Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bobjan
21. feb 2009

Adra máš IP. Bola to minimálka, ale som mala vyššie dávky ako pri 1.IVF...

adulik30
21. feb 2009

Ahoj Adra na krv idem 3.3. a som uz poriadne nervozna no na druhej strane mysklim pozitivne
ze teraz to musi vyjst.

pahu
21. feb 2009

Vyjde nam to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

babulka123
21. feb 2009

anoooooooo... ???? ty vies nieco co ja nie???

pahu
21. feb 2009

Jeeezisiiii... Spioooonkaaaaaa 😀 Nie, este nic neviem,a le dufam a verim 😀 Zajtra budem 5 den po ET, co myslis, testnem? Bude to zaroven 12 den od pichnutia Pregnylu a 10 den od OPU 😀

babulka123
21. feb 2009

ja ti dam spionku.. heheheheh

ma ani nenapadlo ze by si tu bola o takomto case.. nooo test.. to je take.. co je viem.. skus.. ale necakaj zazaraky.. ako sa citis???

babulka123
21. feb 2009

cakam ta v pipinach

adajka
22. feb 2009

Žienky držím Vám palce. Sama som bola na IVF v r. 2005 a mám zdravé, šikovné,urečnené dievčatko.Skrátka , tie nervy stoja zato.P.S. A teraz mám 3 mesačného synčeka, a k nemu sme prišli ...ani nevieme ako.

adra17
22. feb 2009

Adajka, no to je krááásne! 🙂 U nás je to trošku naopak. My máme krásneho , šikovného 11-ročného synčeka, ku ktorému sme prišli, keď sme chceli a celých tých nasledujúcich 11 rokov sa nestal žiadny zázrak, tak to riešime takto- teda pomocou IVF.

pahu
22. feb 2009

Adajka, Adra : 😀

dicinka1
22. feb 2009

pahu?testla si uz? 😵 😵 😵

pahu
22. feb 2009

Dici, nie 😉
Mozno rano ak si spomeniem 😀 Ktory den si testla ty?? 😀

pahu
22. feb 2009

Aaaa, uz som sa ti mrkla do albumu... Tak ja budem zajtra ten 6.den od ET... 😀 Tak teda dobre, testnem 😀

dicinka1
22. feb 2009

neviem..ale ja dost skoro..no mala som pk...a to lepidlo co je iba v gyncari....ja uz od 3 dna testovala..ale od 5 dna uz bola ciarocka,teda // ale slabe 😉

pahu
22. feb 2009

Dici, ja som tiez po PK 😉 A ake lepidlo????

dicinka1
22. feb 2009

take lepidielko sa u nas dava na poziadanie...emryoglue sa to vola,alebo tak nejak...to pri transfery sa dava....a vraj sa vtedy aj babo uhniezdi..oni ho akokeby nalepia na stenu maternice..aby neodislo niekde 😕

dicinka1
22. feb 2009

testni testni..len aby to nebolo este skoro vies..ono podla toho kedy sa uhniezdilo,ved vies... 😵 uz sa tesim kedy budes mat // 😵

neviem ci si uz mala niekedy //,tak ak bude nahodou len / tak sa nezlakni..mne sa objavila najprv / az po par minutach ta druha...aj to slaba..tak sa nezlakni moja..dobre?

pahu
22. feb 2009

Dici oki, zajtra testnem a uvidime... Aj tak chcem testovat kazdy den az do krvi, len ten 1.test oddialujem 😵

A preco to lepidielko nedavaju vsade?? ☹ Ale ja si myslim,ze moje Bublinky su stale u mna, z casu na cas ma pichnu a pobolia v brusku... 😀

dicinka1
22. feb 2009

davala si si 2? 😕 supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😵 😵 😵 😵 alebo az 3? 😀

neboj su.....dokedy nekrvacas..vsetko je ok..neboj sa..verim ti,ze budes tehulka... 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pahu
22. feb 2009

Dici, mame 2 bublinky 😀

pahu
22. feb 2009

Dicinka, zajtra som tu ako na koni 😉 Teda vlastne len v tvojej IP 😵 Dobru nocku...

dicinka1
22. feb 2009

takze budu dvojcatka 😵 super...zajtra si pozriem albumik..oki? 😀

idem uz haju...bo babo kope..asi sa mu nepaci ze som za pc 😀 bju nocinku 😉

janula13
22. feb 2009

pahu tak aj ja som ta vysnorila, ale uz si asi fuc, ja este strasim 😀 tak ty si uz navnadena na testy?vydrz aspon do 7 dna, nevydrzis?neviem ako to ty znasas, ale niektore babule to dost rozhodi ked je negativ a zbytocne sa stresuju a nakoniec je pozitiv..ak nie si taky stresant, tak testni, ale ak si, radsej este vydrz ak je to v tvojich silach, ok?ale ja viem ze bude pozitiv, verim a modlim sa nech je, musi byt 😀

bobjan
23. feb 2009

Ahojky🙂

Pahu, držím všetko čo mám na // 😉

deny3
23. feb 2009

čítam a spomínam, ja som testovala na 7. deň po ET, druhá / sa objavila až po pár minútach, aj to veľmi veľmi slabunká, ale bola,revala som, ďalší test som robila o dva dni, už boli // viditeľnejšie. A strašne ma bolelo v podbrušku. Dnes som 28. deň po ET, tehotná.
Takže všetkým držím palce, aj na nohách, aby na testíku boli //. 🙂 🙂 🙂 🙂

adra17
23. feb 2009

Ahojte! Deny, to by sme sa všetky veeeeeľmi potešili, keby sme dopadli ako Ty. 😅 Ideme teda v Tvojich šlapajách a Tebe želám krásne tehulkovanie!!! 🙂 🙂 🙂

dicinka1
23. feb 2009

deny..to je supeeeeer 😵 gratulujem...

bodaj by ste vsetky co ste teraz tu boli tehulky 😵

katy2
23. feb 2009

vsetkym cakatelkam drzim palce 😵 😵 😵 😵
na prvych stranach tejto temy som bola cakatelkou aj ja 😉 tak vela stastia 😵 😵 😵

adra17
23. feb 2009

Dici, Katy, ďakujeme 😉

bobjan
23. feb 2009

Katy, díky a aj tebe veľa šťastia a nech je všetko ako má 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre