Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

liam
29. sep 2011

ahojte babenky..dnes 9 den po ET,test negativny ☹ co si o tom myslite?

deni73
29. sep 2011

@jajka1980 Nie, mne to vyšlo na 3. krát, KET som nikdy nemala, lebo som produkovala stále iba 2 vajíčka, naposledy 3, zle reagujem na stimuláciu.
@liam Počkaj si pekne na výsledok krvi, 9. deň je dosť skoro na pozitívny test.

mirka321
29. sep 2011

@adlerka ahoj , netráp sa určite je to na prírode a nie na štatistikách a to , čo tu niekto popíše alebo povie, že KETká nie sú úspešné, je blbosť
poznám baby, ktoré sú dnes už mamičkami po KETkách, ET mali neúspešné
tak hlavu hore a držím Ti silno palčeky 😉

liam
29. sep 2011

@deni73 dakujem za povzbudenie 🙂

jajka1980
29. sep 2011

@deni73 aha...rozumiem...a blahoželam ti 😉 😀 🙂 🙂 Ja som mala 4 vajíčka a z toho sa 2 oplodnili a práve tie mi vložili....

bobi3
29. sep 2011

@adlerka myslím, že vobec nemusíš byť skeptická, tiež poznám osobne jednu holku, ktorá má z KEtka dvojičky 🙂

adlerka
29. sep 2011

@liam Ahoj, ja som bola na KET a robila som si test na 7 den a tiez bol negatívny ☹ , ale asi je to všetko skoro,ale aj tam mi to na chvílu pokazilo náladu. Ale baby tu spomínaju, že sa im to počas čakačky stále menilo, chvílu pozitívne chvílu negatívne, takže asi sa to nedá odhadnut, ked sme tak nadopované hormónmi . Ja som už potom nemala energiu robit si testy. Stačilo jedno sklamanie.no nič,nechám sa prekvapit z krvi.Dnes som bola a zajtra čakám vysledok 😕 Držím palce a nenechaj sa odradit. Aj zázraky sa deju, ja čakam na jeden zajtra 😉

bobi3
29. sep 2011

@liam ešte je skoro, je som mala na 10 deň negatívny a stále dúfam 😒 moja kámoška mala ešte v deň odberu krvičky testík biely ako sneh a potom jej volali, že je tehu 😉
@deni73 ja som tiež nejaká slaba nosnica 😀 pri oboch IVFkách som mala len 4 vajíčka, pri 1. mi ostali dve, pri tomto druhom len jedno ☹ lenže čo s tým?

liam
29. sep 2011

@adlerka dakujem za pekne slova 🙂 ..a prajem len pozitivny vysledok 😉 .. a este by som sa chcela sppytat kedy mas vypocitany datum mrchy,ktora verim,ze Ti nikdy nepride..a kolky den si po ET?

liam
29. sep 2011

@bobi3 dakujem za povzbudenie ..ste zlate 🙂

jajka1980
29. sep 2011

baby chcem sa opýtať, je tu niektorá z vás, ktorá ma diagnozu: nezistená neplodnosť a vyšlo jej to formou IVF ? Ja mám takú diagnozu, za sebou mám 2x umele oplodnenie a teraz som 8 den po IVF. Zo začiatku som mala bolesti v podbrušku ale už pohoda...má to tak byť ? Ja verím, že to tento krát vyjde...a ked nie...čo už... skusime to znova..no lekár kde chodim povedal, že embryjka su krásne a vložil obe...

adlerka
29. sep 2011

@liam Ahoj, no ja som bola na KET, lebo ET nemožem nikdy absolvovat koli hypestimulačnému syndromu. Mrchu by som mala dostat v sobotu. Mne to DR. robí všetko podla cyklu. Na 10 den som si dala merat sliznicu, na 16 den som bola na vklade KET ako mi vychádzalo koniec ovulky a na 14 den po vklade som bola na krv. Takže ak bude test negatívny vysadím hormony a mala by som dostat normal mrchu.Ale nechám sa prekvapit, lebo som to absolvovala este len prvý krát. 🙂

adlerka
29. sep 2011

Ozaj baby a pozitívne myslenie je 50% úspechu, takže hor sa na to. Ked mi dr. vkladal moje embrijká, tak povedal, :"že prvých 15min je najdoležitejších, musím mysliet pozitívne, aby sa u mna cítili dobre a nevysávala som z nich energiu" 🙂 Manžel bol vtedy so mnou a bavili sme sa , čím bude naše mimčo ,ked vyrastie a na aký šport ho dáme. Tak sme sa pri tom nasmiali. Moj drahý vypotil, že džokej, tak to by ma v živote nenapadlo. Takže pozitív. 😵 ...pozitív 😵 ....pozitív.. 😵 myslenie. Ved ani my nechceme žit medzi ludmi, ktorí su negativisti, ale obklopujeme sa optimistami. 😝

liam
29. sep 2011

@adlerka tak nech ti to vyjde hned na prvy krat a budes mat pokoj 😉 ...

jajka1980
29. sep 2011

Tak pozitívne myslenie by malo byť na prvom mieste, hoci v kútiku je vždy to druhé ja...ktoré vrta v hlave, že čo ak nie....ale aj ja myslím pozitívne a verím, že to tento krát vyjde 🙂 ....a adlerka...držím všetky palce....a tak oko je tebe tvoja polovička oporou, je aj tá moja, dokonca je 100% istí, že to teraz vyjde....Tak veľa úspechou a nech sú samé pozitívne správy...lebo tie negatívne tu veľmi dobre neprospievaju asi každej z nás.... 🙂 🙂 🙂 🙂 Jednoducho treba VERIT....a všetko pôjde ako má byť... 😉

zuzancek22
29. sep 2011

@liam ahoj a aký si si robila?

elisa7
29. sep 2011

ahojte, ja som sem zavitala po viac ako dvoch rokoch a vidim ze sa tu rozobera uspesnost/neuspesnost KET- tak Vam chcem pridat trochu pozitivneho myslenia- ja mam za sebou 3IVF (,,uspesne" jedno-no skoncilo sa v 11tt. ☹ )a 3 KET-y, a prave po KET mame uz takmer 2-rocne dvojicky- a to ma tiez strasili ze pri KET je mensia uspesnost- takze nedajte na statistiky a verte len sami sebe- pozitivne myslenie a urcite to vyjde- drzim palce!!!

ursula5
29. sep 2011

baby ja sa dnes cítim čudne, mám asi nízky tlak pod chvíľou sa mi krúti hlava a pocity ako pred mrchou tak dúfam, že to neveští nič zle 🙂

liam
29. sep 2011

@zuzancek22 clear blue ..ale negativny bol ☹ ... nevadi ,verim ,ze neukazal spravny vysledok...mozno moje hviezdicky sa uhniezdili neskor a test bol z toho zmateny 😉

bobi3
29. sep 2011

@elisa7 blahoželám, to je povzbudzujúca správa 🙂
@jajka1980 mne pri prvom neúspešnom IVF paradoxne pomohlo to, že som si predstavovala, ako sa pustíme do ďalšieho boja a nevzdáme to, možno som to príliš skoro pochovala, no na druhej strane sa mi potom ľahšie prijímal fakt, že to nevyšlo... nejako som sa na to podvedome pripravila...
@ursula5 a koľký deň si od ET?
no ja idem zajtra na krv, už od utorka mám plný nos a ťažko sa mi dýcha, vôbec tomu nerozumiem, lebo iné mi nič nie je... nepočuli ste niekto a tehotenskej nádche? že vraj sú sliznice nejako moc prekrvené 😕 možno je to blbosť, no ako sa vraví, topiaci sa aj slamky chytá 😀

jajka1980
29. sep 2011

@bobi3 ..ano aj som pripravená aj na negatívnu správu....ale v prvom rade verim, že sa to podarí....Proste treba veriť....je to 50na 50.....bud -alebo....lenže človek, ktorý si nebude veriť a dúfať, nikdy nič nedosiahne....

timona
29. sep 2011

@deni73 a po akych dlhych intervaloch si sla na jednotlivé IVF?a ak sa mozem opytat aky mate problem?

bobi3
29. sep 2011

@jajka1980 to je pravda, treba veriť, no príroda je nevyspytateľná... ale zas aj zázraky sa dejú, tomu verím 😉

ursula5
29. sep 2011

@bobi3 som 5 deň po ET 🙂

timona
29. sep 2011

neviete na koľky deň sa zacinaju brat hormony pri KET?

jajka1980
29. sep 2011

@bobi3 .to áno...deju...ved suseda mala tiež problém otehotnieť, roky sa snažili s manželom, nakoniec šla na IVF a dnes má krásneho synčeka, má 5 mesiacov 🙂 a čo chcem tým povedať ? 😀 asi to, že je tehulka v druhom mesiaci a navyše prirodzenou cestou sa jej to podarilo... Takže ZAZRAKY SA DEJUUUUU.... 🙂 🙂 🙂

bobi3
29. sep 2011

@jajka1980 no nám sa po prvom neúspešnom IVF podarilo tiež prirodzene otehotnieť, tiež neviem akým zázrakom, no potom som v 3. mesiaci potratila, takže bojujeme ďalej. Ale aspoň ma to presvedčilo, že otehotnieť viem a aj to je úspech 😉

deni73
29. sep 2011

@timona Ahoj. 1. som mala v novembri, 2. vo februári, a 3. som začala v auguste, vklad bol na začiatku septembra, nemohla som skôr kvôli zmene zamestnania. A problém bol u mňa, hormonálny, a hlavne kvôli veku navrhoval doki ivf, mám už 38.

jajka1980
29. sep 2011

@bobi3 ....tak to ma mrzí ☹ ...prajem ti z celého srdca, aby ti to konečne vyšlo.....treba bojovať...a ako píšeš...je to velký úspech....držím palce....

jajka1980
29. sep 2011

@deni73 ...ja mam 30...no v oktobry 31, za sebou 2. neúspešné umelé oplodnenia a tak lekár sám navrhol IVF...vraj tak sa roby, ked obyčajné umelé oplodnenia nevyjdu....tak neviem...ale ja bojujem spolu s polovičkou a nevzdávame sa...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre