Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

valery08
7. dec 2010

@lilly77 doktorovi mám zavolať ohľadne ultrazvuk až po Novom roku a upresní mi to 😒 . To je ešte poriadne dlhá doba, tak preto tie obavy, ale musím veriť, že to bude dobré 🙂 . Podľa mňa robíš určite dobre, že ideš ešte na kontrolné hcg 😉 .

valery08
7. dec 2010

@depa juuuj tak to ešte nemám nič vyhraté, ale musím veriť, že to bude dobré 🙂 .

annamary27
7. dec 2010

@ondre dakujem 😉 treba do toho vždy ísť s tým,že to bude úspešný a posledný pokus 😉 😉 😉
@lilly77 dakujem 😉

lilly77
7. dec 2010

@valery08 tak to je teda fakt daleko,dlhé čakanie ale stojí to za to uvidíš zbehne to. Dávaj na seba pozor. 😉 Našla som tento článok možno sa niekomu hodí 🙂 http://primar.sme.sk/c/4116796/priznaky-tehotno...

goralenka
7. dec 2010

Kocky, dnes je den blbec, mozno zajtra naozaj bude dobre.. ja zase trpim, zacina vecer a uz mam zase neskutocny smad ☹ Neviem, co toto moje telo zase vymysla za novoty.. cukor mam v poriadku...
Zajtra test a na 99% vysadzam lieky.. konecne sa mi snad ulavi... drzim palceky vsetkym!

marcelka83s
7. dec 2010

@annamary27 je mi to velmi lúto tak toto som nečakala som ztoho normalne hotová ☹ obdivujem ťa že to tak zvládaš,držím palce ,nech ťi liečiťel pomôže a dáš nám vedieť ,že ako to prebieha u neho

annamary27
7. dec 2010

@marcelka83s dakujem a určite poreferujem ,že ako som u neho dopadla 😉 Len do roboty sa má stráááášne nechce,tak dúfam,že sa manžel nenahnevá ak by som potiahla Pnku do konca mesiaca 😵 skusim mu to nejak naznačiť,myslím,že doktorka s tým problém nebude mať.pri prvom ivf mi povedala,že kludne ma nechá aj 2mesiace doma,keby som chcela,lebo si to zaslúžim 😉

goralenka
8. dec 2010

Kocky ja uz len cakam do druhej na vysledky, kym mi to daju definitivne.. ale rano som sa aj definitivne rozhodla - ak este jedno IVF, tak nie v GF... kedysi ked som tam chodila tam bolo v cakarni 3 a pol cloveka. Tento poslednykrat to tam je narvane do prasknutia, kedykolvek tam idem, ani sadnut si nie je kde (co by mi az tak nevadilo), mala som pocit, ze tam je milion ludi. Potom sa nedivim, ze to neriu ako na bezacom pase. Inak CAR na Antolskej uz funguje?

hanka1111
8. dec 2010

@annamary27 je mi to veľmi ľúto ☹ ☹ ☹ Posielam objímčo...

annamary27
8. dec 2010

@goralenka držím palce,keby si tam bola včera tak nás tam bolo pred otvorením 3a pol človeka 😀 😀 😀

annamary27
8. dec 2010

@hanka1111 si zlatá,ďakujem 😉 😉 😉

ybyta
8. dec 2010

@annamary27 ssssstrašne mije to luto nerozumiem tím tvojím HCG točo?sa po dva krát chytily avzdali to 😔 tak to vypadá ☹ ja som včera bola u KOUDELKU V BRNE mam už brawele ,vyberem prednisonmarvelon a clostilbegit dok ide do AMERIKY AIZRAELA tak teraz začnem pirule v januari injekcie avo februari transfer moje 4 IVF 😔

annamary27
8. dec 2010

@ybyta dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 tak ty máš poriadne dlhu predprípravu,držím palce,aby sa to podarilo 😉

ybyta
8. dec 2010

@annamary27 DAKUJEM TUMAš čISLO NA JEDNU SUPER JASNOVIDKU a liečitelku zadarmo ti po telefone odpovie je s BUčAN avenuje sa tomu od 13 rokov 😉 0903-325544 toje zadarmo je taka dobra a za info nič nedáš a daj vedieť čisi jej volala 😉

kikus77
8. dec 2010

@goralenka Car na antolskej funguje, v januari tam idem na moje druhe IVF, predty 😉 😉 😉 m som bola v GF a je to naozaj neporovnatelne

ybyta
8. dec 2010

@annamary27 😉 volaj volaj 🙂 🙂 😉 😉 😉

goralenka
8. dec 2010

negativne.. nechceli ma za maminku...

monka88
8. dec 2010

@goralenka tak predsa?? ☹ nejako som tajne dufala,ze Ti to nakoniec vyjdeeeee....
to mi je lutoooo ☹

goralenka
8. dec 2010

@monka88 dakujem.. ved som to vedela.. ale aj tak, ked mi to ta sestricka povedala. zacala som revat... pekne si to odplacem a musim si najst iny zmysel zivota... neviem aky neviem co, ale nic ine mi nezostava...

goralenka
8. dec 2010

KOcky, co je lepsie na zlepsenie spermiogramu? Q10 + zinok + selen alebo radsej kupit MACU? Nemali ste niektora tento problem? Moj manzel mal pred par rokmi trosku problemovejsi spermiogram, po liecbe sa to trosku upravilo, ale neviem, ako je na tom teraz.. preventivne mu chcem nieco naordinovat... kym budeme vybavovat adopciu, skusime to este spontanne...

monka88
8. dec 2010

@goralenka s tymto i ja neporadim,nastastie s tymto problem nemame,len sa Ta chcem opytat,preco chces ist uz len na adopciu? Kolko IVF mas za sebou? Kolko mas vlastne rokov?
Nechces radsej skusit nejake ine centrum,napr Brno vela babeniek preferuje...hmm?

goralenka
8. dec 2010

v marci budem mat 31.. toto je moje druhe IVF a dokopy stvrty transfer.. mam tazke PCO..a na dalsi pokus nemame peniaze. Tie, co som nasporila pojdu v marci na dane a sme na nule.. takze smola.

monka88
8. dec 2010

@goralenka ale ved mas este jedno IVF hradene nie? a mas len 31 tak nehadz flintu do zitaaaaa!!! 🙂
Nam ked sa maly zadaril som mala uz 35, 7 rokov snazenia,3 IVF a neviem kolko transferov zasebooou 🙂
nebooj,ono sa vam mozno nakoniec zadari aj spontante,nikdy nevies 🙂

goralenka
8. dec 2010

@monka88 hradene to ano.. ale aj tak to je dalsich minimalne 40 tisic slovenskych.. potrebovali sme icsi.... ja uz na toto nemam nervy, je mi fakt zle...

goralenka
8. dec 2010

@monka88 a ze sa podari spontanne neverim..mam ozaj tazke PCO..a nervy uz zase v kybli...

depa
8. dec 2010

@valery08 ahoj moja napiš mi mail.adresu na moj mail vyzera to že v january pojdem druhy raz. pošlem ti aspon vianočny pohlad. len mi napiš adresu. Držím ti siiiiiiiilno palčeky.

annamary27
8. dec 2010

@goralenka jáááj moja,tak ani teba? 😒 je mi to ľúto ☹

ihlicka
8. dec 2010

@annamary27 ahoj moja, to co sa stalo ze nejsi tehu ☹ som s toho v soku ☹ a tak som ti drzala palceky

annamary27
8. dec 2010

@ihlicka hát to sa stalo,že hcg si kleslo 😠 šok som už prekonala včera 😒 a ide sa dalej,dnes som bola u mojej gyn,mám zospodu všetko o.k,už začánam aj krvácať,zajtra k liečitelovi,od pondelka do roboty a tak.............dalej do kolobehu života 😉

marcelka83s
8. dec 2010

@annamary27 to máš zlatú doktorku ,moja by ma hned vypísala do práce.Ani mne sa nechcelo .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre