Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

monka88
6. dec 2010

@annamary27 diky moc za podporu,tajne dufam,ze je to tak,ze sa uchytili obodve a jedno sa rozhodlo odist a preto ta krvicka.A duuuuuufam,ze predsa len jedno ostaloooooooo!!!!
Uz tak moc nekrvacam,ale predsa stale ☹ Dufam,ze Ty si ok.
O kolkej ides na krvicku?Ja tam pridem aj s muzickom a drobcom,takze nas lahko spoznas 🙂

annamary27
6. dec 2010

@ondre na to nikdy nie je neskoro,musiš mať dostatočný prísun kyseliny listovej na začiatku tehu,lebo jej nedostatok sposobuje rážtep chrbtice.

annamary27
6. dec 2010

@monka88 ja tam budem určite medzi prvými ak nie prvá,lebo manžel sa ponáhla späť do roboty a chceme sa vyhnuť aj zápcham. 😀 dúfajme,že to dobre dopadne. 😎

depa
7. dec 2010

@monka88 chcem sa ta opytat či to bolo silne lebo aj som trocha krvacala a neviem si to vysvetlit ved je už pomaly 14 den od vkladu.

monka88
7. dec 2010

@depa praveze to bolo dost silne,akokeby som dostala mrchu..preto som sa velmi zlakla...
Dnes som bola pre istotu na krvi po 14:00 mam vysledok,ale rano som si robila test a mala som tam dve silne ciarky ako autostrady 🙂 tak haadam je vsetko vporiadku.Lebo uz nekrvacam,uz len maaaaaalinko spinim.
Tak sa modlim,aby to bolo ok. Sestricky ked som im to hovorila spominali cosi take,ze to moze byt zaciatocne tehotenske krvacanie...nikdy som o takom cosi nepocula,neviem teda.
Tak cakaam na 14:00...
A ty si na tom teraz ako?

annamary27
7. dec 2010

@monka88 ja som o tehu krvácaní a špinení čítala,písali o tom,že to prichádza často na 12ti den po oplodnení.juj,o chvílu vyvoláme.......

goralenka
7. dec 2010

Jaj baby ja som zistila, ze vam uz ani nejak nezavidim.. clovek sa o to boji od prvej minuty snad az do smrti ☹
Mne je zase stale blbo, zajtra konecne test a vysadim to svinstvo vsetko... unavena som, ze by som cele dni len spala a spala a spala a pred spanim zase nemozem zaspat lebo ma taky smad vzdy prepadne, ze pomaly ani dychat nemozem.. napit sa nepomoze, tak kym nezaspim, tak trpim... slak aby to vsetko trafil
Drzim vam palcoke 🙂

monka88
7. dec 2010

@annamary27 no tak ako? ako HCG?
Inak o spineni som citala aj ja,ze kludne moze zena spinit,ale takou tmavou krvou a jas om mala uplne svetlu a velaaa,preto ta panika...
Tak uz som sa dovolala nastastie vsetko je vporiadkuu,tak sa vytesujeeem 🙂
Len ked ja blbec som sa zabudla spytat v tom strese na vysku HCG,no co uz.Tak musim vydrzat do UZV do 21.12.Ty mas ist kedy?

goralenka to mas pravdu,ze clovek sa terat o dieta bude bat cely zivot,to je uz raz tak...
Chcela som sa Ta spytat,Ty si si ten druhy test robila rano? Lebo v lekarni povedali,ze sa ma robit len rano s uplne koncetrovaneho mocu,lebo ze ked sa spravi inokedy,tak vraj aj zene v tretom mesiaci moze ukazat,ze nieje tehotna...Tak drzim palcee,aby to hadam bolo este nejak inak 🙂

annamary27
7. dec 2010

@monka88 ja som sa ani nemusela pýtať na výšku hcg,lebo mi bolo hned povedané,že to odišlo,hcg dnes len 8. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

monka88
7. dec 2010

@annamary27 jeminenky a to uz zase preco???????? ☹ ☹ ☹

goralenka
7. dec 2010

@monka88
hej rano.. dvanasty den..
ja som mala do toho deviateho tie hrozne stavy.. na deviaty vecer ma nieco neskutocne zabolelo v podbrusku dvakrat za sebou pichlo a potom pobolievalo.. vsetky tiebrutalne stavy presli a teraz citim len toto co som vyssie spominala..je mi uuuplne nanic..

snnamary, to ma mrziiiiiiii ☹

valery08
7. dec 2010

@annamary27 je mi to ľúto ☹ ☹ ☹ . Prajem veľa síl do ďalšieho boja...

valery08
7. dec 2010

@monka88 tak som rada, že je všetko v poriadku 😉 . Stále musíme prežívať nejaké stresy, že? Tak pevne verím, že aj u mňa to bude dobré a budeme spoločne tehuľkovať 🙂 .

annamary27
7. dec 2010

@goralenka
@valery08 ďakujem kočky ☹ ☹ ☹

zomata
7. dec 2010

@annamary27 je mi to luto ... na to sa neda co povedat, ale si optimisticka osoba, mam z teba teda taky dojem, tak verim ze sa nevzdas 😉

annamary27
7. dec 2010

@zomata dakujem,už nám manžel vybavil na štvrtok liečitela v Nitre,čo ak je vo mne chyba,že sa tam tí krpci neudržali už druhý krát.

matiasko
7. dec 2010

@annamary27 bozinku zlatko a tak som ti drzala palceky a myslela ze je vsetko na dobrej ceste 😖 😖 😖
je mi to moc luto naozaj. ☹ 😢

annamary27
7. dec 2010

@matiasko tak to sme boli viacerí,dakujem 😉

monka88
7. dec 2010

@annamary27 takze tebe sa uz stalo cosi podobne??? ☹ ozaj a prednison si neuzivala nahodou?
Lebo u nas je porucha imunity,ze ja tvorim protiladky prosti spermiam a zda sa,ze Prednison nam pomohol u oboch drobcoch...tak preto ma to napadlo,ked o tom tak pises...

goralenka
7. dec 2010

Baby dnes je ozaj den zlych sprav ☹ Kamoskina sesternica dnes porodila v 6tom mesiaci (na zaciatku siedmeho) mrtve dieta..a to este dovcerajska vraj bolo vsetko ok... jej muzovi dnes padol na hlavu kryt z tanku (je vojak) a skoncil s otrasom mozgu.. naozaj hnusny den ☹
Snad zajtra vsetkym vyjde slniecko....

annamary27
7. dec 2010

@monka88 prednison som nebrala vraj sa to dáva,ked sa embryjká viackrát nechytia a ja som mala za sebou len 1nepodarený pokus.

ondre
7. dec 2010

@annamary27 ahoj. no to mi je luto.urcite sa to raz musi podarit. ja idem vo stvrtok na opu a uz mam s toho strach ze zas to bude neuspesne.

lilly77
7. dec 2010

@annamary27 to je mi ľúto ☹ myslím na teba,uvidíš raz sa to podarí.Nestracaj nádej. 🙂

valery08
7. dec 2010

@lilly77 ahoj, volala si doktorovi ohľadne mrazáčikov? Čakám dobré správičky 🙂 .

depa
7. dec 2010

@monka88 ja ho nemam ani tak silne len ho mam už druhy den a fakt sa už bojim aj ja som čitala že take može nastat ale moj žensky hned že je to zle zase Hermann z KE že to je normalne ja už som z toho hotova akurat 13. a 14. den sa mi to muselo prihodit. Zajtra idem na krv tak uvidim čo mi povedia.

lilly77
7. dec 2010

@valery08 dobré správičky sa dnes nekonajú žial mrazačikov nemáme ☹ Tak už len šetriť peniažky a sily na dalšie IVF 😒 ☹ ☹ a ako sa máš ty?

sony44
7. dec 2010

@depa - ahoj, prepáč, že sa ti tu miešam, ale ja som pri 2. ivf špinila až 2 týždne ( raz menej raz viac) a hcg stúpalo, len bud hlavne v klude, už to nezmeníš, či to bude tak alebo onak....držím palce

valery08
7. dec 2010

@lilly77 tak dnes som sa odhodlala na testík a sú tam konečne dve čiaročky, nie sú síce rovnakej intenzity, ale vidno ju pekne 🙂 . Tak verím, že to bude dobré, aj keď by som bola zrejme spokojnejšia, keby som vedela výšku hcg 😒 . Všetko je v Božích rukách. Zajtra držím palčeky moja 🙂 .

lilly77
7. dec 2010

@valery08 Neboj to bude dobré,kedy ideš na ultrazvuk?. 😉 Ďakujem za zajtrajšie palčeky ale myslím že to je zbytočné idem len pre istotu. 😒 .

depa
7. dec 2010

@valery08 moja tešim sa s tebou že sati to podarilo. Ja mam ešte stale trocha maleho boja.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre