Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mimka30
14. nov 2008

Jááááj som sa dobre nasmiala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 No hneď zajtra bežím do Tesca 😀 Včera jedna baba vo fóre písala, že keď chceme ostať tehule, tak treba pobozkať tigra- vraj to počula v črepinách plus na jojke- tak neviem, či sa z Tesca nevyberiem rovno do ZOO 😀 😀

luly3
14. nov 2008

mimka ale vraj to pomáha a ja som to počula ale
neviem či by mi ten tigr neukusol hlavu skor ako by som ho
pobozkala 😀 😀 😀 , ale nie vraj to maju byt mladunke
a vraj dodavaju vela energie

mimka30
14. nov 2008

No ty asi ani energiu nepotrebuješ Lulynka keď si pred druhým IVF a myslíš pozitívne 🙂 🙂 A to je super!
Ten GF je teraz v ružinove, alebo ešte stále na Palisádoch ( teda doktor?)

luly3
14. nov 2008

čast ti nepoviem neviem ale je na záhradnickej
a doktor je tam vlastne je to jeho centrum 😅

mimka30
14. nov 2008

No ja som sa rozhodovala medzi nimi a Ferticentom, len som nevedela že či aj GF aplikuje seminal plazmu flushing.Čaká sa tam dlho na schválenie a na stimulku?

luly3
14. nov 2008

mimka mne to trvalo aj prvy aj druhy krat 3 týždne a seminal lazma flushing čo to je?

mimka30
14. nov 2008

Tak to je fakt pravda, že to aplikujú len vo FC. Stojí to 3300 Sk- to je aplikovanie plazmy zo spermií partnera do sliznice maternice- nová nemecká metóda-výrazne zvyšujúca úspešnosť IVF. Teraz som čitala fórum báb z Ferticentu- a fakt to asi pomáha 😉 No uvidíme, či to pomôže aj mne 😒 To ti vpichnú do maternice keď si v narkóze-pri odbere vajíčok. Teda ak to chceš a priplatíš si. Klikni si na stránku www.ferticent.sk-tam o tom píšu.
Lebo som počula, že to robia len vo Ferticente- preto sme sa zatiaľ rozhodli u nich. Ja som myslela že GF to má tiež.

luly3
14. nov 2008

nepočula som o tom ale spýtam sa nato v GF vo štvrtok
mam kontrolu tak povyzvedám...
a to akože ti tam daju pred embriom a kolko fazuliek
mas vložených??????

mimka30
14. nov 2008

Nie to ti tam vpichnú pri odbere vajíčok- teda v deň odberu, keď si pod narkózou, ale len v tom prípade, keď doktor vidí, že máš vajíčka zrelé a bude šanca na ET. Takže me v sobotu odobrali vajíčka a vpichli seminal plazmu a v pondelok mi robili ET a vložili 2 embryjká. Mrazáčikov nemáme ☹ ☹

luly3
14. nov 2008

ahaaaaaaaaa ja som pozerala cenník mi to nemame, ale
je to zaujímave..., tak dúfajme že to vyjde 😀 😀 😀
mimka a s akeho okresu si???

mimka30
14. nov 2008

Teda aby som to upresnila- oni tú injekciu z toho ejakulátu vpichnú do krčka maternice a tým sa pripraví sliznica na lepšie uhryznutie embryjok 😀

mimka30
14. nov 2008

Ja som rodáčka z Trebišova, ale 8 rokov som vydatá v Bratislave- teda manžel Blavák- ja východniarka 🙂 A ty?

luly3
14. nov 2008

jeeeeeeee a ja to chcemmmmmmmmmmmmmm

luly3
14. nov 2008

mimka ja som smer Záhorie 😀 😀 taka zahoračka

moja daj potom vediet ako si dopadla ok.

mimka30
14. nov 2008

O.k. Lulynka. A ďakujem za podporu a aj ty sa drž. Veď zas popíšeme 🙂 🙂 🙂 Dobrú nocku 🙂

luly3
14. nov 2008

paaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉

mimka30
15. nov 2008

Je tu dnes niekto čo čaká po ET na výsledky, tak ako ja? 🙂 Asi nikto-keď je už tak neskoro 😒

marga
16. nov 2008

ahojte baby ja uz dnes mam 12den po et a uz mam kramy ☹ neda sa nic robit ja uz nechcem druhe kolo budem skusat normalne,vam vsetkym drzim palce nech vam podari to po com tužite najviac...može mi niekto pisat ci uz mala krami tak skoro?

dicinka1
16. nov 2008

marga..velakrat sa stalo,ze zena spinila,alebo dostala kramy..ale bola aJ TEHU,takze v kazdom pripade na krv chod...nechcem ti davat falosne nadeje...

marga
16. nov 2008

dakujem pekne za radu a este urobim poslednu krok uz nic nestratim inak kazdej drzim palce...

dicinka1
17. nov 2008

marga..velmi ti drzim palceky.. 😉 😵 😵 😵 😵

luly3
18. nov 2008

šup na prvu stranu 😅 😅 😅

babulky to tu nikto nečaka po ET???? 😕

marga
18. nov 2008

ahojte ja vzdy tak vece mam cas ja som nebola na krv uz lebo velmi silne krami mam tak ze som odchodila myslienku a idem dalej a skusim na to nemysliet na silvester ideme do tatry na 4dni a 30ian.do konca februara ideme smanzelom do indie na dovolenku ...pocula som ze tam je nejaky liecitel dufam ze pomoze ,,,a tiez dufam ze sa tam podari otehu...lebo budem pri mori vklude amozna ze to velmi vela robi ze velmi to chcem uz ja som stratila dvoch pred 5rok a pred rokom a teraz po ivf stacilo dost som trpela zelam vam vsetko dobre budem sledovat ako sa vam dari dalej majte sa vela stastie a dakujem za radi ☹ 😉 🙂

zuzali
19. nov 2008

babuľky, len aby ste vedeli, v pondelok som už dočakala... som tehulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

to, aby ste vedeli, že to ide, držte sa, myslím na vás a nech sa páči vírusíky :
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

mimka30
19. nov 2008

Zuzali srdečne gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a veľmi sa teším, aj keď sa nepoznáme. Ja som dnes 10 deň od ET a tehot. test mám negatívny- ráno som si ho robila, takže sa už pomaly zmierujem, že to nevyšlo ☹

marga
19. nov 2008

gratulujem ti naozaj zceleho srdca 🙂 kde si to robila?a si na prvy krat?

luly3
20. nov 2008

zuzali 😉 vírusiky chytááááááááááááám 😅 😅 😅 😅 😅

marga ahoj 😉 odpoviem ti za zuzali:
ano vyšlo jej to na 1 IVF 😀 😀 😀 😀 😀 HCG ma 293 😅 😕 😅
predtym mala 2 krat IUI neuspešne....

babule ZUZALI je príkladom že sa oplatí bojovat 😅 😅 😅 😅 😅

marga
21. nov 2008

dakujem a kde to robila lebo ja mam taky pocit ze mi tam nic nedali

luly3
21. nov 2008

šup na 1 stranu
ET- áčky kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

misik1
autor
21. nov 2008

luly ahoj, asi nikto nebol na et, co sa mi ale nezda.....a ty si v akom stadiu?
ja teda necakam na vysledky, ale ako zakladatelka tejto temy, to sme tam kontrolujem a citam 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre