Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kaciatko76
16. máj 2011

@mabumi uvidíme a bodaj by bol pozitívny a už ma nebolí bruško mne sa zdá,že už prestávam krvácať,juj dúfam,že nedostaneš budem na teba myslieť 😉

mabumi
16. máj 2011

@kaciatko76 dakujem 😉 . keby sme tak obe boli nakoniec tehulky 😵 😵 😵

kaciatko76
16. máj 2011

@mabumi juuuj to by bolo super 🙂

kaciatko76
16. máj 2011

@mabumi musíme už len veriť,nič iné nám nezostáva 😖

mabumi
16. máj 2011

@kaciatko76 presne tak 😵 , verime a snad nam to vyjde 😅 😅 😅 , bolo by to uzasne

kaciatko76
16. máj 2011

@mabumi keď to mne nevyjde teraz tak sa spýtam kedy by sme mohli ísť 2 krát máme 5 mrazáčikov 😅 tak hádam sa to podarí na 2 raz

mabumi
16. máj 2011

@kaciatko76 urcite to vyjde, my sme mali len tychto mrazacikov a viac uz nemame 😒 , museli by sme ist na to od zaciatku ☹ . ale snad uz ziadne druhykrat nebude 😵 a podari sa to teraz 😉

kaciatko76
16. máj 2011

@mabumi tak ti budem držať palčiaky a verím,že ti to vyjde 😅

mabumi
16. máj 2011

@kaciatko76 dakujem, dufam, ze aj tebe sa to podari 😵

kaciatko76
16. máj 2011

@mabumi hmmm pri mojom krvácaní neviem ☹ uvidíme necháme sa prekvapiť 😕

mabumi
16. máj 2011

@kaciatko76 este sa môze stat hocico 😉 , no v kazdom pripade ak predsa len nie, tak dufam, ze s piatimi zmrzlinkami sa to urcite podari 😵

kaciatko76
16. máj 2011

@mabumi ja neviem ešte som nikdy také niečo nepodstúpila ale čo som tu čítala tak na druhý krát to vyšlo 😉

mabumi
16. máj 2011

@kaciatko76 ono ked uz budeme v naruci drzat svojho milacika / kov, tak uz nam bude jedno ako sme k nim prisli 😵 . len nech je to cim skôr, najlepsie hned!!!! 😀 😀

kaciatko76
16. máj 2011

@mabumi tak to áno a pritom zabudneme na všetky problémy 🙂 čo nás stretli ...

shehzade_91
16. máj 2011

@renattka24 moja drzim palce nch ti vsetko dobre dopadne.. 🙂 no ja uz do centra nechodim vo stvrtok som bola este v centre mali sme prvy krat pocut srdiecko a vtedy mi docent povedal ze uz mozem ist ku svojej gyn..vies on najprv chcel potvrdit pritomnost srdiecka a potom ze nech idem uz ku svojej ale tie vacsie sona co sa maju robit tak to mam v centre..od piatka som na PN som hned isla ku svojej gyn..a ta mi hned vypocitala aj datum porodu a dala tehotensku knizku a dalsie kontroly mi tam popisala krv a moc atd..no ja som dnes zase bola u zubarky tak mi vrtala ale nebolo to az take hrozne ja mam tiez panikcy strach so zubarov ale no co uz musim lebo by som mala este vacsie bolesti..neboj renatka tie bolesti v podbrusku su uuuuplne normalne mne gynekologicka povedala ze skor by sa cudovala kebyze ich nemam 😀 lebo povedala ze teraz sa tam vsetko natahuje roztahuje a otvara sa nove miestocko pre nase malinke takze preto mame bolesti takze neboj sa ty nic vsetko bude oukej.. 🙂 a zaludok ta neboli??mne je furt na vracanie ale nevraciam strasne mam len bolesti a nic mi nechuti ale asi len tie prave chute pridu a ked pridu tak rucicka na vahe bude stuuupatt 😀 tak drzim ti palce moja zajtra mi napis co a ako a vobec sa neboj vsetko bude oka drzkajte sa papa

silvinnka
16. máj 2011

ahojte,dnes som bola na sone v care kvoli tej hnusnej cyste...ta svina narastla ,uz ma 7 cm a stala sa z nej hemoragicka..teraz lezim na antolskej a cakam kedy ma zaradia do programu,musi ist von....tato cysta vznikla na zaklade pripravi na ivf a vsetkymi hormonmi ,ktore do mna tlacili( hlavne ESTROFEM) ten sposobuje rast cyst....som zvedava ako ma pripravia na druhe ivf. aby sa toto nezopakovalo a nemusela som ist opat pod noz....vsetkym tehulkam drzim paste a prajem uspesne tehulkovanie...jaaaaaj kolko tehu. mamiciek je vedla na oddeleni,tisko zavidim,inak je to strasne na psychiku ☹

lume
16. máj 2011

@silvinnka Tak Ti drzim palce, nech to mas co najrychlejsie za sebou.

mabumi
16. máj 2011

@silvinnka moja, to mi je tak luto. verila som, ze sa to zlepsi rovnako ako mne 😒 . a uz si niekedy bola na laparke? mozno ti popri tom urobia este nieco co ti pomôze otehotniet, velmi ti to prajem. tak vela sil a skore uzdravenie 😵

silvinnka
16. máj 2011

@lume dakujem,kurnik kurat ma zaraza ako reaguje tuto dr. na umele....uz len cakam,kedy mi niekto splechne do tvare,ze to mate tym vasim zbytocnym ivf. oni to tu asi moc neuznavaju,ajked im dookola vysvetlujem,ze ivf. som musela podstupit kvoli potratom a tym,ze mam zle vajka...jaaaaaaaaaaaaaj nervna som 😠

silvinnka
16. máj 2011

@mabumi jaj moja ja mam za sebou uz 3 laparky,jednu laparotomiu a toto bude 4ta laparka ....nie je co na robenie,som pisala,ze otehotniet nie je problem... 😉 boze ja sa tu zblaznim....

pici
16. máj 2011

@silvinnka aj tebe drzime palce...

silvinnka
16. máj 2011

@pici ☹ ☹ ☹

pici
16. máj 2011

@silvinnka no tomu sa hovori ze mas fakt smolu.. aj mna upozornovali na moznost narastenia cyst tak som skoro odpadla, ci sranduju... ze to je co za bonus... ze liecba nemusi vobec zabrat, cela stimulacia a peniaze mozu byt vyhodene do vzduchu a este sa ti spravia cysty... no skoro som odpadla.. mne zase povedali ze z dipherelinu... no som kukala... ja ze naco su tolko kontroly, a ze aby sme sa pozreli ci nemate cysty... skoda ze ti na tu velku dosli tak neskoro ze musi ist laparotomicky von... do prdele

silvinnka
16. máj 2011

@pici mne ju docent videl uz minuly tyzden.....vravel,ze este tyzden pockame,zvyknu same prasknut alebo sa vstrebat a teraz ?kurnik za tyzden takto narastla a este je naplnena krvou,tuto mi dr. slubuju ,ze ju daju von laparoskopicky,takze nebudem mat opat rozfiknute brucho :- )aspon nieco pozitivne....laparotomiu mi robili minuly rok,tym,ze som mala aj vnutorne krvacanie .... 😒 tak,co jedna laparka hore dolu....toto je moja 4ta...

mabumi
16. máj 2011

@silvinnka a hysteroskopiu ti nerobili? uz si nepamatam vsetko o tebe, ale ak mas vsetky vysetrenia OK a nevedia preco vzdy potratis, mozno je nejaky myom v maternici, nie?

silvinnka
16. máj 2011

@mabumi nie,nie hystereskopiu nerobili....oni si myslia,ze mam menej kvalitne vajka AMH mam nizsie pod normou....povedali mi ze sice sa pekne oplodni vajko ,ale prestane sa vyvijat,tym,ze je ,,nekvalitne ,, kurnik ja som zvedava aku budem mat teraz pripravu na druhe ivf. co docent vymysli,ja som este spekulovala nad ivm....uvidim,aky bude mat na to nazor...

pici
16. máj 2011

@silvinnka co je ivm?

silvinnka
16. máj 2011

@pici v pdstate,,minimalna,, priprava na ivf.to znamena,ze len 3 dni Ti pichaju inj. na stimulaciu,odoberu Ti este nezrele male folikulky a v ,,labaku,, za specialnych podmienok ,folikuli dozrievaju na vajka ako pri stimulacii....akurat je tu vacsia uspesnost oplodnenia vajka,tym,ze automaticky robia ICSI ,nehrozi ziaden ohss a je vhodny u zien s cystami....robi to na Slovensku len Iscare.... je to velmi setrne,ale treba chodit katdy den na sono,nesmie sa presvihnut cas odberu,inak pokracujes na ,,klasicke,, ivf...

pici
16. máj 2011

@silvinnka aha... no pekne. tak to som ani netusila

renattka24
16. máj 2011

@shehzade_91 Ahojky tak dnes sme od 6 rana chodili cely den po doktoroch a prisle sme az o 13:30 domov.Najprv v centre tam mi Docent povedal az 3 vety ale hlavne je ze babenko je zdrave a som v 8tt.
A musim tam ist zasa za 3 tyzdne na nejake testy tak neviem....A u mojej gynek.som uz dostala tehotensku knizku, konecne 😀 No a odporucili ma dalej do nejakej AMbulancie pre rizikove tehotenstvo.tak ma zasa objednali az na 6.6.Tak ani neviem kam teda poriadne budem chodit.Povedala som im o spineni a bolestiach, Docent nepovedal nic na to.Moja gynekol.ze sa mam setrit a ziadny styk 😅 A tej Ambulancii len tolko ze ked budu problemi mam prist....Tak to je asi vsetko z dnesneho dna. 😀 A este ten termin porodu by mal byt 17.12.2011 😀 😀 No ja tiez nevraciam ale je mi stale na vracanie to su ale stavy.....ale sak hadam sa to po 3 mesiaci upokoji 😀 Som rada ze si prezila zubara,dufam ze ja tam nebudem musiet ist 😅 A kedy si napises tt do svojho profilu na MD?????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre