Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

minka051
30. jan 2011

@luly3 tak to som rada že nesmútiš lebo nemáš prečo k tej / pribudne aj druhá/.No ja mám taký strach urobiť test aj ked si myslím ž tehotná som na iné nemyslím. Dnes je to už aj druhý deň čo mrcha mešká a práve sa cítim nejako divne mám také točenie hlavy a to som Utroša nezjedla ale vložila. 🙂 🙂
@renattka24 ano viem aj minule ked som tú malú chvílku tehu bola 😔 so chodila často cikať a aj v noci. Tak pevne verím že je to dobré. 😵 Ale ak sa náhodou dnes test urobiť neodvážim tak určite v utorok ráno si ho spravím 😵 😵
@anika142 No neviem či taký test vyrobili čo by to ukázal 😀 😀 😀 😀 😀 ,ale bola by to sranda 😀 😀

anika142
30. jan 2011

@renattka24 dakujem. Ako pises ze nemate este vyhrate to je fakt, ale uz musi byt ina naladicka ako pred tym testikom a urcite vam to obom dopadne dobre treba mysliet pozitivne. Ja som si povedala, ze ak vysledok z krvy ak bude pozitivny potom uz je ina naladicka potom si pockam na srdiecko a zas ina naladicka a za kazdym vysetrenim bude ina naladicka. Psychika zohrava strasne velku ulohu v nasom pripade.
Podla mna v nasom pripade a vsetky co podstupujeme umele oplodnenie najhorsie je na tom to ze zena vie kedy jej tie embrya vlozia a to robi v hlave zmatok. Druhe zeny pri prirodzenom pocati ani netusia ze su tehotne v tomto obdobi tym padom ich to ani nenapadne samozrejme ak to neskusaju.
No co uz ked uz sme sa na to dali tak musime dobojovat dokonca. A o 9 mesiacov v naruci drzat malinke.

anika142
30. jan 2011

inac toto som vcera objavila na fore tu jedna si robila tento test
http://www.gendermaker.com/order-urine-baby-gen...

bbtina
30. jan 2011

@renattka24 no vidis a my mozme oponovat ze trpezlivost ruze prinasa,lebo my sme boli take nedockavce ze sme uz 5 den testli🙂 este zajtra si urobim test potom volam do centra a sup na krvicku.viem si predstavit aka si stastna,ja som bola vcera ako v euforii

bbtina
30. jan 2011

TTTTTT posielam,nech to vyjde vsetkym🙂

moncibubu
30. jan 2011

Ahojte babenky tak ja som tu nova,aj ja cakam na vysledok po ket.Ket som mala v pondelok a dnes mam 6 den.To cakanie
je hrozne,ale treba to vydrzat.Mam vlozene 2 mrazacikov.Moj 1 et bol neuspesny,tak uvidime.Babenky chcem sa vas opytat ci mate nejaka skusenost so silnou bolestou v dolnej casti krizov,mam problem aj vstat z postele.Myslite si,že je to normalne.

anika142
30. jan 2011

@moncibubu ahoj, vitaj aj ja mam bolest krizov sme na tom rovnako z tym rozdielom ze mam len jedneho mrazacika. No ja este dokazem vstat z postele az take to nie je hrozne ale bolia. No neviem ci to moze mat nieco spolocne s Ketkom, netusim.
Kazdopadne drzim palce

luly3
30. jan 2011

@moncibubu ahoj si tak isto ako ja a @anika142 😅 tak už čakame 3 😉
aspon nám nebude smutno
@bbtina dakujeme za výrusíky 😀 😀 😀

anika142
30. jan 2011

@luly3 tak tak uz cakame 3 aj ked si zabudla na minku051 takze sme 4

anika142
30. jan 2011

@luly3 ty si budes robit test? ak ano kedy?

renattka24
30. jan 2011

@anika142 Velmi pekne si to napisala...Ja som dost negativny clovek,vsetko vidim cierne ale s tou psychikou mas pravdu.Takze od dnes myslim len pozitivne.A baby verim,ze vsetky co sme tu budeme mamicky🙂

renattka24
30. jan 2011

@bbtina Tak na zajtra drzim palceky🙂Aj ja este rano urobim testik 😀 A daj vediet na kedy ta objednali.Nevies zasa kolko sa caka na krvne testy??Dalsie cakanie...sa zblaznim...

anika142
30. jan 2011

@renattka24 tebe nehovorili kedy mas ist na krv? u nas v KE to funguje tak, ze rano odoberu krv okolo 7:30 a o 13:00 v ten isty den su vysledky. Staci im o 13:00 len zavolat.

minka051
30. jan 2011

@renattka24 Ahoj tak u nás zas v LV krv berú ráno ale výsledok je až na druhý deň o 10:00. Takže ak si neurobím test v Utorok budem musieť čakať do stredy aby som vedela výsledok. Ale chystám sa ho urobiť v utorok ráno.

bbtina
30. jan 2011

@renattka24 a ja uz kaslem na krv ked je test pozitivny🙂,potvrdia to co uz viem😀 😀.ja som si teraz urobila este test a ciarka zas o kus silnejsia.no a v papieroch je napisane ze test robit teda na 12.den a do tyzdna od pozitivneho testu to potvrdzuju aj ultrazvukom,tak sa na krv nebudem zrejme hrabat skor,uz to vydrzim.smerodatne bude pre mna potvrdenie srdiecka.ale uz mi inac sibe a to este len 2 dni viem ze mam 2 ciarky,uz som poprezerala tolko kocikov,kresielok,postielok a tak😀

renattka24
30. jan 2011

@anika142 Mne hovorili len ze mam prist na 14 den na krv nic viac...oni nestihaju,je tam vela pacientiek....ale dakujem za info.Musim tam ist v utorok lebo nemam uz lieky ale pochybujem ze mi zoberu krv asi tie dva dni budem este musiet pockat....

renattka24
30. jan 2011

@minka051 Tak za tvoju trpezlivost ti prajem dve poriadne hrube ciarocky 🙂 A ja verim ze tam budu....Daj potom vediet ten pozitivny vysledok🙂

renattka24
30. jan 2011

@bbtina Jaj to je super,ze tak rychlo uz je vidiet srdiecko??To som si nemyslela.A lieky do kedy budeme uzivat?
A ako dlho tam do centra este musime chodtit od potvrdenia pozitivneho testiku??
A o tych kocikoch ani nehovor....A postielky.No dnes som uz aj manzelovi volala na schvalenie farby kocariku🙂))

bbtina
30. jan 2011

@renattka24 juj,srdiecko tak skoro nie,to vidiet myslim az okolo 6tyzdna.lieky neviem ako dlho,myslim ze ten utrogestan dost dlho a ja mam napisane,ze po potvrdeni krvi v centre uz prechadzam do starostlivosti mojho lekara. A aky kocik si vybrala? Ja pozeram hlavne tie na e-kociky,su cenovo vyhodne,ale na enikibeniki som si nasla krasne vybracne lehatko Bright stars😉 a akurat kukam kolisky.tie moderne su take krasne,ale skoda ze to vyuzijes len tak 4mesiace

anika142
30. jan 2011

@renattka24 ani u nas nestihaju plna cakaren vzdy. No skus sa opytat, povedz o teste a uvidis. Teraz mi odisiel sporak a to som ho kupovala pred rokom tak som nadsena.

anika142
30. jan 2011

rozmyslam ci zajtra netestnut rano no neviem ci nie je este skoro, ci nahodou daco sa tam neobjavi.

moncibubu
30. jan 2011

ahojte no ja testovat mozno,ale az na 11 den,este uvidim.U nas sa krv berie rano aj ultrazvuk,na 14 den a vysledky sa dozvieme okolo 3 poobede,ale to je este daleko.A drzim nam vsetkym palceky,aby sa nam to uz podarilo.A tie co maju // gratulujem

anika142
30. jan 2011

@moncibubu ja som prv myslela tiez ze si spravim az na 12 ty den no akosi sa to tu rozbehlo s // tak zvazujem som zvedava a akosi sa neviem dockat, este neviem ci si ho mam spravit je este skoro predsa. Pri prvom ivf som netestla a bolo negativne tak skusim testnut v tomto pokuse mozno bude pozitivne.

bbtina
30. jan 2011

@anika142 ved aj my ake sme boli nedockave a skoro sme testovali a oplatilo sa😀 😀

anika142
30. jan 2011

@bbtina lenze mam 6 ty den ked den vkladu neratam

bbtina
30. jan 2011

@anika142 no to mas este casu😉

luly3
31. jan 2011

dobré ranko no čo testoval dnes niekto?????
ja hej a zasa len / ☹ 😝 nevadí ešte mám čas

@anika142 asi hej asi je skoro ale dnes sme 8 den nie 6 😉

anika142
31. jan 2011

@luly3 ja den vkladu neratam cize ratam od utorka, vlastne ani neviem ci ho mam ratat alebo nie. Ano sme 8 ak ratam aj pondelok.
A s tym testom co si si dnes robila, urcite je este skoro pozri na renatku jej sa az na 10 ty den objavila ciarka a v 9ty nemala este nic. No co uz ako si napisala trpezlivost ruze prinasa. 😉

moncibubu
31. jan 2011

jej keby sa nam to vsetkym podarilo,co sme tu.A ste niektora doma na PN,ja hej,lebo mam celkom dost tazku pracu a este k tomu robim aj nocne.Ja som bola dokonca pred transferom chora,bolelo ma hrdlo a bola som prechladnuta aj na zaciatkuDoktorka mi odporucila byt domka.A kolko vam vkladali babenky.

anika142
31. jan 2011

@moncibubu ahoj, ja som doma ale nepracujem takze preto. Ja som mala uz len jedno posledne zmrazene.
Ja som bola chora v decembri, dufala som ze sa vyliecim do transferu nastastie sa mi to podarilo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre