Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jajka1980
29. sep 2011

@eva76 ...máš krásneho synčeka...pozrela som si tvoje fotky...je nádhernyýýý 🙂 🙂 🙂

petuska123
30. sep 2011

@bobi3 🙂 🙂 🙂 🙂 tak daj vediet ako dopadla krvicka urcite to bude pozitivne drzim palcoke 😉

adlerka
30. sep 2011

Caute holky. Som nervozna a to príšerne. Prišiel na mna velký stres 😖 . Dnes doobeda si mám zavolat, ako dopadli vysledky krvi. Ved ani nebudem schopná vytukat to číslo. Tak drzte mi všetky prsteky. Nech to dopadne akokolvek, len nech to uz mám za sebou. Prinajhoršom ma čaká druhy KET. Ved toto bol este len moj prvy.

ursula5
30. sep 2011

@adlerka držím palce 😀

zuzancek22
30. sep 2011

@liam presne tak treba pozitívne myslieť, sa som bola o tom presvedčená od vkladu, hladkali sme bruško a prihovárali sme sa.

zuzancek22
30. sep 2011

@adlerka budeme moc myslieť na teba.

deni73
30. sep 2011

@bobi3 Super, daj vedieť hneď výsledok krvi. 🙂

jajka1980
30. sep 2011

@adlerka ahoj..držím ti silno palce...nech bude pozitívna správa.. 😉Daj vedieť, ako si dopadla.. 🙂 🙂

jajka1980
30. sep 2011

@ursula5 ...ahoj, tak ako sa dnes cítiš ? Bolesť hlavy zmizla ?

eva76
30. sep 2011

@jajka1980

abz som to upresnila, 10 rokov sme manželia a posledné 4 roky sme sa snažili už veľmi. prešli sme všetky vyšetrenia a až p. dr. v iscare ma poslala na vyšetrenie krvy a tam zistili trombofíliu či čo a to bol problém hustejšia krv ako má byť a preto boli injekcie a teprv sa to podarilo.

eva76
30. sep 2011

@jajka1980
ďakujem, stalo to za to, baby hlavy hore

jajka1980
30. sep 2011

@eva76 rozumiem....a blahoželám ku krásnemu synčekovi...a verím, že to stalo za to... 🙂 🙂 🙂

ursula5
30. sep 2011

@jajka1980 áno dnes je to lepšie už, dnes už necítim nič ani hlavu ani tlak ani bolesť v prsiach tak dúfam, že to je dobré znamenie 🙂 asi sa nesmiem pozorovať toľko 😀

jajka1980
30. sep 2011

@ursula5 ...tak to je dobre, že je všetko v poriadku 🙂 ...a tie problémy zdravotné sú možno z uhniezdovania embrya...tak držím palce... 😉

bobi3
30. sep 2011

@petuska123
@deni73
holky, majú mi volať medzi 13 - 14, lenže to ja už budem vo vlaku, ozvem sa vám hneď ako sa bude dať 😉 , tak veľmi by som si priala, aby to bolo ok

jajka1980
30. sep 2011

@bobi3 ..tak držím palce....nech to bude suprová správa.... 🙂 😉

adlerka
30. sep 2011

caute holky, tak už mám vysledok krvi a je to tam mám HCG 380, ani tomu nemožem verit 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 , to snad ani nie je pravda, ved moj test , čo som robila bol negatívny.Takže babeny neverte testom, ked vyjdu negatívne.spoliehajte sa ,že este krv to može zvrátit. Ja mám za sebou prvé KETko a stále nemožem verit, ze to vyšlo na prvý krát. 😀

adlerka
30. sep 2011

Na buduci tyžden idem na sono. Dr. mi zatial negratulovala,viem, že to ešte nemusi vyjst do konca, no teraz musim mysliet iba pozitívne, ze to všetko dobojujem. Caute a drzím všetkým pršteky, aby ste zažili tu radost, čo ja práve teraz prežívam. 😵

petuska123
30. sep 2011

@adlerka 🙂 tak to je supis len nech narasta hcg a ten test si si na kolky den po vklade robila ze nic nezachytil??

adlerka
30. sep 2011

@petuska123 Na 7 den, to som bola presvedčená, ze to tam musí byt vydiet. Na teste bolo napísané, že na 5 den ukáze. Takže hovadina 😉

jajka1980
30. sep 2011

@adlerka ...tak to je výborná správa...keby tu na fore každá písala také pozitíva..bolo by super...hned to dvihne adrenalín a povzbudí asi všetky baby...gratulujem a držím palce....

ursula5
30. sep 2011

@jajka1980 myslíš že zo zahniezďovania? tak to by som bola rada ale teraz už nič necítim ani bolesť v podbrušku a ani prsia ma už nebolia tak neviem čo si mám o tom myslieť??? 😀 hádam bude všetko tak ako má byť

petuska123
30. sep 2011

@ursula5 a ty si kolky den po vklade??

ursula5
30. sep 2011

@adlerka a ktorý deň po vklade si šla na krv? lebo mne to vychádza až na 16ty ☹ a dne som len 6 deň po ET a necítim vôbec nič 😉

ursula5
30. sep 2011

@petuska123 ja len 6 😉

jajka1980
30. sep 2011

@ursula5 ..tak treba dúfať a veriť, že tie bolesti boli práve z toho...aj mna boleli prsia a podbruško, no všetko zmizlo..hádam je všetko na tej najlepšej ceste a konečne sa zadarííí... 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 Akurát ma trápi pálenie záhy...ale jablko pomáha.. 😉 Ja už myslím len pozitívne...tak aj ty mysli ... 😉 Dnes som 9.deň po IVF... 😎

ursula5
30. sep 2011

@jajka1980 tak aj Tebe všetky zmizli 😀 tak hádam je to na dobrej ceste 😀DDD myslím pozitívne neboj ale len sa čudujem, že prečo žiadne pocity nemám no ale však je zavčasu ešte, bože prečo to tak pomaly ide 😀 😀 najdlhšie 2 týždne v mojom živote 😉

jajka1980
30. sep 2011

@ursula5 ..Aj mne je divne, že všetky pocity a bolesti zmizli..a presne ako píšeš...sú to tie najdlhšie 14.dni v živote,...hrozne sa vlečú...ale možno že z druhej strany to je lepšie, že niesu bolesti...aspoň niesu obavy, že príde mrcha... 😀 😀 Tak teda: pozitívne myslenie a chladnú hlavu... 😉

ursula5
30. sep 2011

@jajka1980 kedy máš krv? 😀

dasyka
30. sep 2011

@ursula5
@jajka1980 ahojte dievcata....mozem sa pridat k Vam do debaty? Som 3 den po ET. Prave dnes som nad tym rozmyslala - ci je to normalne, ze ma nic neboli, nic nepicha, citim sa uplne normalne. A to cakanie je fakt nekonecne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre