Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

sobka
18. apr 2011

@dicinka1 ved si písala cez víkend, že más dve ciarky, skus testnut mamatestom s citlivostou 10, neverím, že ti dve ciarky ukázali na 5 den a teraz nie, asi ten test pepino, nieje dobrý, držím palce, ale myslím, že to vyslo 😉

shailina
18. apr 2011

☹ ☹ ☹ no dnes ráno som vsatla urobila si test a bol negatívny už som stratila nádej že by sa to mohlo podariť 😢

dicinka1
18. apr 2011

sobka..neviem prečo tu neukazuje tvopj prispevok...ale nevadi..odpisem to tu..mala som,ale nejake tieny..duchy..bolo to bezfarebne..akoby vyryte ciarky..ked som si to porovnavala z tymi testikmi co som bola tehotzna s malou po 2 IVF..

shailina
18. apr 2011

😒
žienky poradte mi ked pojdem na krv musím isť na lačno alebo je to uplne jedno o akom čase a či som niečo jedla 😉 proste chcem isť teraz na krv lebo test mi ukázal že je negatívny a ked v krvy budem mať 0 hcg tak volím vysadiť horm. tab. 🙄

pici
18. apr 2011

@shailina netreba na lacno myslim

valery08
18. apr 2011

@dicinka1 Ahoj moja, vôbec si z toho testíku ešte nemusíš robiť ťažkú hlávku, lebo vieš dobre ako som pochodila pri testovaní ja. 10 deň po KETKU testík Rapiclear s citlivosťou 10 a ništ a v ten istý deň krvička pozitívna 🙂 . A ani ja som nemala nejaké zvláštne pocity, len sem tam ma bruško zabolelo ako na krámiky.

dicinka1
18. apr 2011

@valery08 ja viem moja..len som z toho nervozna ☹

dicinka1
18. apr 2011

@sobka skusala som aj to pepino..aj teraz ten mamatest a je tam len 1 čiarka... ☹ no nič..skusim o par dni..

shailina
18. apr 2011

@pici no už som bola a netrebalo si mala pravdu 😉

dnes mi odobrali krv výsledok budem mať v stredu držte mi pršteky pls ihned ako budem vedieť výsledky tak pííšem či som pozitívna 😀 alebo negatííívna ☹
A čo poviete ak bude hcg 0 mám potom vysadiť všetko 🙂

sobka
18. apr 2011

@dicinka1 moja, skus rano testnut, teraz poobede nebudes mat taku koncentráciu mocu a vobec, je este dost skoro na test pri ketku, na 10ty den skus, ale aj to nie je este výsledok, tak nevesaj hlavku prosím...tie testy co si mala na 5den, to neriesme ci si tam nieco videla alebo nie, teraz sa este len rozhodne...velakrát maju baby aj pozit testy a kým prídu na krv, tak maju nízke hcg, takže biochem tehu....ale verím, že ty dopadnes s dvoma ciarkami a vysokým hcg na krvicke, držím palce 😉

dicinka1
18. apr 2011

@sobka dakujem moja..niektre testy ukazuju //..o ma dost mrzi..človek si potom robi nadeje...

dalida
18. apr 2011

@dicinka1 budem ti drzat palce.

dicinka1
18. apr 2011

@dalida 😉 🤐 🤐 🤐 posielam pusku

sobka
18. apr 2011

@dicinka1 nemusí ta to mrzieť, uvidíš, vyjde to!!!!!!

dalida
18. apr 2011

@dicinka1 🙂 😵 🤐

renattka24
18. apr 2011

@luly3 Ahojky babenky.Tak dnes to bol den!!! Nechali ma cakat az do 14 hod.na vysledok a nakoniec som tam volala je 😀 Hodnotu mam 450HCG.Tak to asi bude len jeden chrustik 😀
Inak manzel aj ja mame hnisavu anginu,od rana chodime po doktoroch.Najprv Ba na krv a to mnazel soferoval po nocnej.Potom nasi obvodní lekari. A este k tomu mnazela seklo v krizoch a perlicka na koniec 😀 Dostala som pokutu v dedine som prekrocila rychlost 😀 😀 Myslim ze dnes uz radsej von nepojdem 😀 😀
Za 2 tyzdne mam ist do Iscaru na ULT 😎 😎
Tak babenky a vy co tu mate dnes nove?Idem to vsetko docitat 😀

dicinka1
18. apr 2011

@renattka24 gratuluje ti to je super...!!! 😵 😵

luly3
18. apr 2011

@renattka24 supeeer gratulujem tehulo 😉 a asi to bude jeden chrústik 😀 😀 😀
@dicinka1 daj si pokoj s testama 😀 😀 😀 ty si ako ja čo tiež som testovala
ako pojašená aj 2 krát denne 😀 😉

dicinka1
18. apr 2011

@luly3 si mala vidiet prve 3 dni 😀 😀 😀 😀 ale to boli zbytočne vyhodene peniaze..až teraz si to uvedomujem..ale blastyc. sa uhniezduje hned v ten dena,lebo na druhy,tak som si myslela,že ked...tak už by to malo ukazat,, 😒 😀 😀 😀

luly3
18. apr 2011

@dicinka1 hej asi je blobost testovat prvé 3 dni 😀 😀 😀
ja som testovala na 7 deň prvý krát a bol tam len dúšik

pici
18. apr 2011

@renattka24 gratkooooooooooooooooooooo

renattka24
18. apr 2011

@dicinka1 Dakujem 😎 Aj Tebe prajem Pozitivny testik, verim ze sa Ti to podari 😎
@luly3 Kujeeeeeeeeeem Radosti je dneska az No 😀 😀
@pici Dakujem 😀 😀

dorotka66
18. apr 2011

@renattka24 renatka blahoželám k výsledku a držte sa 🙂
Kočky, ja sa s vami teraz rozlúčim, kedže náš test dopadol negatívne.a nie sme čakatelia...pôjdeme na KET, ale potrebujem telo zregenerovať 😉, takže uvidíme kedy...Všetkým čakateľkám držím palce a verím, že máj bude plodný aj za apríllllllll😀

renattka24
18. apr 2011

@dorotka66 Dakujem velmi pepkne.Prajem aby regenaracia bola prijemna,ale nie velmi dlha 😎

dorotka66
18. apr 2011
renattka24
18. apr 2011

@dorotka66 😉

daska1977
18. apr 2011

@renattka24 renka, do ktorého centra chodíš??

makovicka53
18. apr 2011

@katy2 moja dakujem pekne ..veru si to uzivaj drzim palce 🙂 mne mrcha stale neodrazila neviem co sa deje 😒

makovicka53
18. apr 2011

@renattka24 gratulujeeem drzkajte sa

makovicka53
18. apr 2011

@renattka24 pockam si aj ja veru 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre