Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

makovicka53
3. apr 2011

@renattka24 ahojky ja tocenie ani nie....mna bolia krize a vajecniky ma pobolievaju...dnes som 5 den po ET ...aj som skusala test dnes zatial nist 🙂

dorotka66
3. apr 2011

@renattka24 ja som mala na pláne na 6 deň (mimo dňa vkladu), ale manžel rozhodol, že dáme test až na 10 deň 😎 a tak budeme čakať ....

dorotka66
3. apr 2011

@makovicka53 ahoj makovička, ja som mala ťažkú noc vďaka OHSS, ale deň je v pohode, tak uvidíme čo nás čaká 😉 ale užila som si trochu slniečka a je mi fajn a ty si ako na tom? netestovala si? ty si už 6 deň, ak rátam deň prenosu. 😉

dorotka66
3. apr 2011

@makovicka53 jaj práve som sa dočítala, že si testovala, ale to by sa ukázalo len ak by boli dvojky 😀 , tak je to v pohode ešte skoro!

luly3
4. apr 2011

dobré ránko 😉
@makovicka53 5 deň po ET je velmi skoro 😀 😀 😀 ty si ako ja aj by som
testovala už keď som došla s transferu 🙂
@dorotka66 nová čakatelka držím palečky 😅 , proste babulky všetkým
čo čakáte prajem krásne //

renattka24
4. apr 2011

@makovicka53 No ja som testovala minule tiez na 5 den a nist,to bude urcite skoro.ALe pockaj aspon do vikndiku. 😀
@dorotka66 Este,ze mame takych manzelov 😎 Ja som priam dostala zakaz testovat,az v den krvicky.....ale on mi chce len dobre 😀 Takze cakam......Ale dnes mam 3 den po ET 😝 Uz len 10 dni 😀 😀

luly3
4. apr 2011

@renattka24 🙂 to ti utečie ako voda moja 🙂 vidíš ja už mám po čakačke
a teraz zasa čakať na ULT 😕 😅 😅 😅 teraz budeme len čakať a čakať 😉

renattka24
4. apr 2011

@luly3 Dufam,ze to ubehne.A keby som mala cakat ULT tak som kludnejsia ale takto mam stale neistotu.........No tak nic ine mi neostava a to zasa len cakat..... 😀 Kedy ides na ULT??

makovicka53
4. apr 2011

@dorotka66 ahojky no moja este si vytrpis kym to uplne zmizne ..ale vies ze ak si tehu tak OHSS je dobry priznak ..ja som vcera vecer testla ale nic ...normalne som bola sklamana a popri tom som si to sla robit v tom vedomi ze nic tam nebude lebo je to skoro hmmm ....skusim v stredu ranko to uz bude 8 den po ET a ranny moc je silnejsi testovala som citlivostou 25 ..to su stavy...iank nic ma neboli okrem lavej strany bruska ...vsetky bolesti dajak opadli 😒

mabumi
4. apr 2011

ahojte čakateľky, ako sa máte?

@dorotka66
@makovicka53 ste sa presťahovali 😀 😀 😉 , aj ja si tak "plávam" medzi témami 😵 . ako sa máte? dorotka, tak OHSS trvá?

@luly3 aj ja už by som chcela čakať v tom vyššom leveli, kam si sa už dostala ty 😀 . prajem ti veľa šťastia a srdiečko ako zvon 😅

makovicka53
4. apr 2011

@renattka24 no ano tiez si myslm ze to bude skoro...uvidim chcela by som v stredu to uz bude 8 den po ET...aj to je podl mna skoro...a mozno uz testovat nebudem...🙂

makovicka53
4. apr 2011

@mabumi ahojky no ano....kedze cakame je to super tema 🙂 ...ja sa mam celkom fajn...trosiliku citim lavu stranu ale inac pohodka prsia ma prestali boliet...a ty sa mas ako?

makovicka53
4. apr 2011

@luly3 no presne mi hovor daco o tom ...hrozne to cakanie...cim neskor tym spolahlivejsi vysledok..len kto ma tolko cakat 😀

mabumi
4. apr 2011

@makovicka53 áno, aj ja som sem prišla keď som čakala po ET. a odvtedy som vo viacerých témach. keď niekedy nejdem na MK zo dva dni, tak potom pol dňa len dočítavam, čo sa kde dialo 😀 . no je to závislosť, čo už 😀 😀 . ja som prvýkrát testovala tuším 7. deň 😵 . teraz som si povedala, že nebudem testovať, ale uvidíme či vydržím. ja som zostala doma, lebo ma akosi zmáha angína či chrípka či čo 😒 . nechcem to stále prechádzať, aby som v máji nemala žiadne bacily v sebe 😎
tak držte sa všetky kočky, a nejako to vydržte tých pár dní. a potom znova čakať, ako píše luly 😅 . nech už všetky čakáme na srdiečko, na knižku, na pohyby,.... 😅 😅

makovicka53
4. apr 2011

@mabumi no pekne si to napisala...veru ja len pockam a testnem neskor...ale su to riadne nervy 🙂 drz sa

tuzba
4. apr 2011

@renattka24 no uz ma chyta nervozita...... 😒 aj som chcela este dnes skusit tesnut,ale nechala som to tak...... 😉 pekne si pockam do zajtra....... 😉 no dufam,ze nebudem sklamana...... ☹

luly3
4. apr 2011

@renattka24 moja 19 som sa objednala pretože manžel nieje
doma a príde okolo 18 tak nech aj on vidí drobca 🙂 🙂 🙂
@tuzba už si mohla testnut dnes ti ukaže a ak nie neukaže ani zajtra 😕
ale pevne verím že budeš mať // a budeš ma následovať 🙂
@mabumi pekne si to napísala 😉
@makovicka53 taaaak teda nebudeš testovať kolký si deň dnes????

makovicka53
4. apr 2011

@luly3 dnes som 6 den po ET ale den transferu nepocitam

luly3
4. apr 2011

@makovicka53 tak mne už na 6 deň ukazovalo ducha 😉 ja si ale
hovorím že to bol 7 ja den ET počítam 😀

renattka24
4. apr 2011

@tuzba Neboj mojko.Snad to dopadne dobre.Som normalne s tebou nervozna.Budem na Teba mysliet..... 😎
@luly3 Pekne teda,aj manzel uvidi Vase mimi.No len si to uzivaj.... 😎 A Vianoce budete mat vesele 😀

luly3
4. apr 2011

@renattka24 bodaj by videl 🙂 🙂 🙂 🙂 verím v to že to bude všetko v poriadku 😉

tuzba
4. apr 2011

@luly3 nechcela som byt znova dnes sklamana...... ☹ este mam do zajtra nadej...... 😉

makovicka53
4. apr 2011

@luly3 dufam ze aj mne bude skusim o par dni este raz a akou citlivostou s testla

tuzba
4. apr 2011

@renattka24 dakujem moja si zlata..... 🙂 dufam,ze sem napisem iba dobre spravy..... 😉

luly3
4. apr 2011

@makovicka53 ja som mala mamtest s 10 citlivostou vraj tie su najcitlivejšie
a mosím potvrdiť sú 😀 😀 😀 😀
@tuzba budem ti zajtra moc moc držať palečky

tuzba
4. apr 2011

@luly3 dakujem ti moc...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

renattka24
4. apr 2011

@luly3 Jasne,ze to bude v poriadku.Ty si uz za vodou 😀
@tuzba Ja verim,ze nam napises dobru spravicku 😀 A keby nahodou,ale nie ziadne zla spravicka nebude 😀

tuzba
4. apr 2011

@renattka24 uvidim ako to dopadne..... 😉

luly3
4. apr 2011

@renattka24 mnooooo ja zdaleka niesom za vodou 😝 😀 😀 😀 😀
@tuzba jasne že bude dobra spravička 😉

makovicka53
4. apr 2011

@luly3 jaaaj no tak tie mi treba kupit lebo ja mam doma s citlivostou 25...a tie mozno kazu ale az na 14 den 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre