Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jerry23
21. sep 2011

@susesi tak to ma mrzi...velmi...

zuzancek22
22. sep 2011

@jerry23 nie vôbec nešpiním, to je snád dobré.

timona
22. sep 2011

ako travite čakanie po ET? ja mam este tyzden dovolenku, ale neviem ako to zvladnem...ta neistota je strasna...asi by mi bolo lepsie v práci, aj ked je dost stresujuca, ale takto stale rozmyslam či to vyšlo-nevyšlo, čo ďalej ak nevyšlo...už mi z toho hrabe..

mirka321
22. sep 2011

@timona ahoj
mňa čaká transfer zajtra
tiež som si zobrala jeden týždeň dovolenku, ale keď tak človek nad tým premýšľa asi je lepšie byť v práci , lebo doma všetky moc premýšľame 😉
ale tá neistota je v nás
držkaj sa

timona
22. sep 2011

mne robili transfer v utorok, ani neviem co mam robit, ci iba lezat,ale z toho som uz pomaly psycho, alebo ci mozem aj niekam ist, stale sa bojim aby som nieco nepokazila...inak ako to prezivaju vasi partneri, ten moj to ani zdaleka tak nepreziva ako ja, berie to tak že veď prinajhoršom si to zopakujem..

gwenni
22. sep 2011

@timona neboj sa nič nemôžeš pokaziť tým že budeš normálne ďaľej žiť veď keby to bolo prirodzené otehotnenie tak by si momentálne ani o tom nevedela že si tehu. Neboj sa je lepšie pre drobčeka keď sa na to veľmi nekoncentruješ aj keď z hlavy úplne sa to pustiť nedá....a chlapi tý to berú asi všetci rovnako nemajú toľko hormónov ako my 🙂 🙂
držím palce veľmi silno 🙂

mirka321
22. sep 2011

ja som pri 1x KETku striedala pár dní som bola v práci a pár dní dovolenku,
nič ťažké som nedvíhala, ale fungovala som normálne....
pri ET tak isto , pri ET som bola tehotná a pri KETku sa to nepodarilo,
a vlastne po ET bábätku prestalo biť srdiečko, preto som mala potrat , ale vôbec som nekrvácala
určite to nie je o tom , ležať pomaly s nohami na strope......
jednoduch to je na prírode ako to zariadi
normálne funguj, iba nedvíhať nič ťažké a treba si určite aj ddýchnuť
pekný deň

petuska123
22. sep 2011

@timona no ja som sice et nemala nedoslo az k tomu ale som jednoznacne chcela byt doma,z dovodu ze mam manualnu pracu teda masirujem a tam za pri tlaceni vseko mozne zapaja,tak ja mam v tomto jasni,aspon v dacom 😀

susesi
22. sep 2011

@jerry23 Ale nevzdavame to. Dame pauzu a sup do II.VF. Drzim Ti silno palceky k 2-om II 🙂)) Kedy ideš na krv?

deni73
22. sep 2011

@timona Ja som po ET išla domov vlakom, 2 dni som ostala doma, varila, upratovala, bola som na služobnej ceste, proste normálne som fungovala. 🙂

jerry23
22. sep 2011

@susesi tak ty si moja osoba...mam rada optimistou...v pondelok idem na krv

katka1177
22. sep 2011

ahojte baby, chcem sa opytat: chystam sa na KET, zacala som brat estrofem, 5 dni po 2g, dalsich 5 dni 4g, a dalsich 5 dni 6g. teraz som vo faze 4 g a citim sa obcas velmi slabo, na kontrolu sliznice mam ist az na 15 den od zacania uzivania estrofemu. Citili ste sa aj Vy slabo?, boli ste na kontrole az na 15 den? Dakujem
Dnes o 14:20 • Odpovedz • •

pici
22. sep 2011

@katka1177 ahoj. ja som brala od prveho dna cyklu davky 3x2 cely cas.. na kontrolu mam napisane 10-14 den najlepsie 14ty.... slaba som sa necitila, skor nafuknuta, ako pred ms. bolestive prsia, nafuknute brucho :D

ursula5
23. sep 2011

@mirka321 držím palce dnes daj vedieť ako dopadol trasfér 🙂

katka1177
23. sep 2011

@pici dakujem. A kolko ma byt cca sliznica mm? Uz si bola na kontrole? Drzim palceky

pici
23. sep 2011

@katka1177 nie... teraz od nedele by mi mala prist ms a zacinam este len.. sliznica na ket by mala byt aspon 10 mm/ tak mi bolo povedane/

petuska123
23. sep 2011

@pici ahoj sme sa pohli mam termin na pohovor idem mat dlhy protokol

pici
23. sep 2011

@petuska123 jupiky to sa moc tesim :D

petuska123
23. sep 2011

@pici pocuj to si celo ten cas budem daco pichat??alebo aj nieco zerkat??

ursula5
23. sep 2011

@jerry23 ako prebieha vklad robia sa ešte nejaké vyšetrenia??? aj sa pýtajú koľko vložiť a je pred tým nejaký rozhovor s embryologičkou?? 🙂

jerry23
23. sep 2011

@ursula5 nie..my sme mali iba ten jeden rozhovor,co uz mas aj ty zasebou....v ten den povedali, kolko ich je a podpisujes, kolko chces vlozit...pride anesteziologicka s tabletkou, chvilku si polezis a idete na to...potom nepamatam, ale asi som spala a ked som sa prebudila, tak asi za 2 hodiny nas pustili domkov...a este rano ides znova na ultrazvuk...to aby som nezabudla..xixi

jerry23
23. sep 2011

@ursula5 ja to uz mylim odber s vkladom...na vklad som prisla rano na ultrazvuk, a o chvilku mi uz robili vklad..na tej ich koze som si este 20 minut alebo aj pol hodinku polezala a potom som sa isla obliect a pockat na spravu o priebehu...poucila ma co mozem, co nemozem...a isli sme domkov..

ursula5
23. sep 2011

@jerry23 dík za vysvetlenie tá prvá správa sa mi zdala čudná, že však to som už absolvovala 😀 😀

zuzancek22
23. sep 2011

@jerry23 a pred vkladom si si nedávala žiadne tabletky?

zuzancek22
23. sep 2011

@ursula5 ideš zajtra?

ursula5
23. sep 2011

@zuzancek22 vkladáme utrogestan 🙂)

zuzancek22
23. sep 2011

@ursula5 a nič viac ani ráno pred vkladom?

ursula5
23. sep 2011

@zuzancek22 na vklad by som mala ísť zajtra ale ešte mám volať ako sa to vyvíja, vo štvrtok bolo dobre tak myslím, že aj zajtra bude všetko OK 😀 a pôjdeme na to

ursula5
23. sep 2011

@zuzancek22 zatiaľ neviem čo sa bude diať pred vkladom, ale myslím, že nedávajú v Heliose nič 😉

jerry23
23. sep 2011

@zuzancek22 akurat utros asi dva dni a vitaminy kyselina listova...v den et nic ani utros

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre