 2010

@henika40 a kedy ti kázali testovať? Ja si mám urobiť test v pondelok, ale v utorok mám narodeniny, tak som uvažovala, že to predlžim kvôlil symbolike 🙂 ale nie som si istá, či to vydržím 🙂, aj keď to znášam celkom fajn.

henika40
18. nov 2010

hm, to je velmi slusna urodicka 🙂
@martini vies, ze ja som sa na to ani nepytala... tak ani neviem...
ale to iba domaci test, nie krv, vsak?
ja fakt neviem, laka ma to, mam doma 2 testy, uz by po nich moje prsty siahli, ale furt si poviem, ze takto je este nadej, co ked vyjde negativny vysledok.. a sen sa rozplynie; pri IVF som velmi verila a potom to sklamanie

ked vkladaju blastocystu, kolkaty den by uz mohol byt test pozitivny?

annamary27
18. nov 2010

@henika40 mne vložili minule 2blastocysty,krv bola pozitívna a testy doma negatívne,takže teraz to nebudem doma ani skúšať.

annamary27
18. nov 2010

@martini dakujem,len silno dufam,aby boli aj zrelé,lebo minule som rýchlo reagovala na stimulku a mala som 19vajok a z toho bolo 9nezrelých,teraz sme preto pri jednom type injekcií znížili dávku,tak dufam,že to pomohlo.

martini
18. nov 2010

@henika40 pokiaľ ja viem, tak desiaty deň je už údajne OK, aj keď vždy hrozí, že test bude klamlivý, lebo vraj je možné, že tam budú // lebo v tele je zbytok HCG z pregnylu a alebo je možné aj, že pregnyl sa už vylúčil a si tehotná, ale telo ešte neprodukuje dostatok HCG na to, aby test bol pozitívny...a keď si bola na ET kedy si si robila doma test?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre