Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

luly3
30. mar 2011

@makovicka53 hej bolelo ma trošku brucho a prsia a ešte stále ma bolí sem tam
inak mi nič nieje a cítim sa úplne fajn

makovicka53
30. mar 2011

@luly3 to aj mna tak isto boli podbrusko a aj cici 🙂 ...dufam ze sa zavrtava 🙂

tuzba
30. mar 2011

@luly3 ahoj moja tak ciarka stale silnie........ 🙂 to je vyborne........ 😀 aj mna zase laka test,ale radsej si pockam..... 😉

petuska123
31. mar 2011

@luly3 ahoj a po kolkych dnoch po vklade si testovala??

petuska123
31. mar 2011

@luly3 a mala si dlhy ci kratky protokol??

makovicka53
31. mar 2011

@silvinnka ahojky tak ako si dopadla u dr.? kedy budes mat KETko?

luly3
31. mar 2011

dobre ranko 🙂
@petuska123 mala som soft
@tuzba hej silnie moja 🙂

silvinnka
31. mar 2011

@makovicka53 ahoj,jupiiiiiiii, KET mam v utorok alebo v stredu,zajtra mam este rande s embryologickou ....tesiiiiiiim sa,uz len verit ,ze sa embryjko pekne prebudi 😀

makovicka53
31. mar 2011

@luly3 ahojky jejky to je super spravicka tak nech len silnie..dnes si kolky den?hmm 9? 🙂

makovicka53
31. mar 2011

@silvinnka paradicka no som rada 😀 ...a kedy ho budu rozmrazovat? ci tesne pred?

luly3
31. mar 2011

@makovicka53 10 ak počítam deň ET a ja ho počítam 😀 😀 😀
no ty ako sa cítiš????aj budeš testíkovať

silvinnka
31. mar 2011

@makovicka53 zajtra mi povie embryologicka kedy ho rozmrazia,ale docent pocita,ze najneskor v pondelok a v stredu vklad,alebo v nedelu a v utorok vklad....

makovicka53
31. mar 2011

@luly3 😀 ten sa ale pocitat nema 😉 ....ale cim viac dni tym lepsie vsakze 😀 ...mne dnes boli viac brucho akoby na mrchu ...bojim bojim...a dnes len 2 DPO....budem testikovat ale taak az v stredu 🙂

makovicka53
31. mar 2011

@silvinnka no super ale aspon sa uz nieco deje vsakze 🙂 budem drzakt palceky aby sa snehuliacik dobre rozmrazil 😉

silvinnka
31. mar 2011

@makovicka53 dakujem krasne.... 😅

makovicka53
31. mar 2011

@silvinnka 😉

petuska123
31. mar 2011

@luly3 hm a to je co ten soft?? 😖

mabumi
31. mar 2011

@silvinnka
@ame ahojte kočky, veeeeeľmi vám budem držať palce, lebo aj ja mám jedného eskimáčika a na KET pôjdem v máji 😉 . teda zamrazili mi dvoch, ale toho jedného len ako spoločníka, keďže mu nedávajú žiadne šance ☹. tak dúfam, že nám zabojujú a dotiahnu do úspešného konca tí naši bojovníčkovia 😅

bbtina
31. mar 2011

@luly3 veru, staršne rýchlo to letí, tie prvé týždne boli také nekonečné, ale akosi po tom 8tt sa to riadne rozbehlo a ani si to nestíham uvedomovať.

@renattka24 ja pokukujem jedným očkom, tie malé vecičky sú tak nádherné, že to sa nedá, radšej do detských obchodov ani nejdem 🙂)))), ale v utorok idme teda na kontrolné sono, tak mám citák, že nákupy sa budú pomaličky rozbiehať 🙂))
Juuuj baby, strašne vám to prajem nech sa to podarí tak ako nám, tak naskakujte na vláááák TTTTTTTTTT

makovicka53
31. mar 2011

zienky ja som 2 den po ET a na papieri som si nasla hnedy hlienik...len trosku...a bolia ma hrozne vajecniky...dnes som sa aj povyhadzovala...mam strach ☹

renattka24
31. mar 2011

@makovicka53 Vobec nemaj strach.To este nic nemusi znamenat.A mozno prebieha uhniezdovanie 😀 Takze ziadna panika.....Bolesti som mala aj ja,takze sa nad tym netrap.Kazda baba je individualna.Ale pokial nekrvacas,je vsetko v poriadu 😎

renattka24
31. mar 2011

@bbtina Tak teda to Ti verim,ze nemozes chodit ani do detskych obchodov 😀 Ja by som bola taka ista.
Takze babenky zajtra mam termin,volala som si tam dnes a mam 3 zmrzlinky rozmrazene 😀
Luly mozno budu tie trojicky 😀 😀 Drzte palec.

@tuzba Ak ta laka testik tak si ho urob ale az ked budes mat ist na krvicku rano.....Ja to tiez tak urobim.Na zajtra sa tesim 😀

makovicka53
31. mar 2011

@renattka24 dakujem pekne za odpoved.....no ja to nenormalne prezivam....snazim sa byt v klude....ale bojim sa aj tak

renattka24
31. mar 2011

@makovicka53 Ja Ti verim,ze sa bojis to asi kazda by sa bala.Ale hlavne si nic nenamyslaj....ked nekrvacas je vsetko OK aspon myslim.Takze oddychuj 😎 A uvidis za par dni sa dozvies spravicku,ze si tehulka 😀

makovicka53
31. mar 2011

@renattka24 dakujem 🙂

ame
31. mar 2011

@silvinnka tak dnes som bola na KET, mrazacik sa pekne rozmrazil, bol na jednotku, uz expandovana blastocysta, chodim do MT

luly3
31. mar 2011

@ame supeeeer teraz len pekne odpočívaj 🙂 😉
@renattka24 tešííííííííííím 😀 a že trojičky mnooooo aspon by si mala
už pokoj 🙂 🙂 🙂 okolkej zajtra ideš???? budem myslieť na teba

mabumi
31. mar 2011

@ame jej, to je super, gratulujem 😀 . dobrá motivácia 😅 . a kam do MT chodíš, do Iscare alebo do Heliosu?

ame
31. mar 2011

@mabumi Helios

ame
31. mar 2011

@mabumi a ty chodis kam? dufam, ze sa uz na KET o dva mesiace tesis 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre