Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

miminkad
6. okt 2011

@ria191 my chodime do brna a do heliosu sme sa nevratili prave kvoli tomu dr,co spominas.odchadzali sme od neho v soku a znechuteny.

ria191
6. okt 2011

@miminkad to ti verím. Tak prajem veľa šťastia 🙂

miminkad
6. okt 2011

@ria191 dakujem,aj ja tebe 🙂

jajka1980
6. okt 2011

@ursula5 ahojky...Tak nedopadlo to podľa mojích predstáv... ☹ ☹ ☹ Nevyšlo to.. ☹ -...Ale skúsime to znova po nejakom čase...Ale ty hlavu hore a ver si, že tebe sa to podarí... 😉

bobi3
6. okt 2011

holky, len vám chcem povedať, že ženské telo je nevyspytateľné... aj keď krvácate, aj nekrvácate, ešte to nemusí nič znamenať, netreba sa moc všímať a zbytočne testovať, ono to aj tak dopadne tak ako má. Ja som mala pred krvným testom pozitívny testík z moču (13ET) no krv bola na 14 deň negatívna. Nekrvácala som, nešpinila, len ma občas bolelo brucho ako pred MS. A predsa to nevyšlo. A poznám holku, ktorá dosť špinila , testík mala biely a predsa je tehotná. Takýmito pozorovaniami si len škodíte a zbytočne sa stresujete. Ja keď som si sprvila testík a // boli, tak som potom celú noc nespala a neverila som, že to vyšlo. Strašne som to chcela mať už potvrdené aj z krvičky. Ktovie, či nezaúradovala moja psychika. Preto radím byť viac v pohode, aj keď ja sama s tým mám problém. No veľmi vám všetkým držím palčeky, presne viem, čo prežívate 😵

ursula5
6. okt 2011

@lara16 dík za povzbudenie ešte to nevzdávam, mne vložili len jedno tak ak odchádza tak smola 😉

ursula5
6. okt 2011

@jajka1980 tak to ma mrzí, ale ako píšeš hore hlavu a hor sa do ďalšieho boja, ja zas len špiním na bledo takže všetko sa rozhodne zajtra aspoň nemusím čakať až do pondelka hádam na13ty deň bude už vidieť niečo 🙂

ursula5
6. okt 2011

@bobi3 máš pravdu netreba stresovať ale aj tak to nejde 🙂 ale ja už som vyrovnaná aj so zlým aj s dobrým snažím sa neriešiť nič dlho takže všetky kočky bojujte hádam to prinesie pozitívne správičky či teraz alebo pri ďalších pokusoch 😉 ja si počkám do zajtra 🙂

ursula5
6. okt 2011

@lara16 tak ty tiež občas krvácaš a špiníš od 9.dňa?? tak to sme na tom podobne ja uvidím zajtra len teraz neviem čin nejdem do toho Martina zavčasu na 13 deň? 🙂

ursula5
6. okt 2011

@mojusa no čo moja ako to dopadlo ozvi sa 🙂

lara16
6. okt 2011

@ursula5 drzim ti palce...ja som mala HCG na 11 deň len 44 ...potom na 14 deň 480...a na sone nebolo nic vidiet...az vcera 16 den bola vidiet dutinka...tak mozno na 13 deň ti ešte nebude nič vidieť, ale krv ti povedia...držím ti palce...aj keď ja som sa vlastne ešte poriadne netešila...3 roky sa snažíme a celý čas som si hovorila aká budem šťastná keď konečne uvidím druhú čiarku..a až teraz som pochopila, že druhá čiarka je len začiatok kolotoča...a dúfania že to víde... 😉 ...

lara16
6. okt 2011

@ursula5 áno 9. deň večer som začala...niekedy celý deň len špiním a večer krv...niekedy ráno krvácam a potom nič... a tak dokola...na 13 deň by ti už mala krv ukázať ...držím ti palce 😉

ursula5
6. okt 2011

@lara16 si zlatá si ma úplne teraz ukľudnila vidím že aj ja som na tom ako ty tak uvidíme čo bude v krvy ja len špiním od 8 dňa a ten prvý deň som mala raz krv na papieri okolo obeda a včera tiež tak šanca ešte je, uvidíme zajtra len aby bolo v tej kvy niečo, dnes zas len trochu špiním 🙂 je to čudné keď som bola tehotná prvý krát tak som to pomaly ani nevedela kedy ako a teraz sa človek furt sleduje len sa neviem tomu vyvarovať to bude aj tými všelijakými hormónmi čo do nás tlačia 😀 😉

depa
6. okt 2011

@ursula5 moja aj ja mam take kadejake špinenie atiež mam raz krv raz hnede a raz zmiešane špinenie už som z toho hotova na krv mam ist až v pondelok do KE tam chodim do centra a ty ako sa zatial citiš

ursula5
6. okt 2011

@depa no stále je to špinenie, kontrolu z pondelka mi presunuli na piatok, inak žiadne príznaky nemám 🙂

katka1177
6. okt 2011

ahojte babule, tak sa pripajam, dnes mi vlozili 2 rozmrazacikov..... tak teraz dlhych 14 dni 🙂 . vsetkym Vam silno drzim palceky!

katka1177
6. okt 2011

@ursula5 drzim Ti velmi palceky na zajtra!

ursula5
6. okt 2011

@katka1177 ďakujem 😉

ursula5
6. okt 2011

Žienky ďakujem Vám všetkým za podporu či už tu alebo cez IP veľmi ste ma povzbudili, všetkým Vám prajem, aby Vám to vyšlo a aby sa ta cesta ktorú absolvujete za vytúženým dieťatko naplnila všetkým aj keď je tá cesta tŕnistá. 🙂 Bojujte a hlavne s úsmevom 😀 raz to isto príde, zajtra dám vedieť ako som dopadla ja 😀 😉

patricia00
6. okt 2011

Ahojte, prosim Vas mohli by ste mi poradit - ako dlho trvalo predoperacne vysetrenie spolu s odberom krvy? Ja od nedele zacinam si pichat a teraz som vo velkom strese ci to stihnem. Dnes som bolo u vseobecnej lekarky a ta mi odmietla vziat krv tak zajtra idem naslepo k sestricke na interne. Viete mi povedat co vam zistovali z krvy? Prosim, prosim vie mi niekto odpovedat?

zuzancek22
6. okt 2011

@patricia00 a to prečo ti odmietla vziať krv ? ja som si dala hned ako som začala pichať zobrať krv u obvodnej doktorky ale iba serologiu a este krvnú skupinu, to trvalo cca 1 týžden a potom ked boli tieto výsledky tak som šla na interné a tam mi zobrala krv a na druhý deň som šla po výsledky, tam mi potom natočila aj EKG a dr. mi dal predoperačnú správu.

mojusa
6. okt 2011

@ursula5 ahoj tak bola som v care ale vysledky krvi budem vediet az zajtra rano, lebo im vypadol cely system ☹ ale velku sancu si nedavam lebo od rana aj trocha krvacam. a ty ako preslo ti to krvacanie?

ursula5
6. okt 2011

@mojusa no moja nič mi neprešlo a podľa mňa sa to už spúšťa na plnej čiare, doobeda bolo ešte dobre ale od obeda to ide dole kopcom už je to horšie, mám už aj ružové a cítim že menzes je za dverami, no čo už hor sa do ďalšieho boja 🙂

ursula5
6. okt 2011

@patricia00 ja som bola na krv u mojej gynekologičky k obvodnej som ani nešla iba pre kartu na interné vyšetrenie, krvné výsledky trvali zhruba 3 týždne

patricia00
6. okt 2011

@zuzancek22 Obvodna lekarka mi povedala, ze to nie je jej problem. Ze to je problem gynekologa alebo internistu. Tak aj ja si skusim u sestricky u internistu zajtra vybavit, aby mi urobila celkovy rozbor . Celkom si ma upokojila, ze ty si sla na odber prvy den ked si si zacala pichat. Ked pojdem na odber zajtra a zacinam si pichat v nedelu tak aj ja by som to mala stihnut.

patricia00
6. okt 2011

@ursula5 Nerobili ti tie testy nejako dlho? Ja to mam teraz tak vsetko napnute. Vcera mi schvalili ziadost, zajtra dufajme mi odoberuu krv na predoperacne a v nedelu zacinam. Strasne mi to vychadza vsetko natesno a mam z toho velky stres.

mojusa
6. okt 2011

@ursula5 tak ja som na tom asi tak podobne. zajtra mi asi vysadia liecbu, dostanem riadny menzes a potom mam prist na kontrolu a ze sa dohodneme co a ako kedze mraziacikov nemame ☹ .

katka1177
6. okt 2011

@mojusa mojusa nezufaj... ja som bola na prvom ET v maji nevyslo to a potom sme v juni isli na dovolenku a zadarilo sa same od seba aj napriek zlemu spermiogramu mileho.... potom to sice bohuzial znova nevyslo... ale predsa sme bojovnice!... tak som tu znova.... drzim palceky

zuzancek22
6. okt 2011

@patricia00 ano najdlhšie zvykne trvať tá serologia, a ostatné zvykne byť na druhý deň. dali ti v centre nejakú žiadanku na tie krvné testy? podla mna by tam nemal byť problém, a ak ti tento rok nerobila žiadnu preventívnu prehliadku tak máš podla mna aj na takéto veci nárok. nechápem prečo to neodobrala, ja by som tam urobila iný bordel a vzala kartu a šla inam, ved obvodákov je dost.

mojusa
6. okt 2011

@katka1177 ja prirodzene babatko nemozem mat. zobrali mi obidva vajickovody. hovorila som si ze budem silna ale akosi to na mna dolahlo. musim si poplakat aby zajtra zacal novy boj. hoci to tak skoro nebude, lebo najskor mozem ist na ICSI tak za 3 az 4 mesiace. ja som tento rok sklamana uz druhykrat, lebo prvykrat som sa nedostala k odberu lebo ma hospitalizovali v nemocnici a teraz som verila ze to urcite vyjde. ale smola ☹ aj tebe drzim palceky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre