Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lenka20
28. nov 2008

matiasko ahoj, sliznica by mala byt aspon 7mm, to si skoro mala, skoda toho vysadeneho estrofemu, ten by bol pomohol sliznici narast, ale sanca je vzdy, aj pri minimalnej sliznici.... neviem, do ktoreho CAR chodis, ale ak je sliznica nizka tak by sa tym mali zaoberat este pred ET, mohli ti estrofem nasadit uz skor a sliznica by dorastla...
ale este nie je vsetko stratene, mozno embrijka zabojuju alebo to vyjde nabuduce, budes vediet, na co si davat pozor... estrofem aj utrogestan maju vedlajsie ucinky - bolesti hlavy, ospalost, malatnost... tomu sa nevyhneme..

matiasko
28. nov 2008

ja chodim do gyn-fivu a ta sliznica pri et bola 10 mm tak mi nasadili ten estrofem aby neklesla pod 9 mm ja som v podstate vynechala iba jeden a pol davky lebo ked som z kar odchadzala tak som si ho hned nasadila. mala som strasne migreny ze som to nemohla vydrzat az mi bolo na odpadnutie ale teraz ho beriem a predstav si ze odkedy mi to tak light naznacili ze to nebude asi ok mi nic neni.iba take pobolievanie obcas v podbrusku troch bolia prsia ale to aj ked mam dostat ale ta hlava uz konecne prestala. a ty si na tom ako moja

misik1
autor
28. nov 2008

matiasko, co ma byt to bude.....drzim palce k pozitivnemu testu 🙂

zuzujan
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luly3
4. dec 2008

ahojte tak som tuuuuuuuuuuuuuuuu 😀

čakatelka po ET 😉 dnes mi vložili dvoch dubáčikou 😀 😀 😀 😀 😀
sa tešiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

matiasko
4. dec 2008

dufame a moc moc drzime palceky 😎 ja som bola na teste vcera a tak ako som pisala a predpokladala mam ho negativny 😢 😢 😢 este v pondelok na kontrolny ale neviem naco a potom sa uvidi.mame este 3 mrazacikov ;-
) po PK tak uvidim.ale najprv ma caka laparka pred KET.

lenka20
4. dec 2008

zuzujan - bolesti v podbrusku su OK, mozu sa embrijka zavrtavat a vobec priznaky tehu su uplne rovnake ako pred MS, tak zostava len cakat, drzim palce 😉 inak - vola sa to papierikova choroba - to skumanie, ci nahodou nekrvacas 😀 mavame ju asi vsetky, ja zakazdym 😀
matiasko, tak nabuduce to vyjde 🙂

mimka30
4. dec 2008

Lenka máš pravdu 😀 😀 Papieriková choroba 😀 😀
Matiasko-nebuď smutná ☹ , nabudúce to bude o.k.
Luly- drž sa, tie bolesti v podbrušku sú normálne- to sa môže embryjko zahniezďovať 🙂 😉 🙂

petkaerdal
4. dec 2008

ahojte,vsetkym cakatelkach drzim palce 😉 viem,co prezivate

Lienka kolko mate embryskov? nepostrehla som,ze si pisala niekde

lenka20
5. dec 2008

pisala som len starym raketkam, do tehuliek, mame zatial 4 embrijka, delia sa, zas budem volat zajtra, ze co je s nimi, tak pekne prskaj tehuvirus 😉

luly3
5. dec 2008

ahojte čakatelky 😀
ste tu niektorá 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

babenky ake mate pocity po ET????

luly3
5. dec 2008

babule ktora je po ET????????????????????????????????

ja som mala ET včera

kay..
5. dec 2008

ja som mala ET 19.novembra, den po transfere ma bolelo podbrusko par hodin, potom nic, 2 dni na to som mala problem so zaludkom a dalsi tyzden nic zvlastne. 5 den po transfere som mala negativny domaci test, ale uz od 8 dna som mala pozitivny a na 14ty krv potvrdila tehotenstvo. Bolesti v podbrusku moc nemam, to ale moze byt vedlajsi ucinok z progesteronu. 10 dni po transfere som dostala hypestimulacny syndrom ktory je horsi pretoze som otehotnela a zvysuje sa HCG.

luly3
6. dec 2008

kay to gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

😅

dicinka1
6. dec 2008

kay blahozelam..dalsia tehulka... 😉

dicinka1
6. dec 2008

aj ja som, mala ohss..takze viem co to je...ale ked to mas..tak budes tehulka urcite 😉 potvrdil mi to doky z caru 😉

luly3
6. dec 2008

dicinka 😉 ja nemam OHSS štasie a podla toho čo pišeš neštastie 😀
aspon by som bola tutova tehulka..........., takto som len polovičná 😕 😅

no dnes v noci mi bolo pekne zle od žaludka taky pocit na vracanie ale nevracala
som no a od vtedy mam kovovu chut v puse neviem sa jej zbavit

majka11
6. dec 2008

Ahoj Luly, no ja som mala ET 30.11. mám len trochu chvíľami slabé bolesti ako by som mala dostať meštr.

luly3
6. dec 2008

majka to je vraj dobre 😉 😀
a nebudeš testovat?

dicinka1
6. dec 2008

luly..aj tak budes tehulka..nebojaj 😉

luly3
6. dec 2008

dicinka 😉 jááááj bodaj by si mala pravdu 😕 😅

ja mam tiež druhe ifko tak snad bude úspešne ako to tvoje 😅
a čo babuliatko poslúcha???? aj ti býva zle???

dicinka1
6. dec 2008

luly,hej,este vrackam..ale iba ranko..lebo babo je asi hladne.. 😀 no poslucha..uz aj nieco zacinAM CITIT...mozno o 2-3 tyzdne budem citit uz aj pohyby...inac bobik maly poslucha...ked ma niekto nastve,alebo som smutna,snnazim sa to zakryt/neviem ake i,y/ tak mi prepac...tak sa snazim ani neplackat,ani nic..

neboj luly,druhe ivf-ka su uspesnejsie 😉

luly3
6. dec 2008

no dicinka vto dufam a aj spolieham nato že skoro každej sa
2 ifko podarilo tak snad budeme mat aj mi take štastie 😀

dicinka1
6. dec 2008

budes aj testovat? 😕 😵 😵

luly3
6. dec 2008

dicinka budem určite asi 6 alebo 7 den
ty si testovala

dicinka1
6. dec 2008

jasne..kuk do albumiku mojho... 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵

luly3
6. dec 2008

jeeeeeeeeej tebe už ukazal 5 den po et????????????????
tak to aj ja budm testovat na 5 den 😀 ked som mala et
v štvrtok tak v pondelok, že?????
jááááááááááj aj ja chcem //

dicinka1
6. dec 2008

LULY..ALE NAJLEPSIE JE TESTOVAT 8 DEN PO ET... 😉

luly3
6. dec 2008

dicinka to ja nevydržím ved ja budem 6-7-8-9
haaaaaaaaaaa uvidíme snad tam budu naše prvééééééééééé //

dicinka1
6. dec 2008

jasne..tak skusaj..drzim palceky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre