Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

renattka24
31. jan 2011

@bbtina No sama som zvedava co mi povie Docent.Takze do Ba idem az v stredu to je 13 den po....zistila som, ze mam este lieky na dva dni.Tak sand sa na mna pozrie ten jeden den hore dole🙂A testik budem robit zajtra rano manzel ma narodeninky 😎
A kociky aj ja pozeram na e-kociky 🙂 🙂 To je fakt nahodicka.Mne sa velmi paci ten fialkovy (Jumper X Ilusion)Tebe??
A lehatko tiez som pozerala a aj kolisky ale kupim asi len jedno z tohoto uvidim este.Ale viacej sa mi paci ta koliska.
Postielky pozeram tu na modrom konikovi....Jaj uz nech je aspon marec nech si uz mozem nieco kupit🙂

renattka24
31. jan 2011

@luly3 Poriadne sa pozri pod riadnym sveltlom.Ja som si pozerala ten 9 den co som si robila testik a ked das spravny sklon a mas dobre svetlo uvidis tam uplne neviditelnu ciarocku 🙂 Skus to.
A urcite budes mat //....

renattka24
31. jan 2011

@anika142 No a tebe nevadi ich pristup??No a mozno sporak za babatko🙂))))

renattka24
31. jan 2011

@moncibubu Ahojky.Tak ja som pred transferom ochorela v pondelok a dost.....Vo stvrtok mi to mali robit.Tak v pondelok som mala dovolenku a od 18.01. som doma na PN.Ja robim na dve zmeny ale teraz aj nadcasujeme a robim na pohyblivej linke (PSA).A dlho som to zvazovala.Ten cas co sme travili chodenim k lekarom a peniaze...tak som si povedala ze mi bude lepsie doma.A keby sa nedaj boze nieco stalo v praci tak by som si davala za to vinu.Takto si mozem povedat,ze som pre to urobila vsetko.....Treba klud.

luly3
31. jan 2011

@renattka24 😀 😀 😀 úplne neviditelnú čiaročku 😀 😀 😀 to je dobré
ale nie ja som ten test vyhodila takže sa asi už nepozrem 😉
no čo už zajtra spravíme další nie 😅

moncibubu
31. jan 2011

anika142 mna to prechladnutie uz preslo,ale este kaslem a ta bolest krizov,chodim ako robot,manzel sa smeje, ze ako kacka.Ja mozno skusim testnut vo stvrtok,a ake lieky uzivas ja utrogestan 3x2 a ethinystradiol 1 denne,ale to mi uz bude koncit.

renattka24
31. jan 2011

@luly3 Tak si ich odkladaj ako ja🙂)))Ale som si ista ze by tam bola aj ta druha.....Takze zajtra.Drzim paste...

moncibubu
31. jan 2011

@renattka24 to iste som si povedala aj ja,ze keby sa mi nieco stalo v robote,tak by som si to potom vycitala.A tie 2 tyzdne niesu az take hrozne.Ja zajtra pojdem ku svojmu gyn.,aby mi dal vychadzky,konecne sa vyberiem do mesta.A babenky neskusate si meriat denne teplotu,niektore to robia.

anika142
31. jan 2011

@moncibubu ja uzivam utrogestan 2x2 a estrimax 3x1, mne krize masiruje kazdy den moj mangel tak mi je celkom fajn. Ale je fajn ze ta preslo to prechladnutie. Ja chcem testnut asi uz zajtra alebo v stredu dnes este nie.

anika142
31. jan 2011

@renattka24 ano babo za sporak, zajtra sa pridu na to pozriet je este v zaruke takze tak, nastastie mam navarene a aj keby som nemala mam tu nedaleko sestru takze mozem ist k nej keby som daco chcela. Ale namiesto sporaka babo to nas napadlo s mangelom vcera. A co testujes este? Silneju ciarocky mas pekne kolajnice?

luly3
31. jan 2011

@renattka24 tak zajtra ho teda budem podrobne študovať 😀 😀 😀 ale nie
ja som tam určite nemala nič ducha by som videla 😀
@anika142 takže zajtra budeme spolu testovat 😉 no prinajhoršom
testneme zasa v stredu 🙂

anika142
31. jan 2011

@luly3 tak tak budem aj ja, a najblizsie pozeraj poriadne na test. 😉 pockaj ake budu kolajnice 😉

luly3
31. jan 2011

@anika142 ty si včera mala už peknu tu druhu čiarku?????

anika142
31. jan 2011

@luly3 ja som este ani raz netestovala,

bbtina
31. jan 2011

Dievčatá tak tu sú moje testy na 9 a pod ním 10 deä po ET bez PK (vložené 2 embryjká- 1x 8bunkové. 1x 6 bunkové )

luly3
31. jan 2011

@anika142 😀 jaj ano to bola renatka 😉
ale mohla by si nmat // nie 😉 takže zajtra testneme spolu teda ja mam
aj normalne strach že tam bude zasa / 😠

luly3
31. jan 2011

@bbtina jeeeeee krasne aj ja chcem take
gratulujem tehulka a určite to budu dvojky 😉

anika142
31. jan 2011

@bbtina jej super aj ja chcem take len tak dalej tehulka.

anika142
31. jan 2011

@luly3 aj ja mam strach, co tam uvidim.

luly3
31. jan 2011

@anika142 nevadi ked nahodou nebudu tak budeme mat ešte čas 😅
@bbtina počítaš aj den ET alebo nie????

bbtina
31. jan 2011

@renattka24 Tak určite ťa vyšetrí , keď ti už test ukazuje čiarky, bol by blbý ak nie 🙂)) Jeden deň hore dole 🙂))Mne sa hrooozne pačí ten magnum Black and White, len ako bugyna nevyzera až tak dobre, ale je uplne nerealizovatelny keďže je biely 🙂)) To u nás by bol za 2 dni celý čierny. Mne sa celkkom Tako warior fantasy, alebo ešte predtýmsom pozerala tako Jumper alebo Amigo Sportline, je toho tak veľa a njalepšie je asi to vidieť na živo, ale trojkolku nechcem, to viem

bbtina
31. jan 2011

@luly3 nie deň Et sa nepočíta 🙂

luly3
31. jan 2011

@bbtina hmmm tak to mame dnes 7 deň 😕 čiže zajtra 8
no v každom prípade si myslím že tebe by test ukázal už na 7 den
slabu druhu ked na 9 máš takú paradnacku 😀

bbtina
31. jan 2011

@luly3 nooo ktovie, to som sa bala, lebo na 5-6 den som tam anii len ducha nemala 🙂 tak som radšej netestovala, s renattkou sme sa dohodli, že testneme sobotu, aj keď ona robila paniku, lebo v sobotu ešte nič nemala, ale som jej vravela, že určite bude mať 🙂)))

luly3
31. jan 2011

@bbtina hlavna vec že teraz su tam krasne // 🙂
no ja testnem zajtra to bude 8 den tak som zvedava či tam
niečo bude
každopadne ty si užívaj tehulkovanie a kedy ideš na krvičku????

anika142
31. jan 2011

@luly3 teda ak sme na 7 dni tak sa testnem asi az na 9 ty podla mna zajtra bude skoro no neviem z jednej strany mam pokusenie no z druhej nechcem byt potom sklamana aj ked budem vediet ze je skoro. aky citlivy mas test ja mam doma len jeden musim skocit este do lekarne lebo je len od 25 hcg zbehnem bud dnes al. zajtra kupit nieco citlivejsie.

bbtina
31. jan 2011

@luly3 juuuj, veď sa stále tak teším,len to nechcem zakríknuť, ešte to bude dlhá cesta 🙂 No zajtra budem volať do centra, a nejako do konca týždňa by som sa chcela vyhrabať na krvičku

@anika142 ja som si robila mamatest ten ma citlivost od 10 🙂

luly3
31. jan 2011

@anika142 kup si test s citlivostou 10 ja sem si ich nakúpila požehnane 😀
a dnes si idem dokupit kupujem tie kde su 2 v 1 😉 a stoja 3 ečka aj dobra cena
7 den sme dnes zajtra sme 8 ja testnem určite ved testujem od 4 dna tak zajtra
mosím nemôžem prekaziť štafetu 😀 😀 😀

anika142
31. jan 2011

@luly3 jasne ze nemozes pokazit stafetu, hej pojdem do lekarne pre zasoby.

minka051
31. jan 2011

Ahojte tak ja som dnes 13deň a testovať stále bojím , ale budem zajtra ráno , lebo to už idem aj na krv. tak uvidím 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre