Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

henika30
2. jan 2011

@gabinkaa len kvoli liekom ide!Ja už tam odvtedy mi potvrdili tehotenstvo nechodím,ja mám tu u nás dr. 🙂

gabinkaa
2. jan 2011

@henika30 ja som ich odovzdala pri ET prvýkrát a druhýkrát pri I. krvičke, lebo ET bol v nedeľu, tak sa nedalo, mala som pri každej stimulke iné lieky, neviem či to bolo dobré rozhodnutie, Ty si mala rovnaké?

henika30
2. jan 2011

@gabinkaa ano ja som mala rovnaké len pri 3IVF som mala iné! 😉

gabinkaa
2. jan 2011

@henika30 a ku komu si tam chodila?

henika30
3. jan 2011

@gabinkaa ja som mtam chodila k dr.Stenovej,ona je taká super doktorka,A ty?
A prečo ideš do brna?nebola si snimi tam spokojná?

alabu
3. jan 2011

baby, mali ste niektora taky pripad ze by Vam po IVF nezostalo ani jedno vajicko, ze sa vsetky prestali delit? ☹ ake vysetrenia vam potom robili?

gabinkaa
3. jan 2011

@henika30 ja som chodila k Dr Harbulákovi, stále ma presviedčal ako dobre reagujem na tú stimulku a tak, zmenil mi lieky, mala som menej vajíčok ako pri I. a prestala som byť spokojná s komunikáciou

henika30
3. jan 2011

@gabinkaa Jaj no vieš komu ako,niektoré baby ho schvália a niektoré nie,podla toho komu ako 😉 😉 😉

gabinkaa
3. jan 2011

@henika30 ja som s ním inak nemala problémy, len by som potrebovala viac komunikácie, inak bol v pohode, len celkový prístup mi tam nejako začal vadiť a potom to neúspešné 2. IVF....keby som bola úplne nespokojná tak tam nejdem ani na to 2., pripadalo mi to teraz len ako rýchle dostať peniaze a ďalej nech sa deje čo chce

henika30
3. jan 2011

@gabinkaa Takže ty si samoplatitelka?prečo?a TEraz niekedy idete do Brna? 🙂

gabinkaa
3. jan 2011

@henika30 lebo poisťovňa prepláca len do určitého veku a ja mám 40 takže preto, do Brna sa musíme objednať, lebo 3 mesiace min. prestávka, takže niekedy január február konzultácia

henika30
3. jan 2011

@gabinkaa jaj,tak šup do toho potom!Ja ti budem držat palce moc moc 😉 😉 😉

gabinkaa
3. jan 2011

@henika30 veru už nemám veľa času, preto ma to tak bolí, že sa to nevydarilo na na druhýkrát.........takže v tomto roku do toho pôjdeme, ja zatiaľ budem musieť na nejaké vyšetrenie, vraj je dobré ísť na vyš. štítnej žľazy, nikdy som na takom niečom nebola

henika30
3. jan 2011

@gabinkaa ano to je dobré ked nemáš vážné problémy tak určite sa ti to podarí,len hore hlavu a mysly pozitívne!Ja som do toho tretieho cyklu išla tak že sa to určite podarí. 😉 😉 😉 😉 A na genetickom vyšetrení ste boli?

gabinkaa
3. jan 2011

@henika30 ano tam sme boli ešte pri I. IVF, to robili v GF a vyšlo to OK

annamary27
3. jan 2011

@henika30 z menopuru som vracala 7injekcií,čiže 3chýbali z balenia a puregon som vracal 300,lebo 900som minula.

henika30
3. jan 2011

@gabinkaa tak to je super ked to bolo dobré!
A mala si krátký alebo dlhý protokol? 🙂

henika30
3. jan 2011

@annamary27 dakujem!No my sme dnes tam boli a neboli tam len od 10.01.2011 začínajú robit!Uvidím že kolko mi zato dajú ale menopur už nie je platný.platnost bol len do 10.2010 ale len prášok a rozpúštadlo má platnost do 2011.ale aj to im vrátim,ked chcú vyhodia ked nie tak nechajú ich pre seba!

gabinkaa
3. jan 2011

@henika30 mala som vždy krátky protokol a ozaj ako si dopadla s tými liekmi, zobrali Ti ich?

henika30
3. jan 2011

@gabinkaa no predstav si že sme tam boli ale oni začnú robit len od 10.01.2011.Berú teraz len odbery a akútné problémy takže nič sme nevybavili. ☹ ☹ ☹

annamary27
3. jan 2011

@henika30 škoda ,že si nespomínala,že teraz chceš isť do GF,ja som vedela,že začínaju až 10.1.2011.

henika30
3. jan 2011

@annamary27 No to by som sa vás mohla opýtat ja hlúpa,išli sme tam zbytočne,ale nevadí.Niekedy tam skočíme zas 😉

gabinkaa
3. jan 2011

@henika30 to je fakt smola, asi chceli mať voľno ked robia celý rok a aj víkendy, sú nepretržití, nemali na nete napísané, že je tam do 10. voľno, nepozerala si sa?

henika30
3. jan 2011

@gabinkaa No to som nepozerala smola ale čo narobím nič!Skočíme tam s mužom niekedy nabudúce 😉

gabinkaa
3. jan 2011

@henika30 neboli ste pozrieť po nákupoch? ja som bola pred sviatkami v Eurovei, dalo by sa tam celkom dobre nakúpiť a niečo aj fakt lacno, videla som tam aj krásne vecičky pre dieťatko, som tam mohla oči nechať

henika30
3. jan 2011

@gabinkaa nie neboli sme moja lebo velmi bratislavu nepoznáme,sme radi že do centra sme trafili 😀 😀

gabinkaa
3. jan 2011

@henika30 to poznám ja keď som chodila na kontroly tak som zo začiatku vždy zablúdila a prišla som tam inou cestou, tiež nepoznám Ba, robí mi problémy, ale do Eurovei to mám obchvatom cez most Apollo, ale neboj aj tak som zablúdila, ale vždy nájdem dobrú dušu, ktorá ma naviguje 😀

henika30
4. jan 2011

@gabinkaa Ahoj,ani nie velmi rada chodíme do BA lebo to tam moc nepoznáme ale opýtam sa brat či nevie kde je ten obchod?a cenovo je aký ten obchod?to je taký podobný ako aupark?

gabinkaa
4. jan 2011

@henika30 ani ja Ba moc nepoznám, keď tam idem mám problémy, ale toto je nové centrum pri Dunaji, oproti novému Národnému divadlu, pri tom novom moste Apollo, Pribinova ulica, je tam veľa obchodíkov, v Auparku som nebola tak neviem posúdiť

henika30
4. jan 2011

@gabinkaa jaj,ni toto nepoznám,ale opýtam sa brata či on vie kde to je.Ale ja už moc na takéto dlhé cesty nerada chodím lebo potom som unavená.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre