Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

pici
26. apr 2011

@och takze v piatok sa opytam.. ze by som chcela ist na ket... a to stoji cca 130 eur hej?

makovicka53
26. apr 2011

@pici mrzi ma to da sa ist hned dalsi cyklus 🙂 aj ja cakam na mrchu a ide sa na to 😉

pici
26. apr 2011

@makovicka53 aj ja idem v maji :D som sa rozhodla, dufam ze doky bude suhlasit... mne sa kramy spustia uz cochvila...

pici
26. apr 2011

@och zlatko a od kolkeho dna si jedla estrofem?

dorotka66
26. apr 2011

@pici ahoj pici aj mňa to veľmi mrzí ☹ niekde som čítala, že jarné ivf sú najmenej úspešné 😠 ale verím, že nám všetkým vyjde KETko 😀
@makovicka53 vidím, že si sa do toho poriadne zahryzla 😉

och
26. apr 2011

@pici samotný transfer stojí 120 eru
3 bal estrofenu + 3 bal utrogestanu cca 13 eur

estrofen papáš od prvého dňa ms
medzi 10-14 DC ideš na UTZ sliznice, viac ale tlačia na 14 DC aby bola pekná sliznica a zároveň začneš s utrošom + ti povedia deň transferu a vklad je medzi 16 -18 DC budeš potrebovať papier od notára, večer pred plánovaným transferom ti cinkne emryologička, že koľko ich pre žilo a o ktorej máš transfer
v deň transferu cca 2 hod zapiješ diazepan, cca 1 hodinku si dáš čípok, zaplatíš poplatok 120 eur a potom už len čakáš 14 dní na práškoch či sa to podarilo alebo nie 😉 čo v tvojom prípade sa podarí 😀 😀 😀 😀

pici
26. apr 2011

@dorotka66 zlatko tak ako vidim ani tvoj to nebol dneska zrovna najlepsi den.. ty kam chodis do centra?

dorotka66
26. apr 2011

@och načo prosím ťa potrebujeme papier od notára????

pici
26. apr 2011

@och preto sa pytam na ten estrofem, lebo ho jem aj teraz tak neviem, ci ho mam pokracovat... chapes.. utrosu mam plnu rit doma, my vypisala tri balenia dneska. no. takze od piatku myslis ze mam vysadit len utros a v estrofeme pokracovat? vies, lebo k harbulakovi idem na pokec az v stredu tak aby som nieco nedodrbala

pici
26. apr 2011

@och ty si pripad. milujem tvoje vycerpavajuce odpovede... co povedal manzel ze beky bude mat surodenca?

dorotka66
26. apr 2011

@pici pici ty mi nevieš povedať na čo potrebujeme notárske potvrdenie pri KETe ?

och
26. apr 2011

@dorotka66 no to ti dajú taký papier, kde vypíšeš svoje a mužove iniciály, koľko embryjok ti vkladajú a že súhlasíť, že dieťa narodené medzi 180 a 300 dňom vyhlasujete za svoje 😉 niekde som čítala, že niake CAR to nemalo podpísané a muselo platiť alimenty dieťatu keďže mamička sa vybrala na transfer už ako rozídená 😀 😀 😀 tak neviem či dieťa malo v rodnom liste meno otca Centrum Aasistovanej Reprodukcie 😀 😀 😉

och
26. apr 2011

@pici ja by som papal aj estrofen aj utroš až do piatku, keď ti povie, že negatívne tak by som hneď prestala s oboma a v deň ms začala klasika estrofen 3x2 tabletky 😉
no musím moja pokiaľ si to ešte pamatám 😀 ak som fakt tehu tak osprostiem 😀 😀 😀 zas a znova 😀
mm to zobral s úsmevom cez sms 😉 uvidíme či to nie je planý poplach bol to RapidClear a tým ja veľmi neverím 😉 v piatok sa vidíme? 😉

dorotka66
26. apr 2011

@och no tak ja som si myslela, že keď sme manželia a už sme toho podpísali až až , že to majú ošetrené aj s embryjkam a sledujem, že ešte aj z toho sa dajú vybúchať prachy 😀 už ma fakt nič neprekvapí 😉 veď sme tam jasne podpisovali, že súhlasíme so zmrazením....

pici
26. apr 2011

@och myslis ze ma vyznam sa tym cpat? ja som dneska 30DC takze uz dva dni by som za inych okolnosti krvacala a spinim tak ledabolo... tak neni lepsie ked viem ze nie som tehu to prestat brat? a kto mi da tu ziadost, ked idem k harbulakovi az v stredu? a to ja budem tak 5DC, jezis porazi ma, neviem co mam teraz robit

och
26. apr 2011

@dorotka66 no to musíš súhlasiť so zmrazením, potom aj s transferom 😉 poprípade s rozmrazením 😀 😀 s mužom sme to zvládli cca pol hodinku pred transferom aj s malou v aute 😉 😀

och
26. apr 2011

@pici myslím že áno 😉 sú to už len tri dni
nepotrebuješ žiadnu žiadosť, proste ti dá len protokol (papier ako máš brať lieky), papier k notárovi a diazepan + čípok
ani sa neobjednávaš na UTZ a keď sa rozhodneš neísť hneď ale až v júni tak tiež nie, proste prídeš 14 DC na UTZ 😉

pici
26. apr 2011

@och ja k nemu pojdem ale az 5DC a tym padom nebudem ten estrofem brat od prveho dna.. toto riesim... aj ked ho bezvynamne budem spolu s utrosom brat do piatkuj, po krvi mi v piatok povie poobede ze ich nemam brat...myslis ze sa nieco posere tym ze budem brat estrofem az od stredy ked pojdem k harbulakovi?

och
26. apr 2011

@pici myslím, že nie 😉 vysadila by som len utroš, respektíve aj estrofen a keď sa naplno spustí ms tak by som si ho znovu dala, estrofen je na rast sliznice, takže sa nič nepoondí 😉

pici
26. apr 2011

@och tak myslis ze nie je vylucnou podmienkou brat estrofem od prveho dna? ved aj pred et som ho napriklad vobec nebrala a dali mi ho az od opu ze mam nizku sliznicu... ja som z toho vymetena... ten estrofem si dam od prveho dna cyklu pre istotu... a uvidime co povie harbulak... hm.. tak to bude dobre? pytam sa ako mongol, ale normalne som v krciku

och
26. apr 2011

@pici určite treba brať estrofen od prvého dňa 😉 aby ti pekne narástla sliznica keďže tam budú dve miminká bývať 😀
urob to tak proste jedz estrofen stále alebo len piatok vynechaj nech sa ti rozbehne ms na plné obrátky a v sobotu začni 😉 ale určite prídi v piatok, ja by som ešte nehádzala flintu do žita, možno bude prekvapko 😉 možno nie 😉

pici
26. apr 2011

@och no urcite prekvapko nebude... toho sa nebojim... sustredim sa na dalsi krok.. a dame ket pekne ako ty :D dobre tak to spravim tak, ze pockam kym sa mi rozbehne ms naplno tak potom zacnem opat ten estrofem brat.

och
26. apr 2011

@pici tak tak, špinenie by som asi za ms nepokladala, neviem ťažko radiť keď nie som lekár 😉 jasné, že po KET budeš tehu, mám pocit KET vychádza častejšie ako ET, človek nie je nadopovaný toľkými hormónmi 😝 ale napodiv som to zvládla aj ja, síce sa ihly nebojím ale ruky sa mi triasli prvý krát, fuj ako narkomanovi 😉 po 20 injekcii som pozerala TV a nie kam pichám 😀 😀 😀 kokso mi to ani nepripadá, že to bolo pred dvomi rokmi, to tááák letí 😎

pici
26. apr 2011

@och napisala som ti IP, prosim ta kukni sa na to :d

mabumi
27. apr 2011

čaute kočky, tak vidím, že aj v máji nás bude dosť, ja som už 4. dc a beriem lieky. takže cca o 2 týždne idem po bábo 😅 . a kým budem čakať na výsledky???? 😎

pici
27. apr 2011

@mabumi kym budes cakat na vysledky tak si popozeras kociky, postielky oblecko pre babo, pre seba.. a ubehne ti cas :D

mabumi
27. apr 2011

@pici no tomu sa chcem práve vyhnúť, lebo mám zo seba pocit, že mi už zašibáva 😅 . a okrem toho, MK mi zaberá skoro všetok čas 😀

pici
27. apr 2011

@mabumi no tak si musis naplanovat nejake lahke manualne prace ako pretriedit satnik. vypratat botnik. zajst si do mesta na prechadzku s kamoskami. atd...

mabumi
27. apr 2011

@pici áno, tak presne na to sa chystám. veď treba v skrini urobiť miesto pre detské vecičky 😀 😀 😀
a tá prechádzka v meste tiež nebude od veci, už ani neviem, či tam trafím 😎

pici
27. apr 2011

@mabumi no vidis, zavolaj kamoskam... naplanuj si nejaky maly vyletik s nimi. upratovanie.. a uvidis ako ti pojde cas.. ja toto mam vsetko za sebou tak ja mozem asi zacat nieco vyrabat manualne alebo co lebo uz nemam co robit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre