Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

susi0303
28. jún 2011

@jane1 a ty sa ako citis?.....nebolieva ta hlava?...dufam ze si ok a budeme sa tesit rovnako.....kedy mas ist na dalsie sono?

susi0303
28. jún 2011

@petuska123 dakujem........drzim aj tebe velmi palceky.....mne odobrali 17vajicok-......11oplodnili....z toho 8 bolo jednotkovych aj dvojkovych aj trojkovych a nakoniec mi jedno vlozili a jedno sme si dali zmrazit lebo jedno na zmrazenie bolo jednotkove

petuska123
28. jún 2011

@susi0303 fu tak ty si mala velmo pekne tolko jednotkovych.my sme mali len 2 jednotkove.ale ja som mala kratky protokol,

gabinecka_
28. jún 2011

@pici ET prevé IVF. Mali sme veľké šťastie. 🙂

susi0303
28. jún 2011

@petuska123 ajoj....my sme mali dlhy protokol......a ako sa citis?

minniy
28. jún 2011

Ahojte, máte niektorá podobnú skúsenosť? Som 7 deň po KET (nevydržala som) a urobila som si test – samozrejme negatívny. Môže sa stať, že o niekoľko dní bude ešte pozitívny? Prosím Vás, odpíšte mi. Ďakujem

nalada
28. jún 2011

@minniy samozrejme, na test bolo veľmi skoro 😉

minniy
28. jún 2011

Ďakujem, tak dúfam ďalej 🙂

petuska123
28. jún 2011

@susi0303 celkom fajn.da sa to vydrzat.brucho trochu pobolieva ale v poho ako keby som mala vetry zastavene.ale ked si prdne tak to povoly.este keby sa mi tak dalo tak riadne vykakat by bolo fajn 😀 😀 😀 😀 😀

pici
28. jún 2011

@gabinecka_ ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa no super

mia83
28. jún 2011

@minniy Ahoj,ja som robila test na 10.-ty deň-negatívny,na 12. deň slabá druhá čiarka a na 14.15. deň riaadne červené 2!🙂))),tak nezúfaj!🙂))

jane1
28. jún 2011

@susi0303 skveléé no vidis, to je uzasne. a kolky si to den? gulockou myslis gestacny vacok, ci uz bolo vidiet aj mimco? 😵
drz sa a naozaj sa nevysiluj, relaxuj co najviac sa ti da 🙂

jane1
28. jún 2011

@pici no uz to mas o chvilocku to prvotne cakanie za sebou 🙂 napokon to celkom zbehlo 🙂 drzim silno palceky

jane1
28. jún 2011

@minniy mojaaa, este nic nie je stratene, ved ja som mala na 8 den biely ako sneh a o dva dni uz slaba ciarka 😵 😵

jane1
28. jún 2011

@susi0303 mne nie je nic, okrem pobolievania podbruska. akurat malokedy mam chut jest. a ked, tak bud polievku zeleninovu, ovocie, jogurt s ovocim a piskotkami, zase ovocie.... chlebik, vianocka. a to by som mala dbat na vyzivu a jest najma zeleninu. a nemozem sa zatial prinutit. ani maso ma nejak nelaka.
nelaka ma uz kava, pijem len sem tam bezkofeinovu,
chodim v noci ray, dvakrat cikat, co som nikdy predtym nemala.
inac nic 🙂
a sono mam 6.7. cely cas som neviem preco bola presvedcena ze 7. a to mam 6teho 🙂

jane1
28. jún 2011

@mia83 GRATULUJEM 😵

jane1
28. jún 2011

@petuska123 tak o chvilocku mama 😵 😵

jane1
28. jún 2011

@lululka555 GRATULUJEM 😵

gabinecka_
29. jún 2011

@jane1 no vidíš, tak ma predsa predbehneš 🙂

petuska123
29. jún 2011

ej baby dako a to tu rozrastu s tehulami tesim sa 😉 😉

susi0303
29. jún 2011

@petuska123 ajoj moja.....to s tou stolicou a vetrami sme na tom rovnako....a brusko tiez pobolieva....ale asi to je normalne,ci?

susi0303
29. jún 2011

@jane1 ajojky.....len gestacny vacok....ale je to krasny pocit....myslis kolky den po transfere?

susi0303
29. jún 2011

@jane1 mna tiez pobolieva brusko a so stolicou je to vseliake....tiez mam nocne cikanie co som predtym nikdy nemala......aj tebe povedali ze mas papat a pit vela bielkovin?....ja niesom velmi jogurova ale mlieko si davam 4krat denne jednu salku a syry.....tak budes mat skor sono..ja az 11.7......

lululka555
29. jún 2011

@jane1 dakujem pekne 🙂 🙂 🙂

petuska123
29. jún 2011

baby aka je idealne velkost sliznice na den v kladu.v case odberu bola 10 mm

silvinnka
29. jún 2011

emnryjko sa pekne deli,zajtra je rozhodujuci den,v noci ma chytilo ohss a dnes cele doobedie som lezala na infuzkach 😢 kurnik sopa toto snad sa mi uz len sniva....

renattka24
29. jún 2011

@silvinnka Neboj infuzie Ta daju dokopy.Hlavne ziadny stres,ver ze sa to podari.Musi,sak si si uz vytrpela dost.Tak nech embryjko vydrzi a pekne sa uhniezdi tam kde ma 😅

silvinnka
29. jún 2011

@renattka24 zajtra mu chudatku budu robit PGD a ked bude zdrave tak v sobotu je transfer,ja len potrebujem aby ma tak hrozne nebolelo brucho z ohss,zajtra mam tiez infuzky takverim,ze v piatok mi bude lepsie....ide mi vajecniky s maternicou roztrhat ....☹ ako sa mas a co miminecko?

renattka24
29. jún 2011

@silvinnka Aha takze len verit ze to dobre dopadne.Ja moc neviem co tie skratky znamenaju,to PGD ale budem na Vas mysliet aby to dobre dopadlo. Skus pit vela tekutin aj na silu.Ja som mala bolenie brucha asi tie tri dni.Takze v piatok by si mala byt fit.Hlavne vela tekutin.
No ja sa mam dobre.V nedelu som celu prevracala ale to bolo pvy krat a uz nikdy viac nechcem,vies ja som si vecer lutovala ze sestricky obidve grcaju a ze aspon vedia ze su tehotne a ja nic 😅 .A do rana som bola hotova...asi som si to privolala.
A mimco je v poriadku zatial,vcera som bola v Iscare na krv tak uvidim ako dopadnu vysledky,a pomalicky sa chceme objednat na 3D sono.
No ja hlavne drzim Tebe pastiky aby sa Vam to podarilo.

petuska123
29. jún 2011

@pici ahoj no ako sa nam citis???? joj uz sa ti to kratii 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre