Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

sysula11
7. júl 2011

@susi0303 som 3 den poET a ty?

susi0303
7. júl 2011

@sysula11 ja mam prve ivf za sebou.....prve sono dopadlo v poriadku a mame malu dutinku.....na druhe sono idem v pondelok...ja mam prsia ako pred vybuchom,bolia......trosku zle od zaludka ale podbrusko ma neboli......ale bolenie podbruska suvisi s maternicou

sysula11
7. júl 2011

@susi0303tomu troska nerozumiem bolenie podbruskas maternicou a to ako ze sa tam nieco deje si myslela?ja som z toho trosku vylakana

susi0303
7. júl 2011

@sysula11 hej suvisi to s maternicou tak ze sa ti s nou nieco deje ale pozitivne......nemaj strach

sysula11
7. júl 2011

dik@susi0303 to si ma ukludnila je to cakanie namahave a hlavne mi tie dni sa tak vlecu aj ty si mala take pocity?

susi0303
7. júl 2011

@sysula11 mi hovor...to cakanie ale snazila som sa mysliet na nieco ine ale aj tak sa to nedalo uplne.....

pufa
8. júl 2011

@miskab ja mam tiez dve a bolo by krasne keby sa uchytili obe.. akurat som sa vratila z odberu krvi, chodim do gynfivu. neviem co sa deje, ale normalne mi tam tie vysiace fotky deti nic nerobia a dnes som sa dva krat skoro rozrevala 😒 uz len vydrzat do druhej. vcera ma dost bolelo podbrusko cely den, ale nie tak menzesovo, ale tak bodavo tak neviem. dnes mam 28 den cyklu. jaaaj, uz aby bol ten vysledok, to je na mozog! Miska, po akom case od druhej krvi ides na ultrazvuk? Je to skvele, ze to vychadza, velmi sa s tebou tesim 🙂

sisab
8. júl 2011

Ahojte, ja som dnes 7den po ET, od ccaa 5-6dna som mala PMS bolesti brucha, dnes ma boli brucho, teda skor je to taka vnutorna bolest maternice. Normalne sa mi zle sedi. 😖
To cakanie je des 😠 😀

jane1
8. júl 2011

Ahojky kočky ako sa dnes mate?

@susi0303 MOJA, tebe sa to už kráti 🙂 víkend zbehne ako nič a uz konečne uvidíš drobca 😵
@pufa ako Pufi? nenapisala si nam výsledok, verím že od šťastia 😵
@sysula11 co sa týka tých bolestí v podbrusku, je to rozťahovanie maternice, mna pobolieva takmer každý deň, niekoľkokrát do dňa. nie je to celkom ako predkramovo, je to trochu iné, ale to zas každá môže vnímať inak. takže znamenie je to dobré a ja veeelmi držím palčeky. už len týždeň, to už zbehne rýchlo, aspoň mne sa najviac vlielo prvých 7 dní 😵
@sisab sisi, to je veelmi dobre ze ta pobolieva 😵

susi0303
8. júl 2011

@jane1 ajojik....hej uz aby to bolo.....a bodajby si mala pravdu....velmi sa bojim ze sa daco pokafralo....ale uvidim....lebo podbrusko ma nebolieva....tak neviem ci sa daco stalo alebo co

miskab
8. júl 2011

@pufa to aj ja mavam ze hocikedy sa mi chce plakat , a tiez ma sem tam pichne v brusku ja idem 26.7 na ultrazvuk. tak mi daj dnes vediet aky bol vysledok ale neboj bude pozitivny aj ja chodim do gynfivu. 🙂 to cakanie je najhorsie

pufa
8. júl 2011

@jane1 este hodinku a 15 minut musim pockat, vola sa tusim az po druhej.. tolko stresu som mala na posledy tusim na statnici.. urcite dam vediet ako nahle to stravim.

pufa
8. júl 2011

pozeram, ze nas tu viacerych pobolieva. prvy krat ma to tesi 🙂

pufa
8. júl 2011

no, tak mam ten telefonat za sebou a nemozem povedat, ze mi je lepsie. sestrička mi povedala, ze je tam namerana pozitivita, HCG 44, ale vzhľadom na to čislo este nie je iste, ci to nie je biochemicka tehotnost. takze to beriem ako nie najlepsiu spravu ale podstatne lepsiu ako 0,5 HCG.. viete mi povedat kolko ste mali vy po prvom teste ked vam povedali ze ste tehotne? ja som 10 den po oplodneni. dakujem vam...

sisab
8. júl 2011

pufa, ja som mala HCG 35 na 10den po ET, bez PK, ale krvacala som, normalny menzes som mala. O 4dni bolo HCG uz len 8. To bolo biochemicke. Takze pokial nekrvacas, znamena to, ze sa len bobacik uhniezdil torchu neskor. Viem si predstavit tvoj stres, skus zajtra alebo pozajtra doma test, ci tam budu ciarocky, aby si vedela, ze HCG stupa. Drzim palce. 😉

miskab
8. júl 2011

@pufa moja drziiim ti moc palceky aby ti to vyslo ..... ja neviem kolko som mala HCG mne nepovedala ani som sa nepytala,zabudla som na to stacilo ked mi povedala ze som tehotna 🙂

pufa
8. júl 2011

@sisab ja som tiez bet PK. a na kolky den od vkladu si dostala menzes? zatial nekrvacam ani nespinim, pre istotu lezim. ten test mozno skusim. dakujem ze si mi napisala.

sisab
8. júl 2011

@pufa na 10den po ET spinenie, na druhy den krvacanie. Aj BT mi klesla. Takze to tvoj prpad toto nebude. Drzim palce, opatruj drobca 😉

pufa
9. júl 2011

@sisab dakujem 🙂 bazalnu som mala dnes rano 37,3, uvidim ako sa to bude vyvijat. tak uz len pockat..

sisab
9. júl 2011

@pufa ta BT je slubna 😉

jane1
10. júl 2011

@pufa pufik, teplotka suprova! 🙂 verim ze bude dobre, ja som bola na 13 den od ET a mala som 150. ale to sa predsa kazdym dnom zvysuje, tusim dvojnasobok.
neviem presne. ja som na odbere po 5 dnoch mala oklo 1400 potom.
drzim palceky, kedy ides na kontrolne hcg? bude stupat, uvidis! 🙂

sysula11
10. júl 2011

@jane1diky za ukludnenie a verim ze mi to dobre dopadne teda....akurat som z toho zmetena ze kedy mam ist v ktory den na odber ked ET bol4.7. po.na 10den to mi vychadza 14.7. je to tak diky.

pufa
10. júl 2011

@jane1 ahoj 🙂 na kontrolny odber idem v utorok, na 14 den od ET, tak dufam, ze to stupne. vobec nespinim ani nic, aj dnes som mala bazalnu zvysenu 37,2. ja mam totiz taky pocit, ze k uhniezdeniu doslo az na 8 den od ET / poslednu stredu, vtedy som mala bolesti a na druhy den ma cely den pichalo v maternici, ale neviem ci mohlo dojst k uhniezdeniu az tak neskoro. to by mohlo vysvetlovalo to nizke hcg v piatok. ale to su len dohady, uvidi sa v utorok..

susi0303
11. júl 2011

@jane1 ajojky.....dnes idem na 14hodku na druhe sono....drz mi palceky....dufam ze sa nic nestalo ....merala som si dnes rano aj BT...mam 37.4....myslis ze je to dobre?....

anjelicek26
11. júl 2011

@susi0303 - to je velmi dobre, nad 37 je vzdy dobre 😵

pufa
11. júl 2011

@gabinecka_ okrem toho ze gratulujem 🙂 mozem sa opytat na kolky den od transferu ti namerali 115?

susi0303
11. júl 2011

@anjelicek26 ahoj...dakujem.....takze by malo byt vsetko asi v poriadku..?....bojim sa

jane1
11. júl 2011

@sysula11 pokial dobre ratam, ano 14.
@pufa pufik, u mna tiez cca na 8 den, takze kludne! do 10 dna sa vacsinou uhniezduje 🙂 tiez som mala vtedy bolesti ako na kramy. den pred tym snehobiely test, dva dni po bolestiach pozitivny. takze u mna urcite n 8, alebo 9 don po ET

jane1
11. júl 2011

@susi0303 sus, neboj sa mojik, verim ze vsetko je oki, zvysna teplota je normalka. ozvi sa hned po sono, oukis, som nervozna 🙂

pufa
11. júl 2011

@jane1 len sa trochu bojim, ze by toho HCG malo byt viac.. dnes som sa rozhodla, ze si zajtra rano pred kontrolnym odberom spravim test. aspon sa priupravim na pripadnu negativnu odpoved hned z rana

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre