Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

leya
4. aug 2011

@pici 🙂 uz to do zajtra vydrzim do vysledku z krvi.....inak, nie je skoro 11 den po ET na krv?

pici
4. aug 2011

@leya nie nie je... pojdes aj 14 ty den, iba v pripade ze oba su negativne, tak pokus bol neuspesny...

leya
4. aug 2011

@pici aha, ok, vdaka

13nika13
4. aug 2011

@leya Ahojky... Hmmm, stále rovnako... Už som z toho na prášky...

13nika13
4. aug 2011

@leya Stále rozmýšľam nad tým, keď som si robila v pondelok test, tak boli //, ale jedna bola slabá... a hneď na to som poobede začala krvácať.... čo to vlastne bolo? Nemám vysvetlenie žiadne... Môže to byť tak, že jeden deň sú //, a ak začnem krvácať, tak potom je to už negatívne? Nejako tomu nerozumiem...

leya
4. aug 2011

@13nika13 to ti verim. a stale silno krvacas, ci len trochu? neslabne to? nepozerala si na fore skusenosti inych bab s niecim takym? bohuzial, je mozne aj to, na co sa pytas.....ale tak, neklesajme na duchu

ybyta
4. aug 2011

@13nika13 hovorí sa tomu Biochemicke tehotenstvo 😉

13nika13
4. aug 2011

@ybyta A to je čo???

13nika13
4. aug 2011

@leya Stále rovnako... Ja už tomu nechápem... dnes som si zase robila test... zase //, jedna slabá... ja už som z toho na nervy... Nerozumiem tomu... keby človek aspoň vedel... Čítala som nejaké príspevky na nete... vraj krvácanie neznamená koniec... Ja neviem, keby som aspoň vedela, na čom som...

13nika13
4. aug 2011

@ybyta BIOCHEMICKÉ TEHOTENSTVO
Tehotenstvo, pri ktorom bola zistená tvorba tehotenského hormónu hCG, ale došlo k potratu skôr, ako ukltrazvuk preukáže srdcovú aktivitu. Je to veľmi skorý potrat, často k nemu ešte predtým, ako žena zaznamená vynechanie menštruácie.......... Čiže ak som dobre pochopila, nemám nič dobrého očakávať... Je to teda zbytočná nádej ☹ ?

pici
4. aug 2011

@13nika13 necitam cele, ale // a jasne krvacanie znamena bud biochem tehotenstvo alebo zamklnuty potrat velmi skoro, alebo ze sa embrya uchytili a s menstruaciou aj odisli... nezufaj, nemusi to vobec nic znamenat. bola si u lekara ked si zacala krvacat?

13nika13
4. aug 2011

@pici Nebola som... volala som do centra lekárke, naordinovala mi Utrogestan, od začiatku som brala Duphaston, k tomu ako som začala krvácať, som začala brať aj ten Utrogestan... 9.8. mám ísť na krv, len mi povedala, že toho 9-ho sa vidíme... Nemôže to byť aj tým /ja sa tomu nerozumiem 🙂 /, vkladali mi 2 embryá, že by sa jedno neuchytilo, duhé možno... a preto krvácam? To biochem. tehotenstvo vždy končí negatívne? Čosi mi lekárka spomínala, keď som jej volala, že možno je to klasický menzes, možno sa niečo zo sliznice maternice odlupuje, či čo... Že to ťažko povedať, čo to je... Krvácam od pondelka poobedia.... Ale je to také zvláštne krvácanie... nemám, ani som nemala žiadne bolesti, ako pri ms... Vždy som vedela, keď som mala dostať ms, boleli ma kríže a podbruško, na tvári som bola vyhádzaná, a teraz nič... nechápem tomu...

13nika13
4. aug 2011

@pici Toto je už tretí teh. test, čo som si robila od pondelka, každý inej značky, na všetkých boli //, ale tá jedna slabá...

pici
4. aug 2011

@13nika13 ja nie som gynekolog. biochemicke tehu je tehu len na tehu teste... takze vzdy negativne
moze byt ze sa uchytilo len jedno... moze to byt cokolvek... drzim palce

13nika13
4. aug 2011

Ďakujem...

ybyta
5. aug 2011

@13nika13 moja ked je biochemické tehotenstvo to je už v haji šáliť ťa nebudem ja som mala dve embrijká uchytili sa potvrdily mi HCG A KRVáCALA SOM A O 5 DNí toje tosom ja mala bio chemicke tehu 😉
HCG 0 ☹ ☹ ☹ PRESNE TO JE VčASNE TEHOTENSTVO AJ s potvrdením HCGale bábatká odídu ale ........jedno može aj zostať a vyvíja sa dalej 😉 ale to nesmie hcg klesať ale stupať

ybyta
5. aug 2011

@13nika13 apreto je aj na teste slaba lebo HCG je ale ale dufajme .....že aspoň jeden bojovník je 😉 kolkáti deň máš od vkladu?

leya
5. aug 2011

pekny dnik vsetkym! ja som bola rano na krv, vysledky budem mat az v pondelok pred obedom. robila som si aj test s citlivostou 10, biely ako stena, takze je to vlastne uz aj tak jedno. takze snazilkujeme dalej! 😉

holly74
5. aug 2011

Čaute kočky, som 5. deň po ET, mala som PK...Myslíte že má zmysel cez víkend testovať? Sem tam mám bolesti ako pred MS.... 😕 Bol to už môj štvrtý vklad 😒

13nika13
5. aug 2011

@leya Ahojček... Až v pondelok? Ja som myslela, že výsledky sú hneď... Treba skúšať ďalej, držím palčeky 😉

leya
5. aug 2011

@13nika13 asi preto, ze ja som bola u gynekologicky, nie v CAR, pretoze maju dovolenku. takze kym to poslu do labaku a z labaku naspat..... 😉 dakujem za palce, budeme to potrebovat 🙂
@holly74 ahoj! skus pozriet do mojho fotoblogu, mam tam tabulku, co sa deje po ET (podla toho, ak si mala vlozene 5-dnove embyjko, tak 9. den po ET mas dostatocnu hladinu HCG na test). niektore kocky mali slabucko pozitivne testy uz 7. den po ET. je to na tebe. drzim palce, nech ti tento stvrty vyjde! 🙂

13nika13
5. aug 2011

@ybyta Ahojky... minulý týždeň v utorok som bola na ET... Neviem, ako sa to ráta, či aj deň ET, keď nie, tak 10-ty deň... Ty si kedy bola na IVF? Aj si mala nejaké príznaky, keď si mala to bioch. tehot.? Asi sa pýtam blbé otázky? Ale nikdy som o takom tehot. nepočula, a to mám 35r. 😀 ...

leya
5. aug 2011

@13nika13 a ty ako? stale rovnako?

ria191
5. aug 2011

@13nika13 ahoj čítala som podobný prípad ako ty v téme neplodnosť slovenky a IVF v Reprofite Brno od strany 830 meno leamax tiež mala pozitívne tehotenské testy a normálne krvácala ak chceš tak si to prečítaj

holly74
5. aug 2011

@leya Díki, zaujímavé čítanie....dnes by sa už teda malo zahniezďovať, to je super, dúfam že sa tomu tak aj deje 🙂

13nika13
5. aug 2011

@ria191 Vďaka... idem na to čítanie...

ybyta
5. aug 2011

@13nika13 toje moc toho čo já mám za sebou moja ☹ 20 rokov sa snažime o bábatko mala som zrasty vo vajcovodoch viac operacii prefukov bolestivych zasahov kupele 5 krat cele IVF PODOTIKAM ANI RAZ MRAZAčIKY AVžDY NAMI PLATENNE IVF v BRATISLAVE ,MARTINE ,PIEšťANOCH A 2 KRAT NENI DAVNO V BRNE ale mi máme adoptovaneho chalana od 1 roka ateraz bude mať 15 🙂 už....milujeme ho ale muž je so spermiami jak superman ja tiež uplne ok aj vajcovody som si dala odrezať kvoli uspechu ivf anič už som chcela aj aby nam to nahradna matka vynosila ale bohužial unas su primitivne zakony nato neda sa to sestra žije s rodinu v Grecku tam to ide alllllle vyšše 5000 eur ivf aj s vloženim do nah. matky ale advokat okolo 7000 ur amusela by rodiť v GRECKU JA MAM NA TO nETER ALE BY TO VYšLO AJ S CESTOU NA 500.000 BYVALICH KORUN slovenskych no a majitelmi Americkich bánk sme neni ☹ ☹ ☹ ☹ takže je to v........ 30.8 idem na apohovor zasa do REPROFITU do BRNA a pojdem na 6 posledne IVF MAM 39 Už SOM UNAVENA Už STOHO VšETKEHO AKO VYššE 20 ROKOV JE MOC KNIHU ASI NAPíšEM ☹ TOTO JE PRE VáS VšETKY POVZBUDENIE AKO SA ROKY NEVZDáVAM žENY HLAVY HORE

vicka25
5. aug 2011

Ahojte baby. neviete koľko dní po KET by som si mohla spraviť TT aby to bolo aj ako tak reálne? 11? Mohlo by byť? alebo počkať 14 dní? ale keď ja už som v koncoch....a na test až v utorok.

leya
5. aug 2011

@vicka25 podla mna 11 den po KET mozes skusit 😉

vicka25
5. aug 2011

@leya 🙂 tak to zajtra skúsim...aspoň budem vedieť na čom som... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre