Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

gerdusha
18. aug 2011

@gabinkaa ,
vkladali mi 3 na 3. den

boncusik
18. aug 2011

@gabinkaa jéé tak už v 2 trimestri gratulujem 🙂

petuska123
18. aug 2011

@gerdusha normalne zaccinam uvazovat ze nabuduce si nedam ti PK aby aj mne vlozili na 3 den..ktovie ci to ma dake pre a proti 😒

gerdusha
18. aug 2011

@petuska123 ,

neviem, nad tymto ani nemienim uvazovat, ja proste verim, ze vsetko je tak ako ma byt...

alabu
18. aug 2011

@petuska123 ja som sa o tomto bavila s embryologickou...tie vajka sa pri PK trosku cistia od okolitych buniek a to mne povedala ze nie vsetky to znesu 😒

gabinkaa
18. aug 2011

@gerdusha tak to môžu byť aj trojičky 😵 😵 😵 bolo by to úžasné........ 😉 😉 😉 😉

gabinkaa
18. aug 2011

@boncusik ďakujem, veru už sme sa prehupli do 2., dúfam, že takto dobre budeme pokračovať aj naďalej

rienok
18. aug 2011

@gerdusha tak tu si sa schovala 🙂 blahoželám k // a držím palčeky až do úspešného konca 😵

gerdusha
18. aug 2011

@rienok ,
dakujem...je vo mne kusok toho strachu, lebo uz som si co to tiez preskakala....a hlavne ma strasia niektore pribehy aj tu na MK...este sa z tych // akosi nedokazem radovat, lebo viem, ze som este nevyhrala...

ale snad pomalickymi krocikmi pridem az do ciela...uz...

rienok
18. aug 2011

@gerdusha no už by sa patrilo 😠 teraz to už vyjde neboj, treba byť veľký optimista ... ja držím palčeky veeeľmi preveľmi 😵 😵 😵

boncusik
19. aug 2011

@gerdusha kedy ideš na krvičku? možno to budú aj trojičky 😀 😀 😀

gerdusha
19. aug 2011

@boncusik ,

na krv nejdem, pojdem na sono...mala by som ist v pondelok...ale asi tomu dam dlhsiu pauzu...neviem, uvidim... 😉

sysula11
19. aug 2011

@gabi.k ahoj aj ja som v 10tt a mame spolocny termin aj ty si po IVF my cakame dvojicky a beries utrogestan? dik za odpoved a drzim palceky aby nam to vsetko dobre dopadlo...

boncusik
19. aug 2011

@gerdusha prečo to odkladáš, ja by som sa ponáhlala čo najskor 😀 ja nemám rada tú neistotu 😠

gabi.k
19. aug 2011

@sysula11 ahojko...noo my cakame len jedno... sice sme chceli 2naraz ale Doc. nam odporucil 1 a tak surodenca mame ako zmrzlinku... 🙂 po toho pojdeme o rok... zatial mam tu v pase TP 21.3. ale v tehu knizke mam 14.3. tak uvidime ... a kde ste podstupili IVF ? my v MT v Iscare...

boncusik
19. aug 2011

hoolky je tu niekto ako ja 3.den po ET? ja chytám už dnes depku stále sa sledujem už som z toho na scvokatanie 😠

mia83
22. aug 2011

Ahojte,je tu niekto kto bol na transfere 13.8.,alebo okolité dni??My máme teraz 1. KET,1. IVF skončilo biochemickým tehotenstvom.

boncusik
22. aug 2011

@mia83 ja som bola na ET 17,08 😀 ty už budeš pomaly testovať však 😝

sysula11
23. aug 2011

ahoj @ gabi.k my v BA gyn-fiv-e a ty uz mas tehu knizku mne ju moj obv.gynekolog este nedal a do centra uz nemam chodit iba k nemu len ja som na PN uz dlhodobejsie a ked idem na posudkovu tak mu ona povie dohodnite sa na poradnu len on je taky motak ...ty si kedy ju dostala mozem sa ta opytat?inak my sa drzime dobre aj tebe prajem vsetko dobre.ahojcek

stastenka42
23. aug 2011

ahojky,tak sa pripájam aj ja,dnes sme si priniesli domov dve fazulky 😀 čaká nás dlhých desať dní 😉 😉 ako sa cítíte baby ?

pici
23. aug 2011

ja vam tak vsetkym trochu zavidim a drzim palce nech je to nekonecne cakanie uspesne... my mame teraz pauzu tak ja si podobne stavy zazijem az v oktobri 🙂 🙂

qwertinka
24. aug 2011

caute baby, tie co mate uz u seba fazulky ako znasate tieto teploty? my mame v byte 24 hod. 30 stupnov 😒

stastenka42
24. aug 2011

@pici neboj,aj ty budeš čoskoro na našom mieste 😉 ubehne to rychlo,ani nebudeš vediet ako 😉
@qwertinka my máme naštastie už niekolko rokov doma klímu,takže teraz je to na nezaplatenie 😉 a kolky den si po et?

qwertinka
24. aug 2011

bola som v nedelu, takze som teraz 4 den 🙂 ale tak sa to vlecie. aj my mame klimu ale len taku prenosnu tak ta chudatko tak dobre nepracuje a huci strasne ☹ dnes to dobre zvladam ale vcera. fuuu na odpadnutie. ty mas dnes druhy den, ze? tak to sme tak blizko pri sebe. aj mas uz nejake pocity? ja zatial nic a tiez sme mali vlozene dve fazulky🙂

stastenka42
24. aug 2011

ešte je skoro,neboj,musíme mysliet pozitívne 😀 my sme mali expandované blastičky,a vy?

pici
24. aug 2011

@stastenka42 ano... a mam v inej teme tiez partacky na cakanie :D
ja soms a takto rozhodla po dvoch neuspesnych transferoch ze chcem oddych trosku

stastenka42
24. aug 2011

@pici tak je to najlepšie,ked budeš cítit že "teraz" tak šup do toho 😀 držím palčeky 😀

pici
24. aug 2011

@stastenka42 ano ja to citim na oktober. urobila som si prazdniny ako na strednej, oddychnujem nic nerobim/ myslim dennodenne/ a takto to je fajn...

stastenka42
24. aug 2011

@pici 😉 😉

qwertinka
25. aug 2011

@stastenka42 tak to vam dali super material. to sa malinke hned zavrtali 🙂 my sme mali jednu peknu morulku a druha trosku zaostavala ☹ ale tak verim im obom. lebo prvy pokus sme mali s jednym dvojbunkovym a pekne sa uchytil aj srdiecko bilo len sme to museli prerusit v 6 tt lebo sa chutatko pomylilo a zbehlo do vajcovodu. tak teraz mam obavi ze ako to dopadne. @pici to je super. treba si oddychnut. hlavne psychicky a nacerpat novych sil. takze sup sup na kupko 🙂 a inac nejako to tu viazne na tejto teme. kde su vsetci? co neboli ziadne vklady? to hadam nie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre