Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

luly3
5. apr 2011

@renattka24 hej hej pre istotu aby som mala kludné svedomie 😀
kríže boleli aj mna daj si kavu ak máš nízky tlak aspon jednu denne zdvihne ti ho 😉
a naviac mne bola stale zima a aj je
@ivica7793 nie nie nechodíme ale skoro každa si dá zobrat u svojho lekára len
tak pre istotu u nas sa na krv má ísť v prípade negatívneho testu či náhodou

makovicka53
5. apr 2011

@dorotka66 ahojky no ja som tu skoro cely den...😀 ..na jednej strane je dobre ze bolesti ustupuju a na druhej ani nie...ale su baby co nemali bolesti ziadne a boli tehu...je to hrozne indivindualne... ja sa mam fajn...mna bolia krize a podbrusko len minimalne ...prsia mam malicko citlive...a hrozne a druhy den boli hlava hmmmm 😒 ...

ame
5. apr 2011

@makovicka53 mna bolia tiez krize, ale to asi z toho, ze sa cely den vyvalujem 😀 dnes som manzelovi kazala kupit test a na 10. den ho skusim...ak bude neg., tak idem od pondelka do prace....a vysledky krvi ma uz potom mozu len a len potesit 😉
Zajtra testujes?

makovicka53
5. apr 2011

@tuzba ahojky neviem sa dockat 🙂

makovicka53
5. apr 2011

@ame no tie krize su mozno dobre znamenie 🙂 inak tie testy s 10 citlivostou su fajn..ja by som s ich mala tiez zaobstarat..mam len s 25 citlivostou...mna od vcera boli neskutocne hlava...hmmm..idem si dat kavu asi tlak.....

makovicka53
5. apr 2011

@luly3 ahoj ale stale rovnako...trosku brusko, krize a dnes neskutocne hlava

ame
5. apr 2011

@makovicka53 aj ja mam strasnu chut na kavu,ale asi vydrzim...nechcem nic pobabrat

makovicka53
5. apr 2011

@ame no ak pijes silneho turka tak radsej vydrz ja pijem uplne light nesku a polka z toho je mlieko a zas nepijem ju kazdy den ...dnes koli hlave

luly3
5. apr 2011

@makovicka53 @ame, píše sa že jedna káva denne nevadí 🙂 ja tiež od transferu
ale radšej nepijem

renattka24
5. apr 2011

@luly3 Tak sa tesim na pozitivne spravicky.....Zacina sa to tu rozbiehat 😀 Pijem kavu denne bez nej by som asi to nezvladla,ale len taku ako makovicka 😀

renattka24
5. apr 2011

@ivica7793 No to neni moc dobre,ze si prechladla, to sa ti ako podarilo?Tak teraz by si mala o seba viacej pecovat 😀

luly3
5. apr 2011

@renattka24 aj ja som zvedava ake bude hcg no ešte hodku a dozviem sa 😉
to aka je káva ako makovička 😀 😀 😀 😀 😀

tuzba
5. apr 2011

ahojte babenky moje... 🙂 dnes okolo 13.hod.nastane hodina pravdy 🙂 budu mi volat vysledok.... 😉 potom sa vam ozvem..... 🙂 🙂 🙂 🙂

makovicka53
5. apr 2011

@luly3 myslim ze to nie je az taky zabijak....ale snazim sa aj ja obmedzovat 🙂 ...

makovicka53
5. apr 2011

@tuzba jejky a ako na UTZ?tam nevidel nic?

tuzba
5. apr 2011

@makovicka53 mne brali iba krv.....ziadny UTZ mi nerobili.... 😒

luly3
5. apr 2011

@tuzba a rano si netestíkovala????
@makovicka53 hej hovorím 1 kava denne pohodička 😀

katy2
5. apr 2011

@tuzba drzim palce 🙂 ani u nas sa nerobi uzv tak na zaciatku... az cca 1-2 tyzdne po pozitivnom hcg....
kolky den po transfere si?

makovicka53
5. apr 2011

@tuzba nie? to som prekvapena...vsak to aj hovorili ze na kontrolny utz + krvicka...no neviem....hlavne pozitivny vysledocek 😉

petuska123
5. apr 2011

@tuzba tesime sa na pozitiny vysledok 😉

luly3
5. apr 2011

babulky HCG zo včerajška je 652 😀

mabumi
5. apr 2011

@luly3 supeeeer, gratulujem 😀 😀 😀

ivica7793
5. apr 2011

@luly3 paráda gratulujem 😀 😀 😀 takže dalšia tehuľka.....kto sa pridá?
@renattka24 ja viem, že si mám dávať pozor 😒 v sobotu som bola s manželom doobeda v meste a dali sme si kávičku vonku ...to asi nebol najlepší nápad ☹ inak si dávam pozor, veľmi nechodím ani von, no už som doma nevydržala 😉... ale idem dnes k doktorovi, resp. na pohotovosť o 15.30 hod.,lebo môj doktor má dva týždne dovolenku a nikoho vraj nepoveril zastupovaním 😒
@tuzba silno silno držím palce....budeš dalšia tehuľka uvidíš 😀

renattka24
5. apr 2011

@luly3 Tesim sa s tebou 😀 Gratulujem 🙂 Ta kavicka je jedna denne a len nesca a polovica je mliecko 😢 😝

tuzba
5. apr 2011

@luly3 netestovala som sa ....... 😉 necham sa prekvapit.... 😀

tuzba
5. apr 2011

@katy2 ja sdom 14 den po transfere.... 😉 aj ja som bola prekvapena ze mi brali iba krv a UTZ nie..... 😉 no uvidime...... 🙂 🙂 🙂 🙂

renattka24
5. apr 2011

@ivica7793 Tak drzim paste aby si dobre dopadla na pohotovosti....Opatruj sa.
@tuzba Silno myslim na Teba nech je vysledok pozitivny....uz len chvilku a budes vediet 😎

renattka24
5. apr 2011

@tuzba Ja ked som bola v po prvom KET tak mi brali tiez len krv a ULT nerobili.....tak neviem asi to je vsade individualne......

petuska123
5. apr 2011

baby na nete som sa docitala o volakom lepidle na embria aby sa uhniezdilo v meternici.poznate to???

luly3
5. apr 2011

@petuska123 robia to v Iskare sa mi zdá že len tam 😉 ale nie nepoznám to
v Reprofite som sa nato pýtala a povedal mi doktor že to je blbost

@tuzba ako moja už vieš??????????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre