Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

tuzba
2. apr 2011

@renattka24 ja viem nadej umiera posledna..... 😉

luly3
2. apr 2011

@renattka24 😉 tak dvojčátka to budú 😉 sa čudujem že ti nevložili aj toho
3 bb ved sa mohol rozobrať nie???, niekomu vkladaju 2 bunkačka a zostane
sním žienka tehu 😕 😕 😕
mnooo hej dlhých 14 dní ešte že ja ich mám už zasebou a teraz zasa 14 dní na ULT 😀 😀 😀
takže stale na niečo čakám 🙂 mna ešte stale pobolieva sem tam brucho a kríže ma bolia,
prsia už vôbec nie iba na dotyk
prajem ti krásnych 14 dní s vytúženým // testíkom 😅 😅 😅
@tuzba hej nádej zomiera posledná

renattka24
2. apr 2011

@tuzba No silno myslim na Teba a verim,ze testik z krvicky bude pozitivny...... 😉
@luly3 No neviem preco mi ho nevlozili ale zasa 3 neviem ci mozu vkladat??Ved snad vedia co robia......Uvidime za 14 dni....Dufam ze budu // silne ciarky 😀 Takze mas vela casu na oddych.Dalsich 14 dni mno to uz budu take prijemne dni 😎

tuzba
2. apr 2011

@renattka24 dakujem ti velmi pekne...... 😀

luly3
2. apr 2011

@renattka24 môžu vkladať 3 ja som po Kete mala vložene 3 bublinky 🙂
aaale presne tak oni vedia čo robia hlavne že tam maš 2 drobcov 😀 a ty sa
pekne budú zahryzkávať 🙂 pekne odpočívaj a dávaj na seba pozor 😉

makovicka53
2. apr 2011

@luly3 ahojky citim sa fajn brusko ma trosku pobolieva ..prsia taktiez a inac pohodka a co ty?

renattka24
2. apr 2011

@tuzba Nemas za co 😎
@luly3 Dakujem.Budem sa setrit tomu ver 😀 Dnes sa citim velmi unavena....nemozem sa dat akosi do kopky... 😀 Dufam,ze sa zahryznu poriadne 😀

makovicka53
2. apr 2011

@renattka24 jasne ze sa zahryznu 😉

makovicka53
2. apr 2011

Ahojte zienky nemali ste po ET take pocity ze jeden den vas bolelo brusko len minimalne a dalsi den zas viacej ako na mrchu....a takto na striedacku hmmmm

katy2
2. apr 2011

@renattka24 ja som mala vlozene 3 embryjka po 2.IVF - boli z toho dvojky a nakoniec len jedno babo.....
vsetkym cakatelkam na // drzim silno palce 😵 😵 😵 😵

makovicka53
2. apr 2011

@katy2 tesim sa s tebou 🙂 drzkajte sa 😉

katy2
2. apr 2011

@makovicka53 to babo po 2.IVF uz bude mat cochvila 2 roky 😉 😵 teraz pri 3.IVF mi vkladali 2 bublinky (viac sme nemali) a cakame jedneho drobca 😵 a dakujem ;) aj tebe drzim palce 🙂))

makovicka53
2. apr 2011

@katy2 super ze to vyslo...sranda ze viac bubliniek sa uchytila jedna v obidvoch pripadoch...mozem sa ta opytat ake si mala pocity po transfere? ja som na 2 den po ET trosku zaspinila a potom nic pohodka a dnes som 4 den po ET a boli ma lavy vajecnik ...akoby na mrchu ale ta ma termin az bud tyzden a dufam ze nedorazi

katy2
2. apr 2011

@makovicka53 tie pocity na ms som mavala aj ja..... 😉 drzim palce... ja som mala // uz na 6.den po ET, ja som taka maniacka na testy..... Nech ti to vyjde... a kolko bubliniek mas v brusku? Inak pri 3 embryjkach to boli dvojky, ale jedno to potom vzdalo - syndrom miznuceho dvojcata :(

makovicka53
2. apr 2011

@katy2 🙂dakujem 🙂 ja by som chcela testnut v stredu ranko to bude akurat tyzden po ET ...mam jednu bublinku v brusku ...mala by som ist uz aj trosku von...stale som doma a polihujem a som asi z toho taka unavena...zajtra uz asi vybehnem na vzduch🙂 to ti dost skoro ukazalo // ciarky...tiez ta bolievali vajecniky ci podbrusko?

renattka24
2. apr 2011

@makovicka53 Verim ze mas pravdu 😀 A aj tebe sa urcite uz zahryzli 😀
@katy2 S tebou som bola v Januari v nasej Pätici,nie??Tak srdecne gratulujem.Myslim,ze mas radost aj z toho jedneho 😎

makovicka53
2. apr 2011

@renattka24 si zlata dakujem 😵 a ty tiez cakas?

katy2
2. apr 2011

@makovicka53 ja som mala take pocity ako pred ms.... citila som podbrusko... ale na priznaky sa netreba prilis sustredit, su individualne po kazdo transfere a u kazdej zeny.... Chod sa vyvetrat a vychutnat slniecko..... testovat staci zacat od nejakeho 8.dna po ET.... Ja som taka netrpezliva..... A na 6.den som mala // lebo som mala vysoke hcg a PK...

katy2
2. apr 2011

@renattka24 asi ano 🙂 ja tu oxidujem od 1.strany tejto temy 😀 Dockala som sa tu dvakrat tehu 🙂 je to plodna temicka 😵 😵 😵

makovicka53
2. apr 2011

@katy2 si zlata..ja som mala tiez PK ...vkladali mi blastocystu..no uvidim.....vsak v stredu vyskusam.....zajtra veru pojdem chysta sa nejaka grilovacka... 😀 ..

renattka24
2. apr 2011

@makovicka53 Ano cakam aj ja 😀 Vcera som bola na ET...teraz dlhych 14 dni cakat....snad to bude pozitivne cakanie.Je to tu tusim nakazlive 😀 😀
@katy2 😀 No ja som tiez uz raz cakala tu.Ale nepodarilo sa a neurobim taku chybu,ze si budem robit stale testiky,lebo som bola potom nestastna.....Tak prijemne tehulkovanie 😀

dorotka66
2. apr 2011

ahojte, môžem sa pridať? 😀 som prvý deň po ET a mám vložené dve embrya 🙂

makovicka53
2. apr 2011

@renattka24 jeej to som rada ze nas tu pribuda...no ano asi as pravdu s tym testovanim lenze je tazke odolat...kazda chceme vediet vysledok cim skor...ja by som si chcela urobit testik v stredu ranko...to by mal byt uz 8 den po ET...dufam ze ma nesklame...hrozne si to prajem ale to asi kazdy jedna z nas 🙂 ...

makovicka53
2. apr 2011

@dorotka66 😀 ahooooj 😀 ja som tiez sem zakvitla 😀

dorotka66
2. apr 2011

@makovicka53 ahoj makovička, veď som si tu všimla známe nicky 🙂 a tak som sa pridala. momentálne lúskam históriu "čakania" 😀

henika40
2. apr 2011

@renattka24 suhlasim na plnej ciare... testy nechcem ani vidiet! 🙂
dufam, ze sa nenecham nalakat 😖 , robi to zbytocne stresy....

som 3. den po ET, vlozene 2 blastocysty 🙂
citam vas uz asi 3 dni, ahojte 🙂 a drzim palce 😉

makovicka53
2. apr 2011

@henika40 ahojky ja som 4 den po ET kam chodis do centra?

makovicka53
2. apr 2011

@dorotka66 jj aj ja som citala ale je toho strasne vela 🙂

henika40
2. apr 2011

@makovicka53 ferti a ty? ahoj🙂

henika40
2. apr 2011

@makovicka53 tak testujes v stredu, radsej pockaj este... 🙂
ET si mala v utorok, ci v stredu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre