Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

annamary27
19. nov 2010

@martini dakujem 😀 😀

nechsazadari
19. nov 2010

@martini - pridám sa k ďakovacej rade a Ďakujem! 🙂 🙂 🙂

henika40
20. nov 2010

@nechsazadari ako si dopadla? drzim palce! 🙂

marcelka83s
20. nov 2010

@annamary27 aj ja som mala siedmych 🙂 gratulujem, tak v utorok máš velký den budem myslieť na ťeba

annamary27
20. nov 2010

@marcelka83s dakujem 😵 😵 😵 😵

nechsazadari
20. nov 2010

@henika40 - ahojky, v konečnom dôsledku to dopadlo lepšie ako som dúfala. Máme 15 vajíčok. Uvidíme, koľko bude zrelých a koľko sa oplodní, ale zatiaľ som veľmi rada 😵 😵 😵 Ďakujem za podporu! 🙂

henika40
21. nov 2010

@nechsazadari u mna taka urodicka nebola... je to super vysledok, gratulujem! 🙂 drzim palce, nech je aj vela oplodnenych, PK a krasnuckych blastocyst, je to na dobrej ceste 🙂

ihlicka
21. nov 2010

@ondre dakujem 🙂 , aj ja tebe drzim palceky 🙂

ihlicka
21. nov 2010

@henika40 ahoj moja, bolest som pocitovala tak chvilkama pocas dna nebola to silna bolest 🙂 ale skor som mala pocit ze dostanem menzes ale to bolo len take slabe pichanie nelakaj sa trvalo mi to az do 1 testu krvi 🙂 a ked mi oznamili ze som tehula 🙂 tak potom asi tyzden som to pocitovala, kedy ides na 1 test krvi?

ihlicka
21. nov 2010

@roja310 pre istotu je to dobre ze si ostala, tak test bol pozitivny super, to bol 1 test alebo 2 a cakas na ultrazvuk po 3 tyzdoch?

nechsazadari
21. nov 2010

@henika40 - ani ja som taký pekný výsledok nečakala. Hovorili mi, že z ľavého vaječníka to bohviečo nebude a o pravom povedali, len, že to vyzerá pekne. Už mám predbežné výsledky- mali sme 13 zrelých vajíčok. Oplodnilo sa 8 a 2 nám už ráno zamrazili. Ostatné idú na PK. Tak som dnes vysmiata ako lečo 😀 😀 😀 😀 Krásnu nedeľu všetkým!

henika40
21. nov 2010

@nechsazadari no vidis, super, super, tak ako to ma byt 🙂 a uz bojuju statocne, jupi to budu blastocysty! 🙂
@martini ako sa vedie, vydrzala si netestovat?? 🙂
@ihlicka si fakt uzasna, dakujem za povzbudenie, mohla by si tu mala povinnu non-stop sluzbu 😀 Krvny test mam vo stvrtok, este casu a domaci TT radsej este neskusam.. ale velmi rozmyslam, ze mozno v utorok... 😕 a ako to pokraclovalo v 1. trimestri mala si este nejake priznaky, ci sa to vratilo do normalu? Meno Sofia je velmi pekne, kedy sa dozviete pohlavie? 🙂

nechsazadari
21. nov 2010

@henika40 - 😀 😀 😀

martini
21. nov 2010

@henika40
Mala som testovať až zajtra. Aj keď do piatku som bola v pohode, v sobotu moja psychika už prestávala byť ok a dnes ráno som sa rozhodla urobiť test. Nefungoval-ani jedna čiarka. Potom som zvažovala či otvoriť aj druhý test alebo to nechať na zajtra ráno. Nakoniec sa ho použila- výsledok negatívny. Teraz premýšľam kedy to ísť potvrdiť krvným testom. Na ktorý deň od ET sa ide na krv? A kedy mám ísť na KET? Hneď alebo o mesiac? Taká som smutnááá. Tak hádam tebe to vyjde lepšie, držím prsty.

annamary27
21. nov 2010

@martini nebud smutná,testy kolkokrát zavádzaju,počkaj na krvičku najskor sa chodí 10ti den po ET,ale istajšie je to na 14ti den od ET.Držím palčeky. 😉

henika40
21. nov 2010

@martini nic nehadz este za hlavu, annamary pisala, ze jej testy nevysli a krvicka vysla... ohladom testov je to len marketing, aby ich predali co najviac, HCG nie je vysoke na zaciatku a neodporuca sa testovat pred dnom MS. Pravve kvoli tomuto, ani ja nechcem, aby ma to zbytocne nerozhadzalo.. hlavne klud a krv ukaze, drzim palce! 😉 Pri IVF - som mala ist na 14. den a aj teraz pri KET mam ist 14. den. Asi vsade to je inak. Aj s tym KET, v centre, ktore nvstevujem sa chodi po 2 cykloch po neuspesnom programe, cize az na 3. MS (ja som situaciu trosku predbehla a podarilo sa mi dohodnut sa na 2.MS). V niektorych centrach sa chodi skorej. Ja by som isla, co najskor, kym su este hormony v tele, ale doki Ti poradi.
My uz mrazacikov nemame, tak keby nam to nevyslo, dalsie IVF skusime na jar.. Vy mate mrazacikov, KET cyklus je uplne v pohode, nenarocny ani na navstevy a ani na psychiku.
Ale este nic nemame stratene, tak hlavu hore! 🙂

samia28
21. nov 2010

😕 caute baby...prepacte, ze som k vam tak vbehla...ale neviete co je s werou???? 😕

callex
21. nov 2010

ahojte. dovolim si otazocku..ak ste niektora ostali po ET doma na PN kto vam ju napisal? vseobecny lekar alebo gynekolog?

annamary27
21. nov 2010

@callex ahoj,mne ju vypísala moja gyn,aj ked vravela,že to nerobieva ,ale napísala v pohode a teraz pri druhom ET mi to napíše znova 😉

roja310
22. nov 2010

@ihlicka Ahoj, na ultrazvuk po troch týždňoch idem zajtra, tak som zvedavá čo tam bude vidieť 😉. Akurát neviem, či mám ísť znova aj na krv, alebo stačí iba sono ☹ ...

balinka
22. nov 2010

ahojte babulky 😉 dnes 11-ty den od KET a test negativny 😒

lilinka81
22. nov 2010

@balinka Ahooj 😲 ,...a na krvicku ides v stvrtok? to sa este moze predsa zmenit.. 😵

balinka
22. nov 2010

@lilinka81 Ahoj 😉 idem vo stvrtok a som s tym zmierena,ze zas to to nevyslo 😒 este mame 4 mrazakov...toto vsetko je ako nekonecny pribeh 😉 a ty si netestovala?

balinka
22. nov 2010

@lilinka81 uz som pytala v lekarni,ci nemaju taky test,kde najdem dve ciarky 😀 😀 😀 a brucho ma boli,takze mrcha urcite coskoro dorazi a scenar spred dvoch mesiacov je tu 😲

misselka77
22. nov 2010

@callex Akoj, mne moj gynekolog.

annamary27
22. nov 2010

@misselka77 ahoj moja,juj ešte polhodinka nervov a potom silno držím palce,aby bola obrovitánska radosť 😵 😵 😵 😵 😵 😵

annamary27
22. nov 2010

@misselka77 zajtra mám ET o 9.15 a vraj sa všetkých 7statočných zatial delí dobre. 😀 😀 😀 a čo ty,už si sa dovolala do GF? 😉

misselka77
22. nov 2010

@annamary27 radost sa nekona, vysledok bol nagativny... ☹

lilinka81
22. nov 2010

@balinka este to nevies na isto,ved vies co tu baby pisali,stava sa vselico a test neni presny 😲 ,..Ja som netestovala este,ale asi budem,prave som prisla domov a kupila som si aj test ,ked som isla okolo lekarne 😀 ,ale dooost sa bojiim 😒 ,ja som netestovala este,vzdy cakam na vysledky krvy.....ale ved len 2 vysledky tam mozu byt,nie?! 😖 ,alebo 😵

annamary27
22. nov 2010

@misselka77 ale to bola len prvá krvička 😒 ,možno sa zahryzkaju neskor,neprestávaj veriť,dalšia krvička vo štvrtok?tam ťa @nechsazadari popluje pre šťastie a aj ja ti pošlem pozitívnu energiu na dialku,nevzdávaj to. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre