Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

annamary27
26. nov 2010

@goralenka my tieto vianoce budeme mať velmi ,,bohato skromné,,stačí nám pod stromkom pozitívny tehotenský test a možno by sme stihli dovtedy aj sono fotky 😉 😉 😉 😉 😉

goralenka
26. nov 2010

@annamary27 ved ja aj preto sa zatial nestresujem s darcekm, cakam na test 😀

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs0...
hotovo

goralenka
26. nov 2010

baby mna tak nieco dolu boli... ci vajecniky ci maternica, ani boh nevie, picha ma to, taha, snad je vsetko ok.. ved je naozaj este skoro, transfer 5 bunkovcov predvcerom, ziadne opu, islo o ket po 4 rokoch, este sa nemaju ozyvat ☹

annamary27
26. nov 2010

@goralenka parádny veniec,mne urobí mamina,tá je stra 😀 šná šikula

goralenka
26. nov 2010

myslite ze im moze ublizit ked sa smejem jak blazon? Ale nemozem inak, pozeram farmara 😀

ondre
26. nov 2010

@annamary27 ahojko. som na teba myslela dufam ze to prebehlo vsetko dobre? 😀 😀 😀 kedy si mala vlozenie?

misselka77
26. nov 2010

Dievcata, tak ja sa oficialne odhlasujem, lebo dnes som bola na krvicke 14. den po Et a je negativna. Ale vy co ste tu, a cakate na vysledky s embrijkami v brusku, mam pre vas skvely typ:

https://www.youtube.com/watch?v=C72027z1kmA

Dlhe cakanie si sprijemnite touto relaxacnou hudbou specialne urcenou pre tehotne zeny na ukludnenie babatiek. Je to zvuk oceana, delfinov a velryb.
Tak prajem prijemne pocuvanie. Aj mna to dnes ukludnilo po zlej sprave a preto sa nevzdavam, ale idem dalej.

goralenka
26. nov 2010

@misselka77 to ma mrziiii ☹

ja som tu hudbu musela vypnut mna vazne bez srandy zacalo palit pichat v podbrusku po par minutach 😲
ja som cela nejaka divna a pokrivena...

misselka77
26. nov 2010

@goralenka co by si bola divna, je uz vela hodin, utekaj spinkat 😉 🙂 🙂 🙂

goralenka
26. nov 2010

@misselka77 som, lebo uz si namyslam sprostosti 😀 idem este po manzela, vlozim si utrogestan a zapijem tu hromadu liekov a ideme buvat... dobru nocku

annamary27
27. nov 2010

@ondre ahoj,ano všetko prebehlo o.k,vloženie bolo utorok 23.11.,mám v brušku 2embryjká,ktoré sa už drali z obalu von a ešte k nim pribudli 3mrazáčikovia,takže všetko v najlepšom poriadku.Poriadne si to užívam a neuspech si nepripúšťam,s krpcami sa rozprávam,hladkám,čítam im rozprávky a vela-vela oddychujem 😀 😀 a ty ako?

annamary27
27. nov 2010

@misselka77 dakujem za peknú hudbičku,krásne,počúvala som ju a zároven kukala na našu svadobnu fotečku 😀 😀 😀

kajusenka
27. nov 2010

@misselka77 neboj vsetko bude dobre stale je neaka sanca na riesenie

monka88
27. nov 2010

ahojteee cakatelkyyy! Tak ja som to nakoniec nevydrzala a urobila som si dnes test.Ako som pisala,tak este som dve ciarky na teste nevidela,lebo som vzdy cakala na krv,lebo som sa bala negativneho vysledku na teste.Ale teraz som si povedala,kedze minule KET som cakala na krv a bola negativna,ze teraz to risknem a testnem.tak som kazala kupit muzickovi test.A viete aky mi kupil?Taky kde sa zobrazuje ked je zena tehotna "+" a ked nie tak "-".Tak ja mu,ze zase nebudem vidiet dve ciarkyyyy??? ☹ A potom som si povedala,ze ved "+" je tiez z dvoch ciariek,nie?? 😀
Takze dnes som 10D po KET aaaaa co vidite na testeeee??? 😀 😀 😀

valery08
27. nov 2010

@monka88 supeeer blahoželám, len tak ďalej 🙂 🙂 🙂

monka88
27. nov 2010

@valery08 dakujeeeem,snad vsetko dobre dopadneeee 🙂 Len neviem ci je teraz horsie cakat na vysledok s testom,alebo bez testu 🙂
A co Ty neskusis testnut tiez? 😀 Drzim tiez palcekyyyy!!!! Babenky nenechavajte ma v tom samotnu a pridajte sa ku mneeee 😀

valery08
27. nov 2010

@monka88 veľmi rada sa pridám, ale na výsledoček si ešte musím počkať, dnes som len 4 deň po KETKU 🙂 , tiež sa chystám testíkovať na 10 deň, tak dúfam, že ťa budeme viaceré nasledovať 🙂 🙂 🙂

goralenka
27. nov 2010

@monka88 gratuujeeeeeeeeeeeeeeem 🙂
ja tiez este nemozem, KET bolo v stredu..a dnes ma boli podbrusko ako pred mrchou, v tescu na obed to zacalo, nevidim to optimisticky ☹
ale strasne sa tesim, ze nam ides prikladom!!!! 🙂

monka88
27. nov 2010

@goralenka vies co mna boli brucho ako pred mrchou uz tyzden! co som dost prekvapena,lebo takto dlho ma este nikdy nebolelo...maximalne tak tri dni a dost...takze nehadz flintu do zita,este to moze byt mooc dobre znamenieeee 🙂
a dakujem za gratulacie,hoci zatial sa moc este netesim,to az potom,ked mi teta v telefone povie,no tak pani je to pozitivne,ste tehotnaaaa 😀 takze zatial sa len tak tiiiiiiiiiiisko tesiiiiim testiku 🙂

annamary27
27. nov 2010

@monka88 gratulujem 🙂 ,ale nepridám sa ,mna minule testy sklamali a nie jeden,až ked to bude stopro,tak si dám dve čiarky pod stromček 😉

valery08
27. nov 2010

@monka88 a so synčekom si to ako teraz zvládala, snažila si sa nejako obmedziť, jeho zdvíhanie alebo si fungovala ako predtým 🙂 🙂 🙂

goralenka
27. nov 2010

@monka88 no lenze ja som po transfere len od stredy u mna by to bolo prilis skoro, usadit sa maju az pondelok alebo utorok...
ale fakt sa tesim s tebou 🙂

monka88
27. nov 2010

@goralenka ja som bola na transfere minuly stvrtok a brucho ma zacalo bolet v pondelok...niekde som pocula,ze sa mozu zahniezdit uz aj na treti den...takze nevies 🙂

goralenka
27. nov 2010

@monka88 no ale nie 5bunkovce 🙂
ja mam skor iny problem, uz druhy den ma prehana... a to sm dnes zjedla len nejake 3 zemle so sunkou dokopy.... rozmyslam ci tie grilovane kridelka v medovej marinade vobec budem jest... ale co! budem! cakala som na ne mesiac 😀

goralenka
27. nov 2010

baby... mozno skoro ale uz sa mi asi ozaj snazia zachytit..je pravda ze po poslednom ivf sa mi poda embryologicky velmi rychlo delili embryjka, mozno aj tieto su take... bolesti v maternici ako pred menstruaciou v takych nepravidelnych intervaloch... tupe bolesti, take stahovanie.. tak ich povzbudzujem, aby sa drzali...
niekde som citala, ze uhniezdovanie moze trvat aj 3 dni, mozno je to ten pripad.. len som to musela niekde napisat, tak strasne im drzim palce, aby sa im to podarilo.....
a taktiez drzim palce tym vasim.. nech tu nezostane uz ani jedna z negativnym testom.. uzili sme si toho dost, aby sme boli aj nadalej trapene...
mozno s tych mojich aj tak nic nebude, ale proste stale dufam...

buby01
27. nov 2010

ahojte baby, je tu niekto z vas, kto chodi do iscare martin? som po 2. ivf treti den po ET - predlzena kultivacia. nevieme sa s manzelom dopracovat k viacerym embryam, vzdy nam zostane len jedna blastocysta a nic na mrazenie.

depa
28. nov 2010

Čaute babulky je možné aby na piaty den po IHV bolo niečo citit?

lilly77
28. nov 2010

Ahojte,tak ja po KET 5 deň bol 23.11 Tak ako u valery08 v gyncare. Zatial nič moc necítim 😒 Tak dúfam a pevne verím že sa na vianoce budeme tašiť. 😅 Všetkým vám držím palce 😉

depa
28. nov 2010

@lilly77 ahoj nebola si nahodou v KE u Hermanna?

lilly77
28. nov 2010

Bola 😀 tak sme sa tu stretli 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre