Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

annamary27
3. mar 2011

@ivica7793 ahoj,držím palce,aby to bolo len nejaké tehu špinenie 😉

deni73
3. mar 2011

@frogiina
@nelly3 Díky za vysvetlenie. V Gyncare sa diazepam nepodáva pri ET. Medzitým som sa dovolala aj dokimu, povedal, že kľudne môžem cestovať vlakom domov. Dúfam, že mi to vyjde tentokrát... 🙂

monca303
4. mar 2011

Ahojte, môžem sa spýtať, či po ET ste zostali na PN? Ja neviem, ale nechcem nič pokaziť, keďže je to už naše druhé IVF, ďakujem

ame
4. mar 2011

@monca303 ahoj, ja som na PN od pichania FSH injekcii a dnes som 6. den po ET a stale som PN a do prace neplanujem ist

monca303
4. mar 2011

@ame ďakujem, já som mala iba včera ET, ale toto čakanie .... veľmi veľmi veľmi si prajem, aby nám to výšlo 🙂

renattka24
4. mar 2011

@monca303
Ahojky.Tak ja som bola 2 dni pred ET uz na PN a bola som az kym mi nerobili testy....a ostala by som aj nadalej ale test bol negativny....Ja mam tazku pracu a urcite by som bola doma, podla mna je to lepsie, zena je doma v klude a hlavne ziadny stres........Ak mozes tak bud doma. Ja sa chystam teraz 2x na KET takze zasa urcite budem doma.Je to tak lepsie podla mna.

monca303
4. mar 2011

@renattka24 ďakujem, džím ti palce 🙂 🙂 🙂 já som už vyše dva týždne na PN, takže neviem ako sa tomu postavia v robote, ale toto je pre mňa prednejšie, já mám zasa veľký stres v robote 🙄

frogiina
4. mar 2011

@monca303 ahoj. ja som 6.den po ET a od OPU som doma. ale v pondelok uz idem do prace...bez ohladu na vysledok, ktory budem vediet v utorok. citim sa dobre, pracu mam kancelarsku, aj ked sem-tam som pod stresom, tak nevidim dovod byt uz dlhsie doma...

@ame v ktorom centre si bola na ET? ja som tiez 6.den po ET, tak ze ci sme nahodou neboli spolu... 😀

ame
4. mar 2011

@frogiina bola som v MT, ty?
kedy ides na kontrolu?

frogiina
4. mar 2011

@ame aha. tak to sme spolu neboli. ja som bola v BA. ja mam ist na krvicku na 10. den, takze v utorok rano pojdem...chystam sa, ze si v nedelu rano urobim testik...to bude 8. den, tak uvidime, ci sa nieco ukaze.... 🙂

ame
4. mar 2011

@frogiina ja idem na kontrolu az 14. den po ET, ja asi doma testovat nebudem

renattka24
4. mar 2011

@monca303
Dakujem.No ked mas v praci stres bud radsej doma,teda neviem ako si na tom ci si dost silna na to.Ja by som nemohla byt v praci pod stresom a cakat ci som alebo nie som tehotna...som dost citliva a vsetko mi hned pride luto tak radsej doma v klude ale to je na kazdej osobe individualne.Rob to na co sa zrovna citis a nikdy sa neriad podla druhych....Babenko je prednejsie a s pracou si nerob starosti, nejako to uz len dopadne.Drzim paste..... 😎

monca303
4. mar 2011

@frogiina ďakujem držím palce nech máš testím vysoko pozitívny
@renattka24 asi budem doma,sestrička od môjho gynekológa sa so mnou ani nechcela o tom baviť,že ísť do roboty 😀

annamary27
4. mar 2011

@ivica7793 ahoj,tak ako kontrola?všetko v poriadku?

luly3
4. mar 2011

@renattka24 ahoj ešte si nedostala mrchu????ja ešte nie a to už som 30 DC 😠
@ame @frogiina držím palce nech sú // 🙂

frogiina
4. mar 2011

@luly3 dakujeeem 😀 ...ozaj baby..poradte mi nejaky dobry tehotensky test..taky, co ukaze // 😀 😀 😀 ...ale nie vazne. muzicek pojde dnes cestou z prace kupit, tak nech mu poviem, ze aky 🙂

luly3
4. mar 2011

@frogiina 😀 😀 😀 taký čo ukáže // 😀 aj ja taký chcem 😉 ale nie
vraj su najlepšie rapidclear alebo mamatest s citlivosťou 10

tuzba
4. mar 2011

@ivica7793 urcite to vyjde...inak to uz ani nemoze byt... 😀 😀 😀

tuzba
4. mar 2011

@renattka24 ahoj ja som bola u svojej gynekologicky na vyvolavacku...za 2 dni mi zabrala.... 😀 dam si vlozit 2 embrijka.... 😀 😀 😀 posielam ti mrchu....uz ti letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.... 🙂 dam vediet po tom co a ako.... 😉

tuzba
4. mar 2011

@luly3 ano som prva....ale dufam,ze sa uz pripojite... 😀 a ideme na to...sup-sup do toho.... 😀 😀 😀 😀

tuzba
4. mar 2011

@ivica7793 ja sa mam uz fajn...konecne prisla mrcha..takze vyuzivam tabletky a sup do toho..... 😀

ivica7793
4. mar 2011

@annamary27
@luly3
@tuzba

.... len teraz som sa dostala k PC...kontrola dopadla dobre....HCG 540 😀 😀 😀 ..vraj to mohlo byť len ako také "čistenie".

ivica7793
4. mar 2011

@luly3 no neviem, či rapidcler 10 je dobrý...mne neukázal nič, ani v nedeľu a pritom v pondelok bola krv pozitívna HCG 110
...nekúpil si niekto náhodou ten nový test, čo reklamujú ? Clearblue

ericka007
4. mar 2011

@ivica7793
Ahoj ja som si ho kúpila ale robila som si ho až neskôr. Vyskúšaj mama test mne ukazoval už od šiesteho dna od ET a vyšlo to takže s ním mám dobrú skúsenosť.

annamary27
4. mar 2011

@ivica7793 tak to je fajn,že je hcg stále pekné 😀

frogiina
5. mar 2011

@ericka007 super....prave ten som kupila...a zajtra testujem, takze som straaaaasne zvedava 🙂

frogiina
5. mar 2011

baby...dnes som 7. den po ET....a uplna katastrofa...do teraz mi bolo dobrucko dobre a dnes od rana ma strasne boli brucho, je mi na zvracanie ba mi bolo az na odpadnutie. a to som sa uz tesila v pondelok do roboty ☹ . dufam, ze to prejde....bojim sa, ze to je zle znamenie. nema niekto takuto skusenost?

ivica7793
5. mar 2011

@frogiina neboj sa, tie bolesti nemusia znamenať hneď niečo zlé...do roboty sa neponáhľaj,počkaj do krvičky (prvej aj druhej), zatiaľ pekne oddychuj....

netilka
6. mar 2011

Baby, upokojte ma, ked som bola na WC, tak na papieri mi ostal taky hlien s troskou krvi?
Moze to byt? Som 8. den po ET. Mam strach. 😒

lenca.b
6. mar 2011

netilka to moze byt aj zahniezdovanie ake embryjka ti vkladali a kolko ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre