Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mabumi
18. máj 2011

@renattka24 budem, ale rozhodla som sa ze az na 12. den, a to je 24.5. 😅
no ak sa dovtedy nerozbehne mrcha, tak budem tusit pozitivne spravy 😅 . ale to rizikove obdobie u mna pride len v nasledujucich dnoch 😖

zuzulkaaa
18. máj 2011

Ahojte kočky sú tu baby ktoré boli na ET 8.11.2009? Na odbere vajíčok 2.11.2009 sme boli 4 chcela by som vedieť či sa vám to podarilo. Mne áno a mam krásneho syna narodil sa 22.7.2010 ak ste tu tak sa mi ozvite som zvedavá. 🙂

renattka24
18. máj 2011

@mabumi Neboj treba mysliet pozitivne.A ked vies kedy mas rizikove obdobie tak nohy hore a nic nerob!!
To cakanie je horzne,ze?No uz aby si to mala za sebou a mala pozitivne spravicky 😎

kaciatko76
18. máj 2011

@mabumi ahoj....tak babo nebude ☹ ☹ ☹

mabumi
18. máj 2011

@kaciatko76 to mi je luto ☹ ☹ ☹ . som si myslela, ze predsa 😖 . hovorili ste o tom, kedy je mozne KET? chces ist cim skôr alebo si nechat v lete pauzu?

kaciatko76
18. máj 2011

@mabumi čo už narobíme,25 sme objednaný na konzultáciu a neviem čo nám povie,že kedy je to možné ja to chcem mať čím skôr za sebou nebudem čakať až po lete vieš ja mám strašnú nechuť sa vrátiť do práce,je to tam všelijaké ☹ stres,závisť ohováranie atď. 😒

mabumi
18. máj 2011

@kaciatko76 no to poznam ☹ . ako som sa nemohla dockat testovania, tak teraz stresujem, ze v pondelok mam ist do prace, radsej nech sa ten cas zastavi a nedozviem sa vysledok ak ma byt negativny 😒 . ale ja uz nemam mrazacikov, ak to nevyslo, tak vsetko odznovu ☹

dorotka66
18. máj 2011

@makovicka53 ahoj makovička, no ideme na to hneď po dovolenke. naplánovali sme si ju zámerne tak, keďže ms príde hneď po nej. a ideme na to koncom júna 🙂 už sa na to teším, možno nám pomôže to leto a pokoj! držím palce, nech to teraz vyjde !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kaciatko76
18. máj 2011

@mabumi to ti verím 😒 moc dobre poznám ten pocit a máš náročnú prácu?bo ja áno tak ma môj gynekolog dal na Pn len teraz keď to nevyšlo tak už budem musieť ísť do práce,budem na teba myslieť každý deň a verím,že ti to vyjde 😉 😉 🙂 a budeš šťastná mamina 😉 a nevieš kedy by som mohla asi ísť na KET??

mabumi
18. máj 2011

@kaciatko76 mam narocnu, ale nie fyzicky, ale na stres. pri IVF som bola aj ja PN, ale teraz som si vzala len dovolenku, lebo som nechcela byt len doma, ale ist aj do mesta a tak... Na KET môzes ist na dalsi cyklus ak bude vsetko OK 😉 . ja som mala nejake problemy, tak som cakala este dalsie dva mesiace. ale u teba bude vsetko OK, kedze si mala normalnu mrsku 🙂
a dakujem ze na mna myslis 😵 , ak mi to vyjde, budem ta krmit virusikmi 😅

@dorotka66 dobry plan, musi vyjst 😵

kaciatko76
18. máj 2011

@mabumi takže asi o mesiac budem môcť ísť,teda ak sa niečo nepokašle 😒 a nemáš mi za čo ďakovať ja budem moc moc moc šťastná keď mi napíšeš,že budeš mamina 😀 😀 😀

mabumi
18. máj 2011

@kaciatko76 jasne, o mesiac ides na to 😵 😵 😵 a dopadne to dobre 😉 , nam obom 😅

kaciatko76
18. máj 2011

@mabumi čiže teraz musím čakať na mrchu a potom môžem ísť na to? 😉

mabumi
18. máj 2011

@kaciatko76 ano ked ti zacne mrska tak od 1. dc budes brat liecky na podporu rastu sliznice a na 19. - 20. dc sa zvykne robit vklad 😉

kaciatko76
18. máj 2011

@mabumi nooo tak to je ešte ďaleko 😕 hmm budem musieť vydržať a dúfať,že to druhý raz vyjde 😉

mabumi
18. máj 2011

@kaciatko76 ved to je co nevidiet, ani sa nenazdas 😉 . a vyjde, urcite!!!!!! 🙂 🙂 🙂

kaciatko76
18. máj 2011

@mabumi ja viem,že to bude za chvíľku len mám už strach,že mi povedia zase tu zlú správu 😢 po dnešnom dni mám zase menšiu nádej ako som mala do teraz 😒 ,ale hovorí sa že nádej zomiera posledná 🙂

mabumi
18. máj 2011

@kaciatko76 ja som este den pred KET tomu vôbec neverila. chcela som to mat za sebou a pokracovat na nasej stavbe. aj v ten den rano som bola chladna ako psi nufak. az ked mi do telefonu povedali, ze sa rozmrazili, zaliala ma zrazu taka laska 😵 . a bola som v tom zas namocena aj ked som si vravela, ze uz sa nenamotam znovu aby som sa zas nesklamala 😅

kaciatko76
18. máj 2011

@mabumi a myslíš,že je väčšia šanca,že druhý krát to vyjde?že naše zmrzlinky sú silnejšie? 😵

mabumi
18. máj 2011

@kaciatko76 ja neviem, nemyslela som si to, ale teraz som uz asi 3x citala niekde, ze ano, ze je vacsia uspesnost 😵 . tak bodaj by 😅

lucka119
18. máj 2011

ahojte kocky som velmi nestastna som siesty den po transfere a dostala som menzes ☹ ☹ je este nejaka sanca ☹ ☹ je to moje druhe ivf ☹ MAM ESTE SANCU NA USPECH ALEBO MENZES VSETKO ZMARIL ☹

mabumi
18. máj 2011

@lucka119 NEMUSEL!!!!! sanca este je 😉 . kam chodis do centra? zavolaj im. moja rada: precitaj si nasu diskusiu s kaciatkom76 cca 3-4 strany pozadu. jej to nevyslo, ale mnohym babam ano 😉

makovicka53
18. máj 2011

@dorotka66 ahoj jasne nam vsetkym 😉 drzkaj sa aj ty

lucka119
18. máj 2011

AHOJTE KOCKY CHODIM DO GIN FIFU TERAZ MI VKLADALI EMBRIJKA TAKZE SANCA ESTE STALE ZIJE?????????????????JA SOM MALA POCIT ZE KED SOM DOSTALA MRCHU TAK JE PO VSETKOM🙂))))))))))

lucka119
18. máj 2011

nenapisala som to spravne vkladali nam dve emrijka

mabumi
18. máj 2011

@lucka119 jasne, nadej zomiera posledna. tak skus zavolat do centra a hlavne dodrziavaj absolutny klud, lezat a nic nerobit 😉 . mala si vklad 12.5.? lebo aj ja som v ten den mala KET 😅

lucka119
18. máj 2011

ahoj mabuli ja som mala vklad 11.5 lebo prvy densa rata ako den nula zevraj a teras som si citala ze si mam zvisit davky utrusu to vazne???????

mabumi
18. máj 2011

@lucka119 u nas to tak docent kazdej radi. aj mne 🙂

lucka119
18. máj 2011

ja teraz vazne neviem co mam robit ja som tam dnes volala ale neboli na mna moc mili ale oni nechapu co to pre nas znamena beru nas ako tovar taky mam pocit🙂)))

lucka119
18. máj 2011

tak teraz ho beriem dve tri krat za den kolko si mam davat teraz toho utrosu?????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre