Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

holly74
12. aug 2011

@alabu Díki za radu... 😉 prehĺtať by ma nenapadlo...ale kiežby sa to chcelo zastaviť......

slniecko137
12. aug 2011

@holly74 určite si ho dávaj, ale zapíjaj, tak ako radí alabu. Ešte nič nie je stratené. Držím palce aby krvička bola pozitívna 🙂

holly74
12. aug 2011

@slniecko137 Dík..ale je to už jasná červená, takže neni o čom ☹

slniecko137
13. aug 2011

@holly74 ☹ ...krvácanie ešte neprešlo???

holly74
13. aug 2011

@slniecko137 Neprešlo.... 😢 takže snád´ to vyjde v ďalšom kole...

izzie27
13. aug 2011

@holly74 ahoj prepac ze sa sem votriem prewsne viem co prezivas, ja so na to tak isto☹ 😢

holly74
14. aug 2011

@izzie27 Čauko, Izzie, tak to mi je ľúto aj za teba... je to hrozné, keď sa nedarí prirodzene, ale keď sa nedarí ani vtedy, keď vieš, že bábetká sú už tam, kde majú byť, tak to je neopísateľné...Človek sa môže utešovať už len tým, že keby sa ujali a potom odišli, tak by to bolo ešte horšie.......čo je teda dosť depresívne.....

slniecko137
14. aug 2011

@holly74 toto je tvoj prvý pokus?

holly74
14. aug 2011

@slniecko137 Zlatko, štvrtý vklad to bol...2 embryá po PK....okrem toho mám už za sebou 1 ET a 2 KET...teraz už mrazáčiky nie sú, takže smer poisťovňa a žiadosť o 3. ivf ...dúfam že mi to schvália ešte tento rok....

slniecko137
14. aug 2011

@holly74 ☹ tak to ma mrzí. Vždy tvoja nádej skončila takto skoro?

holly74
14. aug 2011

@slniecko137 jojo, vždy bud menzes alebo negatívna krv ☹

izzie27
14. aug 2011

@holly74 mas pravdu. uz len aby sme si oddychli a pripravili sa do dalsieho kola. Drzím ti palce a vela stastia

slniecko137
14. aug 2011

@holly74 ☹ o to je to asi tažšie isť do toho znova a znova keď sa ani raz neuchytili.... Ja som síce vždy hovorila že radšej nikdy nechcem otehotnieť ako keby som mala potom potratiť, ale minulý rok som bola rada za každý deň čo som bola tehotna. ...Aj ked to bolo len pár týždňov. Želám ti aby si to čo najskôr prelomila a babulky nech sa ti tam zahryznú na 9 mesiacov.

holly74
15. aug 2011

@slniecko137 Slniečko, aj ja Ti prajem to isté...zdravé tehotenstvo a zdarvé bábetk/bábetká.... Vidíš, nikdy som sa na to nedívala tak ako píšeš, je to zvláštne, ale nie nepochopiteľné.... Ja som tiež rada, že som ich mala v brušku aspoň tých 13 dní....ten pocit bol veľmi pekný.

gerdusha
15. aug 2011

ahojte baby,

mozem sa trochu pripojit? chcela by som vas poprosit o vas nazor. dnes som 14. DpoET, uz niekolko dni si robim testy, su to v podstate stale len tieniky. na teste s citlivostou 10 je ta ciarka zretelnejsia, test s citl. 20 je velmi slaby tienik. Mam pocit, ze tie testy su 3 dni rovnake. Embryjka som mala vkladane na 3. den. Pri predchadzajucom ivf boli vkladane na 4. den a ciarky na 14. den boli zretelnejsie...som trochu v pomykove.

dnes som bola na krv na hcg a lekar mi povedal, ze naco budeme brat krv, ze kukneme ultrazvukom...14. DEN PO ET!...tvrdil, ze tam vidi, ze "to" tam je...ja som sa ho pytala, ze mne to tam pripada vsetko rovnake machule, ako to tam moze vidiet...povedal, ze 15 rokov praxe...tak snad...aj ked mi uz raz diagnostikoval ohss bez toho, aby som ho mala...takze nie celkom mu verim...vraj, naco budeme brat krv, ked to na sone vidime...

baby, skuste posudit tie fotky, ci je to na 14. den po et dobre, prosim...

leya
15. aug 2011

@gerdusha ahoj! podla mna mas testik pozitivny! urcite! 🙂 to su ale zvlastne maniere, ked ti nechcel vziat krv....tak ale v kazdom pripade blahozelam a drzim palce! 😉

gerdusha
15. aug 2011

@leya ,
dakujem...len som nervozna z toho, ze tie ciarocky su take slabunke...

leya
15. aug 2011

@gerdusha zatial to nevadi, ale casom by mali zosilniet. kedy mas ist na dalsiu kontrolu ku gynekologovi? ja si ta pamatam este z temy Snazilky z centra Gynpor Sliac, boli sme priblizne v rovnakom case na laparoskopiu 🙂 tak som rada, ze sa ti zadarilo. ja na svoj zazrak este stale cakam, som prave po neuspesnom IVF.

gerdusha
15. aug 2011

@leya ,

a mne bol tvoj nick tiez povedomy..🙂...no neviem, ci sa zadarilo...moje ivf po gynpore skoncila potratom...potom boli dve dalsie stimulacie, ale bez transferu...no a teraz toto...

na dalsiu konzultaciu mam ist o tyzden...neviem, ci pojdem...asi sa budem riadit testami...kolko ivf uz mas za sebou?..mrzi ma, ze ti toto ivf nevyslo...ja mam uz 7. stimulaciu za sebou...ach jaj...dufam, ze stastna sedmicka... 🙂

leya
15. aug 2011

@gerdusha to bolo moje prve IVF, moja prva stimulacia. oproti tebe som zaciatocnicka 😉 a nemozes skocit niekam, kde by ti vzali krv a stanovili HCG? pre istotu, aby si bola pokojnejsia. inak ti neostava ine, len tyzden pockat a to uz budes vediet, na com si. za aky cas si absolvovala tolko IVF?

gerdusha
15. aug 2011

@leya ,

prve tri boli stimulacie na IUI...4 soft ivf od oktobra 2010-jul 2011...

leya
15. aug 2011

@gerdusha no, tak to mas teda toho za sebou dost.....ja verim, ze ti to tentokrat uz vyslo 😉

slniecko137
15. aug 2011

@holly74 bola si dnes na krv? máš už aj výsledky?? Nebolo to predsalen pozitívne?

holly74
15. aug 2011

@slniecko137 ahoj, Slniečko, nie nešla som tam, volala som, že som to dostala, tak ma ani nepresviedčali že mám prísť...ale zajtra idem k doktorovi, tak ak by trval na krvi, tak mi ju môžu zobrať..ale nemyslím si že by toto krvácanie aj s kŕčami, čo som pri tom mala, mohlo nejaké embryjko prežiť....
@gerdusha vyzerá to dobre, držkám palce, vidím, že už si si tiež svojím prešla, tak nech je to teda už konečne tam 😉

slniecko137
15. aug 2011

@holly74 ☹ , želám ti veľa síl do ďalšieho boja

boncusik
18. aug 2011

holky som 2den po ET, idem 30.08 na krv je tu niekto kdo so mnou zdiela čakanie 😀

gabinkaa
18. aug 2011

@boncusik čo to čítam, veľmi veľmi držím palečky, nech je tento pokus úspešný 😉 😉 😉

gabinkaa
18. aug 2011

@gerdusha ahoj moja, ani si sa nepochválila, že už stimulkuješ, držala si to veľmi v tajnosti, myslím, že čiarky na testíkoch sú viditeľné aj na tom 20, tak sa pekne vytešuj, ale krvičku by si si mohla dať zobrať
bola si aj teraz v Rf alebo v inom centre? držím moc palečke, nech je pokus úspešný a hlavne riadne potvrdený 😵 😵 😵

gerdusha
18. aug 2011

@gabinkaa ,

ahoj, dakujem za palce...no nepochvalila...do diskusie sloveniek v RF uz z istych dovodov nechodim...testy silneju, takze hadam bude dobre...a ano, bola som v RF...vidim, ze tebe to pekne ubieha...tak drzim palce

gabinkaa
18. aug 2011

@gerdusha som rada, že testíky silnejú a nech to len pekne pokračuje.....prečo už do diskusie nechodíš, niečo sa Ti tam nepáčilo?.......no veru ubieha, mne sa zdá, že to ide pomaly 😀, tak sa pekne držkaj a nech len testíky stále silnejú, nemala si PK? koľko embryjok Ti vkladali?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre