Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

misselka77
22. nov 2010

@annamary27 strasny pocit, som sa pytala, aj ake bolo HCG, a ze vraj negativne, to znamena, ze nula, alebo co? ja neviem potom som uz zlozila. Ale v piatok idem este na jednu krv. Myslis, ze by sa dnes uplne nic neukazalo, a v piatok uz ano?

annamary27
22. nov 2010

@misselka77 možné to je podla mna , v iných centrách chodia kočky až na 14ti den a na jar sme tu mali príklad jednej kočky ,ktorá mala negatívne na 10ti a teraz ide už o 3mesiace rodiť,lebo na 14ti den vyhuplo hcg nahor,takže dohovor bambulkám v brušku 😉 😉 😉to negatívne dnes môže znamenať nula a môže to byť aj pod hodnotou 10.

tukyno
22. nov 2010

ahoj baby, dnes píšem prvý krát , do teraz som vás len čítala ...nie vždy, lebo to čakanie bolo hrozné, ☹ ale dnes som tiež volala do GF a povedali mi, že som tehu 🙂 , tiež som si robila testy až dva-krát a vyšli negatívne. HCG hormon sa najprv dostane do krvi a až potom do moču, takže test nemusí ukázáť tak skoro. My sme sa snažili asi 9 rokov s manželom a až teraz sa nám to podarilo po IU. Držím vám palce .

annamary27
22. nov 2010

@tukyno gartulujem,tak to ste sa načakali na takuto skvelú správu a vieš aj aké vysoké hcg máš?a to bola prvá alebo už tá druhá krvička na 14ti den?

tukyno
22. nov 2010

hcg neviem aké mám to mi nepovedali. A krvička bola prvá na 14ti deň. Teraz idem až na ultrazvuk o 3 týždne.

ihlicka
22. nov 2010

@roja310 ahoj moja 🙂 ides iba na sono, krv sa uz nerobi, ked vsetko bude ok tak ti vypisu spravu k tvojmu doktorovi a konci tam neviem kde chodis.

ihlicka
22. nov 2010

@tukyno gratulujem 🙂 po takej dlhej dobe mi sme sa snazili 2,5 roka

balinka
22. nov 2010

@lilinka81 takskus 😉 tie testy su vselijake 😉 daj vediet,ci mas dve,dufam,ze ano 😉

balinka
22. nov 2010

@misselka77 a ty nevesaj hlavu,ja ked som bola po ET a isla som na 10-den na krv,povedali mi ze hcg nula a na 14-ty den som uz ani nesla,tak nadej tam je 😉

ihlicka
22. nov 2010

@henika40 ahoj, sme vsetky na jednej lodi a velmi rada pomozem ked mozem 🙂 tu su baby super 😉 ked sme zacali z manzelom chodit do Gin fivu, myslela som ze sa asi z blaznim s toho vsetkeho stale som plakala bola som na dne ☹ ☹ ale ked som vydela tie zeny a pare v Gin five tak to ma povzbudilo ze vsetci musime spolu drzat po kope lebo vsetci sme tuzili po tom malom clovieciku co nam bude robit radost aj starost, preto nevzdavat hlavu dole aj ked sa to nepodari pri 1vom alebo 2hom alebo 3tom pokuse hlavu hore a povezdte si ze to vyjde 😉 Ja ked som si robila test tak mne nevisiel ale krv mi to potvrdila, 1 trimester som prezivala tak ze ma dost pobolievali prsia a bolo mi rano velmi tazko ale som nevracala, a stale som spala ako som presla do 2 trimestra je to ovela lepsie 🙂 dakujem za pochvalu mena Sofie 😀 ja uz ho mam vybrane asi take 2 roky 🙂 29.11. idem na poradnu a tam sa snad dozviem co to bude ale ja mam pocit ze to bude chlapec 🙂 dam vam vediet ako to zistim , babulky ste super 🙂

roja310
22. nov 2010

@ihlicka avoooj, no a práve toho sa bojím-či to bude OK. Začala som trošku špiniť, tak mám strach ☹ ...

balinka
22. nov 2010

@lilinka81 uz si testla?som zvedava 😉 ja uz nekupim ani jeden,kaslem na to 😀

misselka77
22. nov 2010

@annamary27 @balinka dievcata dakujem za povzbudenia. 😵 dodavate mi odvahu aj do dalsieho boja 🤐

misselka77
22. nov 2010

@annamary27 zlatko tebe drzkam zajtra palceky 😀 budem na teba mysliet, nech supis dopadne ET. potom daj vediet ako... 😵

lilinka81
22. nov 2010

@balinka 😀 az raaano,vtedy je HCG najvyssie 😉

balinka
22. nov 2010

@lilinka81 ok.tak daj vediet,ako to dopadlo.drzim palce 😉

lilinka81
22. nov 2010

@balinka jasne ze dam a ty sa zatial nestresuj a drzkaj sa 🙂

annamary27
22. nov 2010

@misselka77 dakujem,ked budem vedieť napísať na laptope,uvidím akú polohu zaujmem v posteli,tak určite napíšem.Ak mi to nepojde poprosím @nechsazadari,aby sem dala info ako som dopadla,s nou si už píšeme aj smsky. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ondre
22. nov 2010

@annamary27 zajtra mas velky den, budem na teba mysliet a drzat ti palce.dobre to dopadne. 😉 😉 😉

annamary27
22. nov 2010

@ondre dakujem ti,potrebujem každú pozitívnu myšlienku 😵 😵 😵 😵

martini
22. nov 2010

ahojte. pripájam sa k trpiteľkam, ktoré mali na 11. deň test negatívny...tak tiež čakám na 14ty dc (streda) a skočím ešte na krv. Nechcem si dávať falošné nádeje, ale na druhej strane "dúfanie" stále niekde v hĺbke je...veď to poznáte...

martini
22. nov 2010

@annamary27 zajtra držíme prsty.

annamary27
22. nov 2010

@martini ja poznám kočku z mojho 1.ivf,ktorá mala až druhu krvičku pozitívnu a už je v šiestom mesiaci,tak silno verme,že aj tebe to vyjde 😉 😉 😉 😉 a dakujem za prstíky pre mna 😉 😉 😉 😉

ihlicka
22. nov 2010

@roja310 hlavne nicoho sa neboj, to neznamena koniec ze si zacala spinit , mozes byt tehotna 🙂 hlavne klud a neplac ok 🙂 kedy ides na krv

balinka
22. nov 2010

babule da sa ist z KETka do KETka bez prestavky?uz ma napada hocico 😉

ihlicka
22. nov 2010

prepac ty ides na sono 🙂 jedna znama mala menzes celych 9 mesiacou tak sa nelakaj ze si zaspinila, inac ked zaspinis tak znamena ze sa embrijko uhniezdilo 🙂

martini
22. nov 2010

@balinka mám totožné myšlienky, mne v Reprofite v Brne povedali, že môže sa ísť aj hneď, alebo že nech si jeden cyklus telo oddýchne a potom. ja mám len dvoch mrazáčikov (hatchujúce blastocysty) a tiež ma napadlo, že by som šla hneď, nech to do Vianoc stihneme ešte. Tak uvidím.

balinka
22. nov 2010

@martini ja som po KETku,vo stvrtok idem na krv,ale milion testov,co som urobila je negativne 😠 tak ma napadlo,ze keby mrcha dosla,ci mozem pokracovat,ked mi samozrejme nepotvrdia tehu,ale to by musel byt zazrak 😉 ja mam este styroch mrazacikov 😲 teraz som bola bez predlzenej kultivacie,ale uz fakt neviem,co je lepsie 😲 tysi ako spokojna v brne?kolkokrat si uz bola?

tinna13
22. nov 2010

@balinka ahoj, ja som sla z KET do KEt bez prestavky

balinka
22. nov 2010

@tinna13 tak asi sa moze 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre