Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

makovicka53
27. mar 2011

zienky kolko bunkove embrijko sa vklada do maternice? dnes mam uz 7-8 bunkove....taaak sa hrozne tesim 🙂

ame
27. mar 2011

@makovicka53 ahoj, ak si si dala PK, tak ti budu vkladat okolo 100 bunkovu blastocystu...kolko embryii mas dnes na 1?

luly3
27. mar 2011

ahojte žienky 😉
@makovicka53 záleží natom kolký deň ti ho budú vkladať, mne vkladali na 3
deň a mala som viac ako 10 buniek 😉 v 5 deň býva už okolo 100 😉

luly3
27. mar 2011

@renattka24 a ked budú všetky 3 dobré???? 😀 tak ti budu vkladať 3 a budeš mať
trojčátka 😀 😝 😀 to by bola sranda 😉

tuzba
27. mar 2011

@renattka24 ahoj mozno cez tyzden skusim jeden testik... 🙂 uz DVD-cka nebavia lebo je tak krasne vonku,ze len tam to tiahne.... 😀 😀 a ty ako? 😉

renattka24
27. mar 2011

@luly3 Tak to neviem snad len 2 vlozia.Sak by ma porazilo......akoze Dvojicky by som chcela velmi.Ale kludne to tretie prenecham Vam 😀 Sak sama som zvedava.
@tuzba Tak ak budes testikova budem na teba mysliet,ale ved kedy mas ist na kontrolu??Aby si nebola zbytocne sklamana a potom ked by si mala este nejaky tyzden cakat tak by Ta to len trapilo.No ani nehovor ako je vonku pekne.Ja tiez nastupujem od piatku na PN a neviem co budem doma robit.....A vychadzky nemas??

luly3
27. mar 2011

@renattka24 😀 😀 😀 no uvidíš
@tuzba 🙂 aj mna láka testovat ja idem nato už asi zajtra 😝 tak ak nie tak si ju tam nakresím 😀

makovicka53
27. mar 2011

@ame dnes ich mam 4 na 1 a hovorila ze su 7-8 bunkove a volat mam zas v utorok...dr povedal ze vklad by mal byt utorok al stredu ....

makovicka53
27. mar 2011

@luly3 no to tak rychlo sa vyvija? mne budu vkladt bud na 5 al 6 den ...mam PK

renattka24
27. mar 2011

@luly3 Paci sa mi Vas optimizmus 😀 😀 Ale tak to ma byt.Potom daj vediet ako si dopadla.A to mas vlastne ktory den po ET??

tuzba
27. mar 2011

@renattka24 ja idem na kontrolu 5.4....ale asi to vydrzim a pockam si az na vysledok krvi... 😒 vychadzky mam doobeda hodinu a poobede dve hodiny....ale ja som uz doma treti mesiac.....doktorka ma nechala doma az pokial sa to nedotiahne do konca...aj tak som bola rada lebo ja som mavala strasne bolesti po OPU...tak mi to aj vyhovovalo.... 🙂

tuzba
27. mar 2011

@luly3 ty mas kolko do kontroly?tak vela stastia...drzim ti palce...potom daj vediet... 🙂

luly3
27. mar 2011

@makovicka53 hej hej to sa delí rýchlo 🙂
@renattka24 čo už narobíme ja už som si zvykla brať to tak ako to ide 😉
prečo by som mala čakať 14 dní keď viem že keď na 10 deň nebudú // tak
tehula isto niesom 😉 nieje to optimizmus ale realita 😀
@tuzba hej aj ja mam kontrolu 5.4 🙂 a inak ako sa cítiš mna už ani
brucho nebolí iba prsia

makovicka53
27. mar 2011

@luly3 paradicka...uz sa neviem dockat a ty teraz cakas?

tuzba
27. mar 2011

@luly3 tak sme na tom rovnako... 🙂 mna uz neboli brucho a prsia vobec tie ma ani neboleli...tak som zvedava aky bude vysledok..

renattka24
27. mar 2011

@tuzba No paradicka tak to mas uz za tyzden.Ja tiez vydrzim az na krv.Tak teda aspon si si oddychla.Ja som isla do prace na chvilku ale v piatok nastupujem 😀
@luly3 Aj tak sa to da povedat.Realita je sem tam kruta.No a kedy budes testikovat?Zajtra?Budem Ti drzat paste nech tam su strasne silne // kolajnice 😀 😀

luly3
27. mar 2011

@tuzba ani mna už neboli brucho a už ani neviem že som na nejakom
ET bola 😠 tak tiež som zvedava
@renattka24 budem rada ak tam bude vôbec niečo a nie silne // 😀 😀 😀
aaaaaaaale nehnevala by som sa 🙂

bbtina
27. mar 2011

@renattka24 No už neležím, už pobehujem kade tade....no kade tade po dome 🙂 Cítim sa úplne super, po krvácaní ani stopy, už sa mi len bruškovydúva, veď predsa len dve sú dve 🙂

renattka24
27. mar 2011

@bbtina Jeee uz Ti rastie brusko 🙂 Tak pobehuj opatrne po byte.Ale sak mas asi liekov a liekov co?Co uzivas vlastne???Uz teda aj vyberas nejaku vybavicku?a co budete chciet vediet pohlavie?
@luly3 Ale neboj urcite tam budu // kolajnicky mozno nie silne ale budu.Som zvedava na Vas ako dopadnete..... 😎

nemko
27. mar 2011

kocky ahojte, prosim vas co vam to vyslo kedy vas zacali boliet prsia? ja mam tehu potvrdene z krvi, vraciam denne este mam aj ohss, ale prsia stale rovnake, bez zmeny a bez bolesti.ani pocas stimulky ani po pregnyle ma neboleli.

monca303
27. mar 2011

@nemko Ahoj, napríklad mňa prsia počas stimulky boleli, potom asi na pár dní prestali a postupne začali bolieť, ale nie moc, ale je to veľmi individuálne, já som 24.deň po ET, mne zasa nič nie je. len ma trochu bolia prsia a sem tam sa mi zatočí hlava 🙂

nemko
27. mar 2011

@monca303 no asi je to fakt individualne ☹ a ja som mozno divna aj taka je moznost

lucia.kl
27. mar 2011

@nemko neboj, ja keby som nevedela od dr. že som tehotná, tak by som to ani nevedela... mne začalo bývať zle, keď som bola v 8tt a prsia začali rásť až okolo 12tt a teda boleli aj na dotyk... a teraz na ne už len spomínam ☹

nemko
27. mar 2011

@lucia.kl naozaj? tak snad nemusim mat obavy, ale kyselinu mam teda riadnu, uz od vecera 😒
keby som nemala ohss, poz testy a krv tak ani necerim preto sa dost bojim

lucia.kl
27. mar 2011

@nemko myslím, že ten strach je na mieste, prešli sme si tým viaceré a naozaj až kým sa deti nenarodia - alebo nenarodí - podla toho, koľko ich budeš mať 😀 tak sa neukludníš a potom aj keď budú na svete, je to začarovaný kruh. ja som sa ukludnila až po utz a potom keď už baby kopali, tak to bolo super

nemko
27. mar 2011

@lucia.kl no to si este pockam 😉

lucia.kl
27. mar 2011

@nemko kedy máš utz?? a kolko embijok?? nepamätám, skleróza funguje 😀

nemko
27. mar 2011

@lucia.kl zatial to mam potvrdene z krvi, zajtra budem volat kedy mam prist na sono, vkladali mi tri blastocysty

lucia.kl
27. mar 2011

@nemko už si spomínam, som ti priala trojčatá 😀 tak gratulujem k pozit. krvičke... a budem držať päste na sono a aspoň dve bublinky 🙂

nemko
27. mar 2011

@lucia.kl dakujem, dufam, ze to bude ok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre