Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

shehzade_91
25. apr 2011

@renattka24 dakujem 😉 nie este ani test ani na krvy som nebola dnes mam 8 den doktor mi povedal ze na 12 den si mam spravit test ale najradsej by som si ho spravila hned to cakanie je hrozne..uz od vcera vecera ma nejako pobolievaju vajecniky tak duufam ze neprichadazju kramy ☹ ☹ a ty si ako na tom uz si bola na ET?

pici
25. apr 2011

@shehzade_91 nerob si test. hovorim z vlastnej skusenosti. zbytocne sa sklames dopredu

monikad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pici
25. apr 2011

@monikad zlatik. v piatok posledna kontrola krv ultrazvuk, poobede som si zavolala, v sobotu som mala posledny diphereline a pergoveris, a v nedelu medzi 22-23 pregnyl a nic ine.. v pondelok opu
ja som tiez testovala. ale je to zbytocne sklamanie, lebo to ze test je biely neznamena ze tehui nie si a naopak to ze tes je // nemusi znamenat ze hcg bude stupat

monikad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pici
25. apr 2011

@monikad no to som si aj ja hovorila a kolke prachy som vyhodila za testy :D som mohla mat novu kabelku :D

monikad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pici
25. apr 2011

@monikad priznakov mam tolko ze knihu mozem napisat.. po tolkych hormonoch mam vsetko. chute, prsia bolest v podbrusku atd... ale nic z toho nemusi mat s nicim suvis

monikad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pici
25. apr 2011

@monikad ok papa

renattka24
25. apr 2011

@shehzade_91 No ja by som si tiez nerobila test.Strasne to vplyva na psychiku.Ja som uz po 2 pokuse KET a podarilo sa.Prvy pokus som si robila uz na 5 den test 😀 😀 Vtedy som ich teda minula to ti poviem.Ale je to zbytocne lebo potom som stale len plakala.A teraz som si robila na 10 den a bol negativny ale predstav si ze krv som mala pozitivnu. 😀 😀 Takze nemysli na nic negativne.Urob si test az vtedy kedy ti povedal doktor.A musis hlavne verit ze sa fazulka pekne zahryzla 😀 😀 A potom sa to urcite podari.Takze v piatok cakam tvoj testik 😀 To bude uz 12 den ze?Mysli pozitivne 😎

pici
25. apr 2011

@renattka24 ty si mi dala taku malu nadej ze zajtra ta krv moze byt pozitivna :D

mabumi
26. apr 2011

@renattka24 dúfam, bodaj by si mala pravdu 😵 😵 😵
neviem, ani nejako neodrátavam zatiaľ dni, mám divný pocit, aj by som chcela veriť, ale 🤐 .....
asi sa nejako obrňujem proti ďalšiemu sklamaniu alebo čo

renattka24
26. apr 2011

@pici 😀 Budem silno verit ze bude pozitivna.

@mabumi No robis dobre ja som to brala ten 2x tiez tak.Viac menej som pocitala s neuspechom ako s uspechom.A nakoniec ten uspech bol obrovske prekvapenie.Takze uvidis ze sa to podari, som si ista 😎

shehzade_91
26. apr 2011

@renattka24 jeej dakujem to si mi velmi pomohla psychicky ze aj ked je test negativny tak krv moze byt pozitivna 😉 dufajme ze to bude tak..tak este pockam do toho piatku to bude uz 12 den..som rada ze som sa tu prihlasila lebo sa mi trosku ulavilo 🙂 len sa bojim aby som sa nezacala spinit lebo mam torsku bolesti v podbrusku ☹ ☹ ☹ tebe prajem vela stastia som velmi rada ze sa ta fazulka uhniezdila hlavne nech ste zdravi 😉 😉

shehzade_91
26. apr 2011

@renattka24 zabudla som sa opytat 🙂 v ktorom si tyzdni?? 😉

shehzade_91
26. apr 2011

@pici vela ludi mi to hovori tak asi radsej fakt nejdem spekulovat pockam 🙂 dakujem 😉

renattka24
26. apr 2011

@shehzade_91 No myslim ze spinenie by nemal byt az taky problem.Az ked by sa ti spustilo krvacanie.Spinenie maju niektore zeny aj do 3 mesiaca a bolesti v podbrusku ja mam stale.....Takze hlavku hore. 😀
Ja este neviem v ktorom tyzdni som 😀 Ale babey mi tu vyratali nejaky 6tt.Az buduci tyzden idem na ULT tak snad sa tam dozviem.Tak do piatku mysli strasne pozitivne aj to niekedy pomaha.Drzim paste 😎

bielalady
26. apr 2011

Ahojte, @makovicka53- tak dnešným dňom máme troch mrazáčikov, zo včera 1x 1-tkového, a z dneska 1 x 1/2 a 1x2-kového, tak sme presne tak spokojní ako aj Ty, rezerva sa vždy zíde 🙂 Zase si ma predbehla o jedného ... 😀
Daj vedieť, ako si dnes dopadla.
@dicinka1 a @pici - ďakujem dievčatá... Ty pici si už testovala? Ja byť Tebou, tak počkám ešte tri dni ... 🤐 😵

makovicka53
26. apr 2011

@mabumi ahojky akurat som sa vratila od gynekologa a povedal ze mam vsetko ciste a ze mam pekny folikul coskoro bude ovulka no riadna sranda...pockam si na mrchu a zacnem uzivat tie lieky co mi dali na sliznicu...kam chodis do CAR? ked uzivas estrimax...mne dali volake lieky z rakuska ani ten nazov neviem taky dlhy...stali dost €...hlavne nech pomozu...ja mam sliznicu strasne nizku vraj len 3-4mm a to som dnes tipujem 15DC...dost nizka...ved uvidim...silno ti drzim prstiky...kedy mas v plane KET?

mabumi
26. apr 2011

@makovicka53 ja mám v pláne okolo 12. - 13. mája 😅
možno už ani nestihneš vybrať tie lieky, keď máš taký pekný folík. škoda by ho bolo nechať len tak 😀

makovicka53
26. apr 2011

@bielalady ahojky no tak mocky moc gratulujem...drzkajte sa...ja som akurat dosla od gyndosa a vraj mam vsetko cistucke...cize mrcha bola to spinenie vsak som sa aj divila ze mi nejake kusy idu von...hlavne ze je vse OK a mozme ist dalej...vraj mam aj pekny folik len sliznica je dost nizucka ...vyskusame no co 🙂 a s tymi mrazacikmi...ja som bola v tom ze ich mame dva...tak nam povedala naposledy embriologicka a po vsetkom ked sme boli na pohovore u koordinatorky na KET tak nam oznamila ze ich mame 4 ...doteraz nechapem ak to je mozne ...ale ze ked ma tak v pocitaci tak ze ten pocet plati..cize som rada moc....drzkaj sa mi...kedy bude vklad?

makovicka53
26. apr 2011

@mabumi jeeej takze coskoro...maaaj laaasky cas 😀 ...no ja ich mam uz doma takze uvidime...budeme sa snazit nooo....

pici
26. apr 2011

ahojte, tak dnesky test z krvi potvrdil ze tehotna nie som... neviete mi poradit ako rychlo sa da ist na KET?

shehzade_91
26. apr 2011

@renattka24 dakujem pekne velmi ma tvoje slova povzbudili.. 😉 dufajme ze vsetko dobre dopadne v piatok ti napisem ze ako som dopadla.. 😉tebe drzim place nech ti cele tehotenstvo prejde super 😉 a nech ste zdravy.. 😉

shehzade_91
26. apr 2011

@pici AHOJ..mne doktor povedal ze ak by sa mi neuchytilo teraz to 1 to som bola na ET tak hned na dalsi mesiac vlastne cyklus sa moze vlozit KET...ale zavisi to na ktory ides vies pri tych 3 zakrokoch co polku preplaca poistovna tak sa tam trosku caka lebo kazdy raz ti to musi schvalit zdravotka ale urcite sa necaka dlhoo...

pici
26. apr 2011

@shehzade_91 ja mam prve IVF za sebou,cize prve ET

och
26. apr 2011

@pici na KET môžeš ísť tuším hneď, zavolaj si do GF alebo keď pôjdeš v piatok na krv vypýtaj si rovno tzv. náhradný protokol, to papáš len estrofen a od 14 dňa aj utroš, dostaneš balíček s diazepanom 😉 neboj KET to istí, veľa ľuďom vyšlo práve to 😉 KET sa nedáva schvalovať poisťovni a stojí 120 e plus lieky, čo je asi 13 eur na začiatok 😉 moc držím palce
keby si mala ďalšie iVF

och
26. apr 2011

musíš čakať 6 mesiacov medzi dvoma IVF ale medzi KET ani deň 😉

renattka24
26. apr 2011

@shehzade_91 Dakujem.Tak sa drz a pevne nervy 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre